Roko Giedraičio debiutas Eurolygos turnyre pažymėtas pergale su Berlyno ALBA komanda. Vokietijos klubas namuose 85:63 (24:18, 23:13, 20:19, 18:13) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkus.

ALBA pirmavo nuo šeštosios žaidimo minutės iki rungtynių pabaigos. Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė 23 taškai ir šeimininkai ramiai pabaigė rungtynes.

R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jis taip pat atliko galingą dėjimą.

ALBA: Landry Nnoko 16, Marcusas Erikssonas 12, Tyleris Cavanaugh 11, Nielsas Giffey 10, Rokas Giedraitis ir Martinas Hermannssonas po 7.

„Zenit“: Willas Thomasas 14, Timas Abromaitis 12, Jamesas Hollinsas 9.