Ketvirtadienį sužaistos likusios penkerios antrasis ULEB Eurolygos krepšinio turnyro antrojo etapo - Top 16 varžybų, kuriose šešiolika pajėgiausių Senojo žemyno komandų suskirstytos į keturias grupes - pirmojo turo rungtynės, kuriose septyni lietuviai pelnė tik 30 taškų.

Nesėkmingai D grupės turnyrą pradėjo Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas, namuose 68:79 nusileidęs Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) krepšininkams.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 2 taškus ir perėmė 2 kamuolius. S. Jasaitis pataikė 1 dvitaškį iš 2, tačiau visi 3 tritaškiai buvo netikslūs.

Kitose D grupės rungtynėse Romos "Lottomatica" (Italija) trečiadienį namuose 78:68 nugalėjo Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) penketuką.

F grupės pirmuoju lyderiu tapo Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su Ramūnu Šiškausku ir Robertu Javtoku, namuose 84:57 sutriuškinęs Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komandą.

R. Šiškauskas nugalėtojams pelnė 12 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo varžovo metimą. Per 32 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 3 dvitaškius iš 5.

12 minučių žaidusio R. Javtoko sąskaitoje 5 taškai, 2 sugriebti kamuoliai ir blokuotas varžovo metimas. Jis pataikė abu dvitaškius ir vieną baudos metimą iš dviejų.

Nesėkmę svečiuose patyrė tris lietuvius savo gretose turinti Lenkijos čempionė Sopoto "Prokom Trefl" komanda, Ispanijoje 73:92 pralaimėjusi "Winterthur FC Barcelona" krepšininkams.

Donatas Slanina į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Per 22 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 5 bei 1 dvitaškį iš 2.

18 minučių žaidęs Tomas Masiulis pelnė 4 taškus, pataikęs 2 dvitaškius iš 4, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, o vos 6 minutes aikštėje praleidęs Tomas Pačėsas į krepšį nemetė, tačiau spėjo sugriebti 2 kamuolius.

Nesėkmę pirmosiose G grupės rungtynėse patyrė ir Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija), savo aikštėje 74:86 pralaimėjęs Maskvos "Dinamo" (Rusija) komandai.

Lietuvos per 6 minutes pelnė 2 taškus, pataikęs vienintelį mestą dvitaškį, ir atkovojo 2 kamuolius.

G grupės lydere tapo Malagos "Unicaja" (Ispanija), namuose 75:61 nugalėjusi Trevizo "Benetton" (Italija) krepšininkus.