Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykoje žaidusi „Barcelona“ nesugebėjo palaužti Bilbao „Athletic“ pasipriešinimo, o dėl aukščiausių pozicijų kovojančių ekipų akistata baigėsi be įvarčių – 0:0.

Trečioje vietoje žengianti „Barcelona“ dar pirmajame kėlinyje neteko dviejų itin svarbių žaidėjų.

Iš pradžių dėl olando Frankie de Jongo traumos buvo atliktas priverstinis keitimas, o kėlinio pabaigoje susižeidė ir kitas saugas Pedri.

Visų rungtynių metu abi komandos žaidė geriau gynyboje, nei puolime, o šimtaprocentinių progų nesusikūrė nė viena komanda. Arčiau įvarčio buvo „Barcelona“, bet ir jiems per visas rungtynes pavyko atlikti vos du smūgius į vartų plotą.

Praradusi taškus „Barcelona“ nepasinaudojo proga priartėti prie Madrido „Real“ klubo. Šias komandas ir toliau skiria 8 taškai.