Antrąją nesėkmę Eurolygos turnyro D grupėje patyrė be Ramūno Šiškausko rungtyniavusi Maskvos CSKA (Rusija) ekipa, kuri namuose 78:82 (20:20, 24:23, 20:16, 14:23) nusileido penktąją pergalę iškovojusiems Madrido „Real“ (Ispanija) krepšininkams.

Susitikimą šiek tiek sėkmingiau pradėjo „Real“ ekipa, kuri Louiso Bullocko ir Raulio Lopezo tikslių metimų dėka sužaidus šešias minutes turėjo trijų taškų persvarą - 13:10. Visgi ketvirčio pabaigoje Trajanas Langdonas pelnė keturis taškus ir išlygino rezultatą - 20:20.

Antrajame ketvirtyje CSKA laimėjo atkarpą 15:5 ir pirmą bei vienintelį kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą - 35:25. Visgi Felipės Reyeso vedini „Real“ krepšininkas sugebėjo atsitiesti ir Sergio Llullas vėl persvėrė rezultatą „Karališkojo“ klubui naudai - 43:41. Prieš pat finalinę antrojo kėlinio sireną iš toli pataikė Zoranas Planiničius, o CSKA įpusėjus susitikimui turėjo minimalią persvarą - 44:43.

Antroje mačo pusėję tęsėsi kova taškas į tašką. Nors didžiąją laiko dalį pirmavo Rusijos čempionai, įpusėjus ketvirtajam kėliniui Marko Tomasas tolimu metimu išlygino rezultatą (67:67), o F.Reyesas po ilgokos pertraukos vėl išvedė „Real“ į priekį - 69:67. Likus pusantros minutės L.Bullockas pelnė šešis taškus iš eilės ir „Real“ įgijo lemiamą persvarą - 79:72. Per likusį laiką CSKA krepšininkai bandė gelbėtis pražangomis, tačiau pasivyti varžovus neužteko laiko.

CSKA: T.Langdonas 14 (7 atk. kam.), T.Morrisas ir J.R.Holdenas - po 14, A.Savrasenko ir E.Lorbekas - po 10.

„Real“: F.Reyesas 19 (baudos 9/10, 6 atk. kam., 11 išprov. praž.), A.Mumbru 14 (tritaškiai 3/4), L.Bullockas 13, J.Massey 12.