„Chelsea“ Anglijoje iškovojo užtikrintą pergalę

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Newcastle Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Timo Werneris jau 5-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarasis atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau šeimininkų vartininkas Karlas Darlowas meistriškai atrėmė kamuolį.

Tammy Abrahamas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau dar kartą šeimininkus išgelbėjo sėkmingai pasirodęs vartų sargas.

„Newcastle Utd“ gynėjas Federico Fernandezas 10-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Chelsea“ išsiveržė į priekį 1:0.

Tas pats T.Werneris 15-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė ir ataka nutrūko.

Svečiių puolėjas T.Abrahamas 65-ąją minutę puikiu smūgiu, po savalaikio T. Wernerio perdavimo, nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0.