Prancūzijos futbolo taurės (Coupe de France) turnyro šešioliktfinalyje šalies čempionas, pirmenybių lyderis ir prizo savininkas „Paris Saint-Germain“ klubas namuose 2:1 (0:1) nugalėjo šalies elito „Toulouse“ vienuolikę bei iškopė į varžybų aštuntfinalį.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Davidas Luizas (54 min.) ir Zlatanas Ibrahimovičius (88 min. iš 11 m baudinio), vienintelį svečiams – Francois'as Moubandje'as (11 min.).

Kitų Prancūzijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalio mačų rezultatai (skliaustuose nurodyti žemesni divizionai, kuriuose žaidžia klubai):

„Angers“              – Bordo „Girondins“            1:2 (0:1)

„Bastia“              – „Sochaux“ (II)               1:2 (1:1)

„Ajaccio“             – „Guingamp“                   3:0 (2:0)

„Stade Rennes“        – „Bourg en Bresse 01“ (II)    1:3 (1:0)

„Sarre Union US“ (IV) – „Niort“ (II)                 1:0 (0:0)

„St Malo US“ (IV)     – „Mont de Marsan Stade“ (IV)  1:0 (0:0)