0

Madrido „Real“ klubas tęsia nepralaimėtų rungtynių seriją Ispanijos „La Liga“ čempionate. Sostinės ekipa namuose triuškinančiu rezultatu 5-1 privertė pasiduoti pasipriešinti bandžiusią „Levante“ ir jau nepralaimi aštuntame susitikime iš eilės.

Be Cristiano Ronaldo ir Mesuto Ozilo mačą pradėję „karališkojo“ klubo futbolininkai 31 minutę atsidūrė atsiliekančiųjų vaidmenyje. Apsiginti nesugebėję šeimininkai leido pasižymėti svečių komandos puolėjui Micheliui, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Pedro Riosas.

Deja, bet „Levante“ ekipa ilgai turima persvara nesidžiaugė ir jau po penkių minučių rungtynėse pusiausvyrą atstatė „Real“ komandos puolėjas Gonzalo Higuainas. Pastarasis įvartį įmušė po tikslaus Xabi Alonso perdavimo.

Dar po kelių minučių šeimininkai pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Kaka tiksliai realizavo teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį ir komandos į persirengimo kambarius patraukė rezultatui esant 2-1.

Antrajame kėlinyje Madrido klubo strategas Jose Mourinho į aikštę išleido savo lyderius, kurie ėmėsi darbo ir įtvirtino savo komandos turimą persvarą.

84 minutę trečiąjį „Real“ ekipos įvartį pelnė C.Ronaldo, kuris dar po trijų minučių atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui M.Ozilui. Vokiečiui užteko laiku pakišti koją ir pakeisti kamuolio skriejimo kryptį.

Per pridėtą antrojo kėlinio laiką M.Ozilas savo komandai pelnė dar vieną įvartį ir galiausiai padėjo tašką šiame susitikime, kuris baigėsi triuškinančią Madrido komandos pergale.

Rezultatai: „Real Madrid“ 5 – 1 „Levante“ 31‘ [0 – 1] Michel 36‘ [1 – 1] Gonzalo Higuain 39‘ [2 – 1] Kaka (11 m) 84‘ [3 – 1] Cristiano Ronaldo 87‘ [4 – 1] Mesut Ozil 90‘ [5 – 1] Mesut Ozil „Real Sociedad“ 4 – 2 „Malaga“ 21‘ [1 – 0] Carlos Vela 24‘ [2 – 0] De La Bella 30‘ [3 – 0] Antoine Griezmann 43‘ [3 – 1] Pedro Morales 51‘ [4 – 1] Inigo Martinez 70‘ [4 – 2] Roque Santa Cruz