0

Šeštadienį Ispanijos "Primera" čempionate žaidžiamos trejos paskutinio 38-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione paaiškėjo Ispanijos čempionas. Tarpusavyje dėl "Primera" titulo susikovė "Barcelona" ir Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniams pakako lygiųjų, kad taptų naujais šalies čempionais.

Pirmasis kėlinys sėkmingai prasidėjo šeimininkams katalonams, kurie jau 33-ąją minutę įsiveržė į priekį. Įspūdingą įvartį pelnė Alexis Sanchezas.

D.Simeone rungtynių pradžioje privalėjo atlikti du keitimus, nes traumas patyrė Diego Costa ir Arda Turanas, tačiau antrajame kėlinyje "Rojiblancos" pademonstravo čempionišką charakterį.

49-ąją minutę lemiamą įvartį pelnė gynėjas Diego Godinas. Po puikiai pakelto Gabi kampinio galva pasižymėjęs D.Godinas išplėšė lygiąsias, kurios "Atletico" klubą tenkino.

Paskutinį kartą "Atletico" Ispanijos čempionate triumfavo 1996 metais. Madrido "Real" ir "Barcelona" sezoną užbaigė turėdami po 87 taškus, tačiau antroje vietoje dėl iškovotų pergalių tarpusavio susitikimuose liks "Barca".

Kitos rungtynės įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kuriame Madrido "Real" susitiko su Barselonos "Espanyol". Įtikinamą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo "baltieji".

Pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyti nepavyko nei vienai ekipai, tačiau per kitas 45 minutes kamuolys į vartų tinklą krito keturis kartus.

Pirmasis "Real" klubą į priekį 64-ąją minutę išvedė Garethas Bale'as, o 86-ąją minutę pranašumą padidino po keitimo pasirodęs Alvaro Morata.

Per likusį laiką "Espanyol" pelnė sušvelninamąjį įvartį, tačiau galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką padėjo tas pats A.Morata.