Trečiadienį vakare Afrikos regiono F grupėje buvo sužaisti du kvalifikaciniai mačai dėl patekimo į kitos vasaros Pasaulio čempionatą. Jie abu pasibaigė lygiosiomis.

Afrikos čempionai Nigerija šiandien svečiuose žaidė prieš Namibijos rinktinę. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Nigerija aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau Namibijos gynyba dirbo užtikrintai ir aktyvus Nigerijos spaudimas vaisių nedavė. Pati Namibija sugebėjo atlikti pavojingas kontratakas, tačiau iki pertraukos nei vienai rinktinei nepavyko pasižymėti.

Įpusėjus antrajam kėliniui Namibija išsiveržė į priekį. 77 mačo minutę įvartį į Nigerijos vartus įmušė Deonas Hotto Kavendji. Visgi Nigerija jau po šešių minučių išlygino rezultatą, o tą padarė Godfrey Oboabona.

Iki mačo pabaigos abi šalys turėjo progų išplėšti pergalę, tačiau to padaryti niekam nepavyko, todėl rinktinės pasidalino po tašką.

Kitame šios dienos mače Malavis namuose 2-2 sužaidė su Kenijos futbolininkais, kurie lygiąsias išplėšė mačo pabaigoje. Po šių rungtynių Nigerija (9 tšk.) liko pirmoje vietoje, Malavis (7 tšk.) užima antrą vietą, o Namibija (5 tšk.) – trečią. Kenija su 3 taškais užima paskutinę vietą.