Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate penkiakovės varžybose Austra Skujytė užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį.

Tai pirmasis po Nepriklausomybės paskelbimo Lietuvos sportininkų iškovotas medalis Europos uždarų patalpų pirmenybėse.

Po keturių rungčių pirmavusi 31-erių metų lietuvė surinko 4706 taškus.

Nugalėjo Prancūzijos atstovė Antoinette Nana Djimou Ida, surinkusi 4723 taškus. Bronzos medalį pelnė olandė Remona Fransen su 4665 taškais.

Varžybose dalyvavo 14 daugiakovininkių.

Paskutinėje rungtyje – 800 m bėgime – A. Skujytė užėmė 13-ąją vietą. Ji nuotolį įveikė per 2 min. 26,54 sek. (737 tšk.).

Kaip jau skelbta, pirmojoje rungtyje – 60 m barjeriniame bėgime – Lietuvos sportininkė buvo aštunta (8,6 sek.; 995 tšk.) ir 0,06 sek. pagerino asmeninį rekordą, šuolių į aukštį varžybose užėmė antrąją vietą (1 m 83 cm; 1016 tšk.), laimėjo rutulio stūmimo rungtį (17 m 53 cm, 1031 tšk.), o šuolių į tolį varžybose buvo ketvirta (6 m 25 cm, 927 tšk.).