Atkakliomis rungtynėmis Maskvoje prasidėjo draugiškas keturių komandų turnyras Aleksandro Gomelskio taurei laimėti. Pirmajame pusfinalyje Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ su Simu Jasaičiu 82:79 (20:16, 15:18, 23:31, 24:14) palaužė Eurolygos čempionę Pirėjo „Olympiakos“ ekipą, kurios gretose rungtyniauja Martynas Gecevičius.

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo „Lokomotiv-Kuban“, įpusėjus susitikimui jų persvara buvo minimali (35:34). Po didžiosios pertraukos „Olympiakos“ surengė sėkmingą atkarpą 18:7 ir įgijo dviženklį pranašumą.

Vis dėlto, Krasnodaro klubo krepšininkai nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje atstatė rungtynių pusiausvyrą (71:71). Rungtynių baigtis sprendėsi paskutinę minutę - ją sėkmingiau sužaidę rusai šventė pergalę 82:79.

Nugalėtojų gretose S.Jasaitis per 27 minutes pelnė 5 taškus, po krepšiu atkovojo 4 ir iš varžovo perėmė 3 kamuolius.

Pirėjo komandai M.Gecevičius surinko 2 taškus ir atkovojo 1 kamuolį.

Turnyro finale rytoj „Lokomotiv-Kuban“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA poros nugalėtoju.

„Lokomotiv-Kuban“: J.Baronas - 21, N.Calathesas - 17, M.Grigorjevas, A.Maričius ir A.Traore po 10 .. S.Jasaitis - 5.

„Olympiakos“: V.Spanoulis - 18, G.Printezis - 17, K.Hinesas - 11, S.Perperoglou ir K.Papanikolaou po 10 .. M.Gecevičius - 2.