Vyras suklastojo galimybių pasą pasivadinęs Avinu Baronu – policija jau tiria šį atvejį

Socialiniame tinkle „Facebook“ paviešintas vaizdo įrašas, kuriame kalbama apie tai, kaip galima lengvai suklastoti galimybių pasą. Maža to, ne tik suklastoti, bet ir pasinaudoti juo. Policija tiria šį atvejį.

Tam, anot vaizdo įraše kalbančio lietuvio, tereikia mokėti naudotis fotošopu. Autorius galimybių pasą pervadina „Avelių pasu“, o save dokumente įvardija kaip Aviną Baroną.

Taip pat nurodoma, kad toks „pasas“ galioja 5 metus. Tada vaizdo įraše matyti, kaip žmogus ateina su padirbtu pasu į prekybos centrą.

Čia patikrinimą atliekanti darbuotoja tik pasižiūri į atspausdintą pasą, tačiau jo nenuskanuoja. Žmogus yra praleidžiamas į prekybos centro vidų, kaukės jis nedėvi.

Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, apie šį vaizdo įrašą jau pranešta policijai. Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis teigė, kad šiuo metu nagrinėjama medžiaga, bus sprendžiama, kaip kvalifikuoti šio asmens veiksmus.

„Siūlome nejuokauti tokiais dalykais. Primename, kad už dokumentų klastojimą gresia iki 3 metų laisvės atėmimo. Tačiau jei žmogus anksčiau nebaustas, neteistas už panašius dalykus, jam gali būti taikomos švelnesnės nuobaudos – bauda ar areštas. Tiesa, šiuo metu policija dar nekonstatuoja, kad tai yra dokumento klastojimo atvejis“, – pabrėžė R. Matonis.


Rašyti komentarą...
B
Baranas
2021-09-15 15:26:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uz tai, kad nuteist uz dokumentu klastojima, reik dokumenta suklastot. O sitas sikpopierius nera joks dokumentas
Atsakyti
-26

Z
Zemaitis
2021-09-15 15:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu?GP-nuo kada konstrukcijos įteisinta kaip dokumentas?
Atsakyti
-13

T
Teisingai jis save pasivadino, dabar dar
2021-09-15 14:31:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (61)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų