Seimo pirmininkas apie P. Urbšio pasisakymą: griežtai smerkiu

Su vizitu Estijoje šiuo metu viešintis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pareiškė griežtai smerkiantis bendražygio Valstiečių ir žaliųjų frakcijos nario Povilo Urbšio pasisakymą, prašant, kad įstatymo pataisas dėl embrionų saugojimo neteiktų nėščia parlamentarė.

„Šiuo metu esu Taline Baltijos Asamblėjos sesijoje, tačiau negaliu nesureaguoti į tai, kas buvo pasakyta plenarinio posėdžio metu. Griežtai smerkiu P. Urbšio pasisakymą. Tai jokiu būdu neatspindi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pozicijos ir yra absoliučiai nepriimtina žmogiškuoju požiūriu“, - ketvirtadienio vakarą „Facebook“ paskyroje paskelbė Seimo vadovas.

V. Pranckietis teigė pirmadienį besikreipsiąs į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, kad šį įvertintų P. Urbšio elgesį.

REKLAMA

Seimas ketvirtadienį nesutiko į sesijos darbų programą įtraukti liberalės Viktorijos Čmilytės-Nielsen projekto atsisakyti neriboto embrionų saugojimo pagalbiniame apvaisinime.

Diskusijų metu „valstietis“ P. Urbšys kreipėsi į liberalus prašydamas, kad projekto pristatymui parinktų kitą atstovą, o ne besilaukiančią V. Čmilytę-Nielsen.

„Dėl to įstatymo projekto gal gali dauguma turėti tokią principinę nuomonę, kad gal geriau negaiškime laiko. Asmeniškai aš prašau vieno dalyko – nu gali šitą projektą dėl embrionų pateikinėti ne moteris, kuri laukiasi vaiko“, – kalbėjo P. Urbšys, sukėlęs pasipiktino audrą.

„Povilas Urbšys padarė konstitucinį nusižengimą, kai lygiateisius Seimo narius suskirstė, padalino į nėščias moteris, kurioms apribota teisė, siūloma neteikti kai kurių projektų. Nejuokaudamas sakau – nuo kurios nėštumo savaitės jau draudžiama pateikti projektus? Tai yra žema, tai ne valstietiška, tai mužikiška“, – BNS sakė E. Gentvilas.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2017-11-10 08:15:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesupratau: o ką blogo pasakė Urbšys? Čmilytę pavadino nėščia? betgi ji tokia ir yra, ir dėl tokios savo būklės ji yra suinteresuota ir negali nešališkai vertinti šio projekto ir pataisų...
Atsakyti
-1

h
hm
2017-11-10 19:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
moralė pagal liberastus : žudyti negimusius kūdikius yra moralu, o priminti apie tai visuomenei - nemoralu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų