Šias plaukų džiovinimo klaidas daro dažnas: nekartokite jų

Turbūt būtų sunku rasti namus, kuriuose nebūtų tokio daikto kaip plaukų džiovintuvas. Jis tikrai palengvina gyvenimą ir padeda sutaupyti laiko, tačiau taip pat gali ir labai pakenkti plaukams.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Geriausi plaukų profesionalai išskiria pagrindines klaidas, kurias dažnai daro tie, kurie naudojasi plaukų džiovintuvu. Norint džiaugtis sveikais ir stipriais plaukais, reikėtų į tai atkreipti dėmesį, rašoma self.com.

Per anksti naudojamas šepetys

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų – išėjus iš dušo iš karto pasiimti plaukų džiovintuvą ir apvalų šepetį. Garsenybėms plaukus tvarkantis stilistas David Lopez pirmiausia siūlo naudoti tik džiovintuvą, kad jis nusausintų plaukus. Reikėtų nustatyti vidutinę šilumą ir mažą greitį.

„Jei iš karto naudosite apvalų šepetį, plaukai pradės skilinėti. Geriausia palaukti, kol apie 80 procentų plaukų pradžius, ir tik tada į rankas imti šepetį, pradėti skirstyti ir formuoti plaukus.“

Netinkama oro kryptis

Džiovinant plaukus, kiekvienas bando tai daryti taip, kaip patogiausia jam, tačiau David pabrėžia, jog plaukus reikia džiovinti jų augimo kryptimi.

„Reikia pradėti nuo šaknų ir per visą plaukų ilgį eiti iki galiukų. Jei pradedama atvirkščiai, kol pasiekiate šaknis ir plaukų liniją, plaukai jau būna beveik išdžiūvę, todėl tampa sunkiau su jais susitvarkyti.“

Džiovintuvas laikomas per arti

Plaukų stilistas sako, kad bene didžiausią žalą plaukams daro per arti laikomas džiovintuvas. Atstumas nuo plaukų turėtų būti bent 30 centimetrų.

REKLAMA

„Jei džiovintuvas laikomas per arti, tai ne tik išsausina plaukus, bet ir gali juos nudeginti.“

Nenaudojamas džiovintuvo antgalis

Žinote tą plokščią antgalį, kuris tvirtinamas prie plaukų džiovintuvo galo? Nepameskite jo! Nedidelis antgalis padeda tiksliau sutelkti oro srovę ir apsaugo plaukus nuo perteklinės šilumos.

„Antgalis yra būtinas sklandžiam džiovinimui. Nors ne vienas žmogus jį pameta ar mano, kad jis tiesiog nereikalingas, iš tiesų antgalis yra labai naudingas plaukų sveikatai ir jų formavimui. Tad net negalvokite plaukų džiovinti be jo“, – sako David.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų