Liemenėlė vėl bus akinamai balta: štai, ką reikia padaryti

Ne viena moteris susiduria su problema, kad baltos spalvos apatinis trikotažas praranda akinamą spalvą, papilkėja ar pageltonuoja. Jei liemenėlės ar kelnaičių išmesti dar nenorite, išbandykite šią gudrybę, kuri padės juos išbalinti.

Liemenėlė (nuotr. shutterstock.com)

Baltos spalvos apatinį trikotažą pakankamai sunku prižiūrėti ir jie pakankamai lengvai gali prarasti patrauklią išvaizdą, tačiau viską galima patobulinti, rašoma lifehack.org.

Reikės: 2 šaukštų druskos, 1 šaukšto sodos, 1 šaukšto skalbimo miltelių.

Į švarų indą įpilkite šilto, bet ne verdančio vandens. Tada sudėkite nurodytus ingredientus, išmaišykite, kol viskas ištirps. Tada įdėkite norimą išbalinti apatinį trikotažą ir palaikykite 15–20 minučių. Po to išplaukite rankomis naudodami švarų šiltą vandenį.

Šį būdą galite naudoti ir kitiems baltos spalvos drabužiams – kojinėms ar marškinėliams. Jis padės baltus drabužius ilgiau išsaugoti akinamos spalvos.


Rašyti komentarą...
Y
Yes Yes
2020-10-08 19:04:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valio!!! Pasirodysiu prieš vyrą be drabužių ir tik su ta liemenėle, ir jis mane iśdulkins, o man taip patinka dulkintis, dar kai vyras nuleidžia spermą man ant papų ir į užpakalį, ir dar kai į užpakalį primyža. Tada yra taip gera, ir vėliau prancūziškai bučiuojamės 10 minučių nesustodami o po pasibučiavimo aš jam pimpalą ir kiaušus pačiuopu taip gera kai jo pimpalas ir kiaušai yra suprakaitavę, tai reiškia tą tikrą vyrų vyriškumą, ir jie pabrėžia savo vyriškumą neleisdami spermą į burną ir moteris ją nuryja iki paskutinio lašo arba kai spermą ar myžalus nuleidžia ant lapų, arba kai spermą nuleidžia į užpakalį, ir dar kai prisisioja į užpakalį, moteris turi būti tarnaitė vyrui, o vyras turi būti jos šeimininkas, kad jam ryte pagerinčiau nuotaiką aš jam iškart pačiulpiu pimpalą ir kiaušus, ir jis tampa daug laimingesnis, bet kai moteris nuryja spermą ji turi nesimaivyti ten kažką o paklusti vyrui, aš taip visada darau ir visada taip darysiu, kol mirtis mus išskirtas, ir net kai būsime mirę, ir būsime danguje, beje, man labai patinka tas vyriškas spermos skonis ir vyrų myžalų skonis, tai pabrėžia jų vyriškumą, ir man patinka kai vyrai yra suprakaitavę, aš nulaižau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų