Mama atskleidė genialią gudrybę: susitraukę rūbai bus vėl kaip nauji

Bonnie Wyrick pasakoja, kad ši gudrybė gali praversti tiems, kurie kartais netyčia į džiovyklę sumeta drabužius, kurie gali susitraukti. Šiam greitam sprendimo būdui pakaks vos 20 minučių.

Bonnie Wyrick pasakoja, kad ši gudrybė gali praversti tiems, kurie kartais netyčia į džiovyklę sumeta drabužius, kurie gali susitraukti (nuotr. stop kadras)

Moteris pasidalino nesudėtingu būdu grąžinti džiovyklėje susitraukusiems drabužiams pirminę formą. TikToko naudotoja Bonnie Wyrick parodė, kaip lengvai atitaisyti padarytą žalą plaukų kondicionieriumi ir vandeniu.

Vieną vaiką auginanti mama savo sekėjų klausė, ar jiems yra tekę džiovyklėje sutraukti drabužius, ir parodė, kaip ji atrodo apsivilkusi džiovyklėje susitraukusią gėlėtą suknelę. Susitraukusi suknelė jai siekė vos iki pusės šlaunų. Tuomet ji ketvirtį stiklinės plaukų kondicionieriaus įmaišo į pilną kriauklę vandens ir į ją įmerkia savo suknelę, kurią taip palieka 20–30 minučių. Tuomet Bonnie suknelę ištraukia ir pakabinusi ją ištempia žemyn.

Bonnie Wyrick pasakoja, kad ši gudrybė gali praversti tiems, kurie kartais netyčia į džiovyklę sumeta drabužius, kurie gali susitraukti

Ji sako: „Švelniai ištempkite ir palikite džiūti!“

Vėliau ji vėl apsivelka tą pačią suknelę ir paaiškėja, kad šis metodas puikiai suveikė. Priešais veidrodį besifilmuojanti Bonnie puikiai atrodo su normalaus dydžio suknele. Šį vaizdo įrašą peržiūrėjo beveik 270 000 žmonių – daugeliui šis naudingas triukas labai patiko.

Vienas šiuo metodu susižavėjęs žiūrovas rašė: „Išbandžiau su šortais – veikia puikiai! Valio!“

„Keičia viską iš pagrindų! Praėjusią savaitę man džiovyklėje susitraukė mėgstamiausi marškinėliai – būtinai tuoj pat išbandysiu!“ – rašė kitas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų