VYRŲ SVEIKATA

Ragina vyrus atsikratyti šių įpročių: gali susitraukti pasididžiavimas

Nors tai neturėtų rūpėti, varpos dydis yra dažnas visų amžiaus grupių vyrų rūpestis. Nors jos dydžio vyrai iš esmės negali kontroliuoti, kai kurie ekspertai teigia, kad žalingi įpročiai gali turėti įtakos varpos dydžiui. Vidutinis varpos dydis visose šalyse skiriasi, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje vidutinis ilgis yra maždaug 9 centimetrai ramybės būsenoje ir kiek daugiau nei 13 centimetrų erekcijos metu.

Šis lytinės sveikatos sutrikimas – kas penkto vyro problema: pasakė, ką daryti

Vyrus kamuojančios seksualinės problemos gali būti pačios įvairiausios ir paties įvairiausio sunkumo. Dažniausiai vardijamos lytinės sveikatos bėdos yra lytinio potraukio sumažėjimas, erekcijos sutrikimai ir priešlaikinė ejakuliacija. Nors priešlaikinė ejakuliacija yra viena dažniausiai pasitaikančių vyrų seksualinės sveikatos problemų, deja, tačiau tai bene rečiausiai diagnozuojama bėda. Šį kartą pakalbėkime būtent apie ją.

Dažnai pasitaikantis, tačiau retai diagnozuojamas vyrų lytinės sveikatos sutrikimas: svarbu neignoruoti šių ženklų

Priešlaikinė ejakuliacija – lytinės sveikatos sutrikimas, kuris pasitaiko gana dažnai, bet, deja, diagnozuojamas ir gydomas gana retai. Manoma, kad priešlaikinė ejakuliacija sudaro mažiausiai trečdalį visų lytinės sveikatos problemų, tačiau statistiškai tik kas dešimta oficiali diagnozė susijusi su būtent su priešlaikine ar pernelyg ankstyva ejakuliacija.

Atsakė į pikantišką klausimą: ar seksas sudegina daug kalorijų?

Iš visų egzistuojančių sporto šakų, miegamojo linksmybės yra pats smagiausias būdas paprakaituoti. Bet ar seksas iš tiesų sudegina daug kalorijų? Pasirodo, ne taip daug, kaip daugelis mano, bet norint jų sudeginti daugiau, yra įvairių metodų. Naujas tyrimas parodė, kad bent jau vyrai sekso metu sudegina mažiausiai 100 kalorijų. Monrealio universiteto komanda palygino bėgimo ir sekso metu sudeginamas kalorijas – paaiškėjo, kad bėgiojant jų sudeginama daug daugiau, ir turbūt nenuostabu.

Rastas atsakymas, kodėl vieni santykiai sugriūva, o kiti – ne

Mokslininkai nustatė, kad bent jau iš pradžių yra sunku pasakyti skirtumą tarp ilgalaikių ir trumpalaikių santykių. Yra akivaizdus to kaltininkas, rašo iflscience.com. Tyrime, paskelbtame „Eksperimentinės psichologijos žurnalas: bendros žinios”, komanda iš Daviso, Kalifornijos universiteto apklausė, daugiau nei 800 skirtingo amžiaus žmonių. Jie naudojo „santykių rekonstrukcijos” apklausą, kad dalyviai galėtų atsiminti buvusių santykių akimirkas nuo pat pradžių.

Šie ženklai išduoda, kad jūsų moteris vaidina orgazmus: štai, kaip atskirti

Moteriai suteikti geriausią orgazmą jos gyvenime – nemažas pasiekimas. Bet jei ji nepatogiai šypsosi ar atrodo sutrikusi, o jums tuo tarpu atrodo, kad puikiai padirbėjote – greičiausiai kažkas ne taip. Vyrui gali atrodyti, kad jis lovoje gerai žino, ką daro, bet jei moteris orgazmo nepasiekia, laukia didelis nusivylimas. Blogiausia, kad kai kurios moterys orgazmą net suvaidina, kad tik nereikėtų šios situacijos aiškintis! Štai keletas požymių, kad moteris vaidina orgazmą.

Atskleidė, kada žmonės mėgaujasi geriausiu seksu: tai priklauso nuo jūsų amžiaus

Seksas turbūt yra vienas maloniausių dalykų, kuriuos poros patiria kartu. Daugelis mano, kad trečiasis gyvenimo dešimtmetis bus tas laikas, kai patirsite orgazmą kaip niekas kitas. Tačiau tai gali būti netiesa. Pasak „Happify“, 50–60 metų amžiaus žmonės prisipažino, kad 40-ies metų amžiaus, ypač būdami 46-erių, turėjo geriausią savo gyvenimo seksą. Taigi, kai tikiesi, kad jau nebegali būti geriau, pasidaro geriau.

Išdavė tinkamiausią sekso pozą pagal Zodiako ženklą: karšta naktis bus garantuota

27-erių Lucy Porter iš Londono vadovauja astrologijos piršlybų tarnybai ir jai nėra svetima žinoti intymias detales apie savo klientus. Tačiau specialistė, kad yra ryšys tarp Zodiako ženklų ir jų mėgstamų sekso pozų. Piršlybų astrologė atskleidė geriausias sekso pozas ir stilius kiekvienam Zodiako ženklui, kad laikas miegamajame būtų itin karštas.

Atsakė į klausimą, ar vyro pasididžiavimo dydis svarbus

Ar dydis svarbus? Tai amžinas klausimas, kuris iki šiol būdavo aptarinėjamas su humoru. Tačiau Londono King‘s koledžas naujausiame tyrime ištyrė varpos dydžio reikšmę seksualiniam malonumui. Tyrime dalyvavo dvylika heteroseksualių porų. Vyrams buvo duoti silicio žiedai, kuriuos šie turėjo uždėti ant susijaudinusios varpos, kad dirbtinai sumažintų įsiskverbimo gylį. Žiedai buvo sukurti skirtingai.

Sekso metu vyrui nepasisekė kaip reikiant: ant pasididžiavimo atsivėrė žaizda

Keturiasdešimtmečiui vyrui labai nepasisekė – jo varpa erekcijos metu atsirėmė į partnerės tarpvietę, sulinko ir plyšo. Vyras dabar ant varpos turi 3 cm ilgio įplyšimą. Britas gydosi, kaip manoma, sunkiausią kol kas registruotą „vertikalaus varpos plyšimo“ traumą. Keturiasdešimtmečiui vyrui labai nepasisekė – karštai besimylint su partnere, jo varpa erekcijos metu atsirėmė į partnerės tarpvietę, sulinko ir joje atsivėrė 3 cm ilgio žaizda.

8 dalykai, kurie gali sugriauti jūsų santykius: įsidėmėkite ir nekartokite

Sekso ekspertė Kate Taylor atskleidžia ženklus, kurie gali sugriauti jūsų santykius ir ką daryti juos pastebėjus. Panikuojate, kai jums neatrašo Ar perskaityta, bet neatsakyta žinutė kelia jums paniką? Ar jūsų partneris mano, kad įvyko blogiausia, kai neatsakote į jo žinutes  iš karto? Toks nesaugumas yra problema, rašoma „The Sun“. Pažinčių trenerė Hayley Quinn sako: „Gali būti labai patogu galvoje susikurti istoriją, kodėl jums neatrašo. Iš tikrųjų jūs nežinote, ką jie galvoja.

Atsakė į amžiną klausimą: kokia yra ideali sekso trukmė?

Visi mylimės kiek skirtingai – tai priklauso nuo mūsų pomėgių ir nuo to, kas konkrečiai mums patinka. Bet yra keletas klausimų, kurie beveik visiems kelia nerimą. Šie klausimai – ar seksas trunka pakankamai ilgai, o gal per ilgai, bei, apskritai, ar mylimės pakankamai dažnai.

Atliko tyrimą su lavonais: hipotezė „jei didelė nosis, tai didelė varpa“ yra teisinga

Mokslininkų grupė ištyrė neseniai mirusių lavonų nosis ir lytinius organus, norėdama nustatyti, ar teisinga „jei didelė nosis, tai didelė ir varpa“ hipotezė. Tai geros žinios, broliai su didelėmis nosimis, nes teismo medicinos ekspertai nustatė, kad kuo didesnė yra vyro nosis, tuo didesnę jis turi „nosį“ kelnėse. Mokslininkai ištyrė šimtą dvidešimt šešis vyrų lavonus, visus kriminalinių autopsijų atvejus Kioto prefektūros medicinos universitete nuo 2015 m. balandžio iki 2019 m. kovo mėn.

Vyras sugalvojo nusišlapinti į butelį: tai, kas atsitiko po to, primena košmarą

Tikriausiai esate skaitę nors vieną istoriją apie tai, kaip kieno nors varpa įstrigo keistame daikte arba kaip keistas objektas užstrigo išangėje. Paprastai šias istorijas lydi toks pat keistas paaiškinimas, kaip minėtas daiktas/kūno dalis netyčia įstrigo minėtame objekte/kūno dalyje. Pavyzdžiui, vyras, kuris nukrito nuo kopėčių ir, jo nelaimei, nusileido užpakaliu ant sodo nykštuko. Arba vyras, kuris užmigo siurbdamas ir siurblys įtraukė jo varpą.

Nesate patenkinti seksualiniu gyvenimu? Atsakė, kaip tai sutvarkyti

Holivudo filmai, pigios komedijos ir blizgūs žurnalai dažnai kaltinami dėl mūsų sekso, meilės ir santykių suvokimo sugadinimo. Laimei, buvo atliktas tam tikras empirinis tyrimas, skirtas atskirti paskalas nuo tikrovės.

Priešlaikinės ejakuliacijos pavojus: kada verta sunerimti?

Kino industrijoje dažnai sukuriama iliuzija, kad lytinis aktas gali tęstis ir 30, ir 60 minučių, o kartais ir dar ilgiau. Realiame gyvenime tradicinis lytinis aktas trunka kur kas trumpiau – įvairios apklausos rodo, kad 2-3 minutes trunkanti lytinė sueitis yra visiška norma, o ilgiau nei 3-5 minutes trunkantis lytinis aktas beveik laikomas retenybe. Taip, normaliomis sąlygomis lytinis aktas netrunka 30 minučių ir nereikėtų iš savęs reikalauti neįmanomų dalykų.

Lietuviai išrinko geriausią nealkoholinį alų

Lietuvos gyventojai „Švyturio“ nealkoholinį alų laiko geriausiu pasirinkimu. Tokią išvadą skelbia tyrimus atliekanti Šveicarijos organizacija „ICERTIAS“, vertinanti vartotojų patirtį bei pasitenkinimą šalyje parduodamų produktų kokybe.  Šių metų sausį atliktos apklausos metu Lietuvos gyventojai buvo paprašyti įvertinti, kuris nealkoholinio alaus gamintojas siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

Priešlaikinė ejakuliacija – pavojus poros santykiams: patarimai, kaip sau padėti

Priešlaikinė ejakuliacija – tai dažnas, bet ne visiems žinomas lytinės funkcijos sutrikimas. Labiausiai jis paplitęs tarp jaunesnių vyrų, nors teigiama, kad jos pasireiškimas visiškai nepriklauso nuo amžiaus (priešingai nei erekcijos sutrikimas, kuris būdingesnis brandaus ir vyresnio amžiaus vyriškiams).  Šiek tiek skaičių – manoma, kad diagnozuojamas vos kas dešimtas atvejis  Manoma, kad priešlaikinė ejakuliacija gali kamuoti kas penktą ar net kas trečią seksualiai aktyvų vyrą.

Vyrų šlapinimosi sutrikimai: pasakė, kada verta sunerimti

Prostata – labai svarbi vyriška liauka. Ji primena graikinį riešutą arba kaštoną. Prostata yra po šlapimo pūsle – ji apgaubia šlapimtakį, kuriuo šalinamas šlapimas. Priešinė liauka gamina specialių skystį, sudarantį didžiąją dalį vyriškosios sėklos ir padedantį geriau judėti spermatozoidams. Tad nesunku suprasti, kad prostata – tai vyriškumui svarbi liauka.  Su amžiumi vis daugiau vyrų paliečiami prostatos padidėjimo.

Patarimai, kaip santykiuose išlaikyti romantiką vyresniame amžiuje

Intymūs santykiai vyresniame amžiuje taip pat įmanomi, ypač jei to nori abu partneriai. Žinoma, jie nebus tokie, kokie buvo prieš kelias dešimtis metų, tačiau tie, kurie tuo mėgaujasi, teigia, kad viskas gali būti tik geriau. Nebereikia jaudintis, labiau pasitikima savimi ir partneriu, ieškoma įvairovės, niekur neskubama ir nekeliami pernelyg aukšti lūkesčiai.
Į viršų