„žalgiris-2“

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „„žalgiris-2““. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „„žalgiris-2““.

Ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų: NKL lyderių dvikovoje triumfavo „Žalgiris-2“

Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20, 19:18, 22:21) po sunkios kovos nugalėjo „Telšių“ ekipą (11-1) ir nuskynė vienuoliktąją pergalę paeiliui. Vienuolikos laimėjimų seriją turėjusiems telšiškiams tai buvo pirmoji sezono nesėkmė.
2022-11-12

NKL: „Žalgirio-2“ komanda iškovojo triuškinančią pergalę

Ketvirtadienį pirmosiose XIII-ojo NKL turo rungtynėse susitiko Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ ir Kauno „Žalgiris-2“. Pirmą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis (19:19), tačiau antrajame uostamiesčio krepšininkai atsiliko 29 taškais ir pergalę atidavė žaliai–baltiems. Pasibaigus rungtynių laikui švieslentė rodė „Žalgirio“ dublerių pranašumą 74:93. Klaipėdos ir Kauno ekipų susitikime rezultatas buvo lygus tik pirmajame kėlinyje. Esminis lūžis, nulėmęs rungtynių baigtį, įvyko antrajame kėlinyje.