Laisvalaikis namuose

Ką veikti, kai nėra ką veikti: 5 idėjos maloniam vakarui namuose

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tamsūs ir ilgi žiemos vakarai tikra nuobodybė, tačiau išties šį laiką galima panaudoti jaukiai veiklai namuose su šeima. Siūlome keletą paprastų žiemos vakarų praleidimo būdų visai šeimai, kurie paįvairins kasdieninį gyvenimą.

Stalo žaidimai: ne tik linksma, bet ir naudinga

Leisdami laiką namuose vis nerandame progos atsipūsti – norime tvarkytis, gaminti valgyti ar pasirūpinti šeima ir augintiniais. Vis dėlto, radę laisvą minutę ją dažnai išnaudojame socialinių tinklų peržiūrai ir naujienų skaitymui. Tačiau ar žinojote, kad laisvą laiką galima leisti kur kas prasmingiau? Norime paskatinti prisiminti stalo žaidimus, nes toks laisvalaikio praleidimo būdas ne tik linksmas, bet ir naudingas.

10 idėjų, ką veikti namuose su vaikais

Daugelis žmonių praleidžia vis daugiau laiko namie. Nemažai kas laiką namie leidžia dirbdami ir dar su savo mažosiomis atžalomis. Gali būti, kad kartais pasitaiko dienų, kai net nebūna ūpo ar daug laiko tam, kad sugalvotumėte, ką čia galima naudingo ir smagaus nuveikti kartu su vaikais.  Šie keli pasiūlymai gali jums pagelbėti turiningai leisti laiką su vaikais, kad smagu būtų visiems:  1. Pasimėgaukite muzikos seansu.

Žiemos pramogos visai šeimai: 4 taupios idėjos gruodžio savaitgaliams

Gruodis – bene gražiausias šaltojo sezono mėnuo, taip pat išsiskiriantis ir išlaidų gausa. Išaugusios šildymo sąskaitos, kalėdinės dovanos ir vaišės ne vieną priverčia gerokai susiveržti diržus ir atsisakyti įvairių pramogų. Tačiau, anot finansų valdymo ekspertės,  norint pasimėgauti šventine nuotaika ir gerai praleisti laiką, nebūtina plačiai atverti piniginės. Keli patarimai ir idėjos padės jums ne tik sutaupyti, bet ir kokybiškai praleisti laiką su šeima, rašoma pranešime spaudai.

Naujausias Naglio Šulijos savaitės horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

88
Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų. Avinas Kur nors smarkiai veržtis ar dėl ko nors labai kovoti vargu ar norėsis. Bet va bėda: darbe prasideda metų pabaigos darbymetis, todėl atsipalaiduoti nepavyks. Tiesa, kol kas vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, bet visko imtis reikės kantriai ir nuosekliai. Galiausiai darbe atsiras ir smagių, malonių smulkmenų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų