M.A.M.A.

Drąsiais įvaizdžiais stebinantis Naglis Bierancas: „Patys kalti, jei ateinat su paprastais kostiumėliais“

Sausio 27-osios vakarą Kaune nugriaudėjo prestižiniai ir vieninteliai tokie visoje šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2022. Prieš renginio tiesioginę transliaciją kviestiniai svečiai, pramogų verslo atstovai dalyvavo raudonojo kilimo ceremonijoje, kur nevengė paatvirauti ir atskleidė įdomių faktų.  Kartu su visa pramogų pasaulio grietinėle raudonu kilimu žengė ir fotografai, nuomonės formuotojai Lukas Gricius ir Naglis Bierancas.

Startuoja muzikos apdovanojimų M.A.M.A. VIP bilietų prekyba: laukia naujovės

Jau artėjančių metų sausio 26 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins 13-oji apdovanojimų ceremonija, žadanti dar įspūdingesnį šou. Šiandien organizatoriai skelbia VIP bilietų prekybos startą, su kuriais svečiai galės mėgautis išskirtiniu dėmesiu, ceremonijos stebėjimu prie staliukų, raudonojo kilimo iškilmėmis bei patekti į dūzges, kurios šiais metais įvyks naujoje vietoje.
M.A.M.A. 2023-11-23

Didžiausias lietuviškas renginys Didžiojoje Britanijoje „M.A.M.A. Londonas“ skelbia vedėjus

110
Jau spalio 21 dieną Londoną sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos renginys – „M.A.M.A. Londonas“. Išskirtiniame renginyje laukia Raudonojo kilimo iškilmės kartu su Lietuvos atlikėjais bei koncertas, kuriame savo pasirodymus su muzikantų grupe surengs Vaidas Baumila, Monika Liu, Vidas Bareikis, Monique bei legendinė grupė Dinamika.

Prasideda bilietų prekyba į muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ – organizatoriai atskleidžia ir naujovę

Svarbiausias šalies muzikos įvykis – muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“ šią savaitę paskelbė, kad iškilminga ceremonija įvyks 2024 metų sausio 26 – ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien prasideda ir vieša bilietų prekyba, kurios metu visi norintys jau gali užsitikrinti savo vietas išskirtiniame renginyje. 13 – ąjį kartą Kaune įvyksiančioje ceremonijoje laukia įspūdingi ryškiausių šalies dainininkų pasirodymai ir geriausiųjų apdovanojimai.
M.A.M.A. 2023-09-22

Skelbiama svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ data

Svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ organizatoriai šiandien atskleidžia, kada įvyks geriausių Lietuvos dainininkų ir grupių apdovanojimai. Iškilminga ceremonija, kaip ir kiekvienais metais, jau 13 – ąjį kartą įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje 2024 metų sausio 26 dieną. Pasak organizatorių, jau kuris laikas atsakingai ruošiamasi didžiausiam šalies muzikos įvykiui.  Kiekvienais metais didelio populiarumo sulaukiantis renginys jau 13 – ąjį kartą įvyks didžiausioje šalies arenoje.
Į viršų