REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Dalykinio stiliaus šukuosenų tendencijos pagal plaukų ekspertę Olgą Wiseman

Dirbančios ofise merginos ir moterys žino kaip svarbu pasirinkti teisingą aprangą norint save tinkamai reprezentuoti. Dalykinis stilius – tai ne tik drabužiai, avalynė, tam tikri aksesuarai. Tai ir saikingas makiažas, ir tvarkingas manikiūras ir, be abejonės, tinkama šukuosena.

Pamačius, kaip dabar atrodo Markle, nerimo neslepia net princas Harry: pasirodė viešai

Pranešama, kad princas Harry nerimauja dėl savo žmonos Meghan Markle sveikatos ir baiminasi, kad jos darbo krūvis neigiamai veikia jos sveikatą, teigia šaltiniai. Teigiama, kad Sasekso kunigaikštienė per pastaruosius mėnesius numetė nemažai svorio ir spėjama, kad tai susiję su spaudimu, jaučiamu dėl Meghan noro tapti garsia Holivudo aktore. Šaltinis teigė, kad jai artimi žmonės pastebėjo jos pokyčius ir nerimauja dėl jos sveikatos. Princą Harry neramina Markle svoris „Kažkas labai negerai.

Kreipiasi į visas 50-metes: pamirškite 1 aksesuarą

Profesionali stilistė Melissa Lund atskleidė, kokio drabužio ar aksesuaro vyresnės nei 50 metų moterys turėtų atsisakyti jau dabar – atsikratykite jo ir akimirksniu atrodysite jauniau. „Visas moteris domina, kaip išlikti stilinga vyreniame amžiuje, – sakė M. Lund. – Aš nesu įsitikinusi, kad amžėjant reiktų iš esmės keisti savo asmeninį stilių, jei tik esame atradę savąjį, tačiau esu tikra, kad būtina šiek tiek pakoreguoti tokius dalykus kaip drabužių ilgis.

Nausėdienės darbotvarkėje – jautrus vizitas: „Nebelieka laiko net paprastam pokalbiui telefonu“

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį Alytuje lankėsi VšĮ „Gerumo skraistė“ dienos užimtumo centre, teikiančiame socialines paslaugas senjorams, asmenims su negalia ir laikinai darbingumo netekusiems žmonėms.

Nausėdienė Australijoje demonstruoja skirtingus įvaizdžius: įvertinkite patys

627
Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Melburno lietuvių klube susitiko su Australijos lituanistinio ugdymo įstaigų ir Melburno lietuvių bendruomenės atstovais. „Lietuvą ir Australiją skiria keliolika tūkstančių kilometrų, tačiau mus jungia ir vienija ypatingas lietuvybės jausmas. Ypač branginu šią galimybę šiandien būti drauge su Jumis ir pajusti mus visus telkiančią gimtosios kalbos ir lietuviškosios tapatybės galią.

Nausėdienė pademonstravo smėlinį įvaizdį: lankėsi Kelmėje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė pirmadienį Kelmėje susitiko su Lietuvos samariečių bendrijos nariais ir aplankė Budraičių kaimo bendruomenę. Susitikimas su Samariečių bendrijos Kelmės skyriaus bendruomene įvyko jos įsteigtame vaikų dienos centre „Draugystė“. Kelmės savivaldybėje, Tytuvėnuose, samariečiai yra įsteigę ir dienos centrą „Samarietukas“. Bendrijos nariai teikia įvairiapusę paramą, turi labdaros valgyklą, kurioje nemokamas maitinimas penkiskart per savaitę skiriamas 48 žmonėms.
REKLAMA
Huawei (nuotr. Martynas Stankaitis)  Huawei (nuotr. Martynas Stankaitis)

Įvaizdžio konsultantė Augustė Beatričė: „Laikrodžio pasirinkimas išduoda, koks stilius žmogui labiau prie širdies“

Egzistuoja klausimai, į kuriuos atsakymų nerandame per amžius, o vienas jų – ką šiandien apsirengti? Kečiantis orams, besiruošiant ilgai lauktam prabangiam vakarėliui ar galvojant apie svarbų darbinį susitikimą šis klausimas dar labiau paaštrėja. Net jei mūsų spintoje daug skirtingų pasirinkimų, kartais pasidaro sunku nuspręsti, o kuris gi tinka labiausiai.

Nausėdienė sužibo elegancijos spinduliuose: išsakė jautrius žodžius

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Ukrainos centre Vilniuje susitiko su šalyje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų bažnyčios vadovu, didžiuoju arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku. Susitikimo metu D. Nausėdienė pristatė Ukrainos graikų apeigų katalikų bažnyčios vadovui Ukrainos centro veiklą. „Noriu Jus pasveikinti Ukrainos centre – humanitariniame centre, kuriame puoselėjamas žmoniškumas.

Atskleidė madingiausias rudens spalvas: sužibėkite šį sezoną

Ruduo ateina su spalvingomis lapų nuotraukomis, šiltu kakavos puodeliu ir, žinoma, naujais mados sezonais. Tai metas, kai drabužių spintos peržiūrimos ir papildomos naujais drabužiais, o stiliaus pasirinkimai prisitaiko prie sezoninių pokyčių. Kas gi šį rudenį yra išties madinga? Apie tai, kokios yra šių metų rudens mados tendencijos ir kaip jas sėkmingai įtraukti į savo garderobą papasakojo stilistė, internetinio stiliaus žurnalo įkūrėja Violeta Krasovska.

Skandalingos Kanye Westo žmonos stilius šokiravo praeivius: ar tai galima vadinti suknele?

28-erių australų architektė Bianca buvo pastebėta apsiperkanti prabangiuose mados namuose „Marni“ kartu su 46 metų reperiu Kanye Westu, o jos apranga sukėlė tikrą sąmyšį – ji mūvėjo tik kūno spalvos pėdkelnes, o nuogą krūtinę prisidengė pagalve. Socialinėje žiniasklaidoje pasklido Kanye Westo žmonos Biancos Censori nuotraukos, kuriose ji apsipirkinėja ir apkabina bičiulius gatvėje, vilkėdama skandalingą aprangą, nepaisant vykstančio policijos tyrimo dėl nepadoraus poros elgesio.

Ar galima į vestuves svečiams rengtis juodai? Atskleidė tiesą

Gavus pakvietimą į vestuves dažnai kyla daug klausimų. Ruoštis vestuvėms reikia ne tik jaunavedžiams, tačiau ir būsimos šventės svečiams. Reikia rezervuotis šukuosenas, makiažus, ieškoti suknelių ar kostiumų, apgalvoti dovanas. Tačiau prieš pradedant ruoštis, reikėtų  žinoti, kokių klaidų nedaryti puošiantis šventei bei kaip išrinkti dovanas.

Nausėdienė parodė išskirtinį kostiumėlį: dalyvavo ypatingame renginyje

280
Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį susitiko su Ukrainos centro savanoriais ir darbuotojais, talkinusiais NATO viršūnių susitikimo sutuoktinių ir partnerių programos metu. Pirmoji ponia padėkojo jiems už indėlį prisidėjus prie sklandaus NATO bei kitų šalių lyderių, dalyvavusių Aljanso Vilniaus viršūnių susitikime, sutuoktinių ir partnerių programos įgyvendinimo.

Išbandžiusi džinsus Nausėdienė grįžo prie kostiumėlio: dalyvavo ypatingame renginyje

108
Lituanistinio švietimo pasaulyje globėja pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį dalyvavo Prezidentūroje vykusiame Lituanistinės mokyklos dienos renginyje. Pirmoji šalies ponia parėmė Lituanistinių mokyklų asociacijos ir Pasaulio lietuvių bendruomenės iniciatyvą rugpjūčio 10 dieną paskelbti Lituanistinės mokyklos diena.

Nausėdienė aplankė Lietuvos senjorus: pasipuošė pasteliniu kostiumėliu

161
Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį lankėsi Šilalės rajone, kur susitiko su senjorų dienos centro „Šventai“ vadovais, savanoriais ir centrą lankančiais senjorais. Šiam susitikimui ji pasirinko švelnų ir dailų įvaizdį. Susitikimui su senjorais D. Nausėdienė pasipuošė pastelinės, švelniai rausvos spalvos dviejų dalių kostiumėliu, kurį sudaro sijonas kiek žemiau kelių ir palaidinė ilgomis rankovėmis ir išskirtine apykakle.

Diana Nausėdienė pasipuošė ryškiu įvaizdžiu: akį traukė 1 detalė

78
Vakar, liepos 6-ąją, prezidentas Gitanas Nausėda kartu su viso pasaulio lietuviais giedojo „Tautišką giesmę“. Jam draugiją palaikė ir ryškia suknele pasipuošusi pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Vakar Vilniaus katedros aikštėje himną giedojusi Diana Nausėdienė susirinkusiųjų žvilgsnius traukė pasipuošusi ryškiai geltona suknele. Ryškų įvaizdį moteris pagyvino ir į suknelę įsisegusi Lietuvos trispalvės sagę.
Į viršų