Rūta Bagdonavičienė - siluetas

57Rūta Bagdonavičienė

Farmacija, kaimo turizmas
Turto šaltinis
60 mln. €

Vyresnioji R. Bagdonavičienės sesuo Eglė Audronė Zulanienė pramynė jaunėlei kelius į farmacijos verslą – dabar šios dvi moterys kontroliuoja „Nacionalinę farmacijos grupę“, kurią sudaro „Gintarinių vaistinių“ bei „Norfos“ vaistinių tinklai, medikamentų didmenininkė „Limedika“. R. Bagdonavičienė yra „Nacionalinės farmacijos grupės“ valdybos ir narė ir bendraturtė. 2007 m. pabaigoje kontrolinė „Limedikos“ akcijų paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos bendrovė PGF („Polska Grupa Farmaceutyczna“), tačiau seserys vadovauja verslui Lietuvoje.

R. Bagdonaviečienė su vyru valdo kaimo turizmo sodybų Kelmės, Trakų ir Lazdijų rajonuose tinklą „5 sezonas“. Tačiau verslininkė yra sakiusi, kad vaikas, namas, atostogos ir savaitgaliai – bendri, o verslai jos ir vyro – atskiri.

Moteris garsėja ekstremaliais pomėgiais: anksčiau pilotavo lėktuvą, nardo, slidinėja, yra aplankiusi visus žemynus, taip pat Antarktidą.

Žiniasklaidoje apie šią šeimą daug nerašoma, tačiau buvo teigiama, kad farmacininkų šeima turi sklypų šalies draustiniuose.


Į viršų