Dainius Dundulis - Dainius Dundulis (nuotr. Fotodiena.lt)

7Dainius Dundulis

Mažmeninė prekyba
Bendrovės „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas
Turto šaltinis
210 mln. €
  • Amžius: 51 metai
  • Gimimo vieta: Šiauliai
  • Gyvenamoji vieta: Vilnius
  • Išsilavinimas: Vilniaus inžinerinis statybos institutas
  • Šeima: Vedęs, turi tris sūnus ir dukrą
  • Politika: „Norfos“ paramos ir labdaros fondo įkūrėjas, „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo rėmėjas.
  • Dešinioji ranka: Rolandas Činčius

Nedaugžodžiaujantis „Norfos mažmenos“ vadovas toliau nuosekliai ir užtikrintai tęsia pradėtus darbus. 2015 m. įmonės apyvarta dar ūgtelėjo beveik 3 proc. ir priartėjo prie pusės milijardo eurų ribos.

Kaip teigia pats D. Dundulis, augimą lėmė pakilusi pigių prekių pasiūla ir vykdoma daugiau nei 130 parduotuvių prekybos tinklo pertvarka. Vien 2016 m. bendrovė buvo numačiusi atidaryti 12 naujų ir atnaujintų parduotuvių. Tokia strategija nulėmė, jog kai kurios pasenusios ir energijos naudojimo efektyvumu nepasižyminčios parduotuvės buvo uždarytos. Birželį Kaune duris atvėrė naujas prekybos centras „Norfa XXL“, į kurį investuota 4,4 mln. eurų.

2016 m. į Lietuvos rinką įžengęs Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ būtent su „Norfa“ kovoja dėl skrupulingiausiai eurus skaičiuojančių vartotojų. „Norfos“ atstovai tvirtino, kad prekybos tinklas atnaujinamas ne dėl „Lidl“ atėjimo, tačiau jei vokiečiai mūsų šalyje kaip reikiant įsibėgės, lietuvių bendrovė gali prarasti didžiausią rinkos dalį.

2016 m. D. Dundulis įsipainiojo į didelio visuomenės dėmesio sulaukusį skandalą. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai jį apklausė kaip specialųjį liudytoją. STT pranešė turinti įtarimų, kad „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovas Gedvydas Vainauskas paprašė buvusio partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderio europarlamentaro Rolando Pakso paveikti Aplinkos ministerijos pareigūnus, kad nebūtų trukdoma atidaryti naują „Norfos“ prekybos centrą Prienuose.


Į viršų