Arvydas Avulis - „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis (nuotr. asm. archyvo)

15Arvydas Avulis

Nekilnojamasis turtas
„Hanner“ valdybos pirmininkas
Turto šaltinis
130 mln. €
  • Amžius: 65 metai
  • Gimimo vieta: Vilnius
  • Gyvenamoji vieta: Vilnius
  • Išsilavinimas: Vilniaus inžinerinis statybos institutas
  • Šeima: Vedęs, turi tris dukras
  • Politika: A. Avulis yra vienas iš nedaugelio pačių turtingiausių Lietuvos verslininkų, nevengiantis žurnalistų ir drąsiai žeriantis kritiką ministrams ir kitiems politikams.
  • Dešinioji ranka: Mindaugas Valuckas

Šiemet į septintąją dešimtį įkopęs ir, atrodytų, versle jau viską įrodęs bendrovės „Hanner“ vadovas A. Avulis dar nemažina apsukų.

Nekilnojamojo turto bendrovė ne tik tęsia 30 mln. eurų vertės „Žvėryno namų“ komplekso plėtrą, bet ir pradėjo darbus 2015-ųjų pavasarį už 40 mln. eurų įsigytame „Žalgirio“ stadiono bei Vilniaus koncertų ir sporto rūmų sklype. Čia „Hanner“ planuoja investuoti apie 20 mln. eurų į „Pilies apartamentų“ statybas. Netoli turėtų išdygti „Marriott“ ir „Accor“ viešbučiai – vieno jų statybomis taip pat užsiims „Hanner“, planuojanti investuoti dar 20 mln. eurų. Liepos pradžioje pradėtas griauti „Žalgirio“ stadionas, kad būtų atlaisvinta vieta naujajam viešbučiui.

2016 m. pradžioje „Hanner“ į įvairius nekilnojamojo turto objektus planavo investuoti apie 80 mln. eurų. Pusę sumos bendrovė ketina išleisti Lietuvoje, o likusią dalį – projektams Latvijoje ir Rumunijoje. Tiesa, Lietuvoje ne viskas vyksta pagal planą – liepą bendrovė buvo investavusi tik penktadalį sumos iš numatytų 40 mln. eurų. Pats A. Avulis dėl stringančių darbų kaltina perdėtą valdininkų rūpestingumą, nes sunku gauti statybos leidimus.

Investicinių planų įgyvendinimą galėjo pristabdyti ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos dėmesį patraukęs „Hanner“ plėtojamas „Ozo namų“ projektas. Paaiškėjo, kad kai kurie būstų pirkėjai įsigijo ne gyvenamuosius butus, o negyvenamas poilsio patalpas.


Į viršų