Žmonės

 

Tai vieta straipsniams ir reportažams apie įdomias asmenybes, garsenybes, kultūros, meno, sporto ir visuomenės veikėjus. Čia rasite interviu, biografijas, pasiekimų apžvalgas, gyvenimo istorijas bei aktualijas, susijusias su žinomais ar įkvepiančiais žmonėmis. 

Viktorija Šaulytė-Mockė apie patirtą sunkų išbandymą: tai prisiminus dar šiurpai nueina

Viktorija Šaulytė-Mockė daugeliui atpažįstama kaip viena originaliausių šalies stilisčių, nebijančių ryškaus įvaizdžio ir drąsių sprendimų. Visgi laidoje „Pasikalbėkim“ moteris prisipažino jau kurį laiką siekianti, kad būtų žinoma dėl kitų savo veiklų, mat nebenori būti įsprausta tik į vienos srities griežtus rėmus. Dėl to prieš kelerius metus ji patyrė stiprų perdegimą, iš kurio gniaužtų ištrūkti buvo ne taip paprasta.
Žmonės Prieš 4 val.

Vilniuje – karaliaus Karolio III gimtadienio minėjimas: susirinko kviestiniai svečiai

Birželio 13-ąją, ketvirtadienį, gausus būrys kviestinių svečių susirinko į Vilniuje esančios Jungtinės Karalystės ambasados kiemą, kuriame buvo minimas karaliaus Karolio III gimtadienis.  Nors tikrasis karaliaus Karolio III gimtadienis yra lapkričio 14-ąją, šventė tradiciškai kasmet minima vasarą.

Jennifer Lopez siekiant išsaugoti santuoką – akibrokštas iš vyro: leido laiką su buvusiąja

Pramogų pasaulyje netyla kalbos apie dainininkės Jennifer Lopez ir prodiuserio Beno Afflecko skyrybas. Sklandant kalboms, kad moteris siekia bet kokia kaina išsaugoti santuoką, vyras nusprendė popietę praleisti su buvusia žmona.  J. Lopez antradienį, birželio 11-ąją, buvo nufotografuota „Sephora“ parduotuvėje Beverli Hilse, Kalifornijoje. Čia ji apsipirkinėjo kartu su savo šešiolikmete Emme.

Ironvytas atskleidė, kaip į jį kreipiasi mama – Vytuku vadina tik „rajone“

TV3 laida „Žaidimų kambarys“ vėl jūsų ekranuose! Šįvakar į dvikovą stos du bendravardžiai. Pergalę iškvoti bandys reperis Vytautas Medineckas – Ironvytas ir į nekilnojamą turtą investuojantis žiūrovas Vytautas. Žaidimą šiandien vienareikšmiškai laimės Vytautas, tačiau kuris, pamatykite jau šiandien!  Ironvytas prisipažino, kad mėgsta ir yra vadinamas įvairiai: Vycka, Vytu, Ironvytu ir panašiai. Tačiau mama jį vadina dar kitaip. „Mama kreipiasi – Vitukai. Ne Vytukai, o Vitukai.
Žmonės Prieš 5 val.

Prieš futbolo čempionatą – prabangus Cristiano Ronaldo poilsis: šalia – mylimoji ir 5 vaikai

Prieš prasidedant Europos futbolo čempionatui, Portugalijos rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo su žmona ilsėjosi prie Raudonosios jūros. Kartu su jais atostogavo ir vaikai.  Tiek C. Ronaldo, tiek futbolininko žmona Georgina Rodriguez su milijonais sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ dalijosi svaiginančių atostogų akimirkomis.

„Michelin“ vakarėlyje – būrys Lietuvos elito: štai kas pateko tarp išrinktųjų

Birželio 13-ąją, ketvirtadienį, specialiame renginyje buvo pristatytas pirmųjų į „Michelin“ gidą atrinktų Lietuvos restoranų sąrašas. Į išskirtinį renginį buvo pakviesti ir žinomi šalies veidai.  Visus metus MICHELIN gido inspektoriai keliavo po šalį ieškodami geriausių restoranų.

Vos kelias dienas pažįstami realybės šou dalyviai prakalbo apie rimtus santykius: „Dar ne šeima, bet galim būti“

Tarp romantiškiausio vasaros realybės šou dalyvių jau užvirė intrigos, ūkininkai ėmė užuominomis kalbėti apie savo favoritus. Negana to, miestiečiai jau turėjo galimybę išbandyti save ūkio darbuose. Visa tai – naujausioje „Ūkininkai ieško meilės“ serijoje.  Rytas ūkininko Algirdo valdose 4 pretendentėms į jo širdį išaušo anksti. Ūkininkas įspėjo, kad laukia daug darbų, todėl svarbu sočiai pavalgyti.  „Kas galėtų biškį padėti papjaustyt pusrytukus? – Aš, man šeima, virtuvė.
61
TV Prieš 6 val.

Meghan Markle turi 1 sąlygą sugrįžimui į Jungtinę Karalystę: tikisi vyro pagalbos

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle jau kelis metus nesilankė Jungtinėje Karalystėje po to, kai 2020 m. su princu Harry pasitraukė iš karališkosios šeimos pareigų. Tačiau įvykdžius vieną sąlygą, moteris pasiryžtų sugrįžti į vyro gimtinę.  Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė susituokė 2018 m. ir iki 2020 m. gyveno Anglijoje. Tuomet pora nusprendė pasitraukti iš vyresniųjų dirbančių karališkųjų asmenų pareigų ir iš namų Vindzore persikėlė į dvarą Kalifornijoje.

Deivis Norvilas – apie ūkio darbus, vaikus ir sceną: energijos atiduodi labai daug

Birželio 13-ąją atlikėjas Deivis Norvilas švenčia 44-ąjį gimtadienį. Tiesa, jį pasitinka gan ramiai – visgi neslepia, kad gali nutikti ir netikėtumų. „Jei manęs nepamatysite renginyje penktadienį, reiškia, kad buvo geras gimtadienis“, – šmaikštauja žinomas vyras.  „Lėksime į Nidą, pasisėdėsime ten su draugais. Gimtadienius visada švenčiu su šeima, draugais.

Živilė Vaškytė-Lubienė tapo modeliu: „Nedvejodama sutikau“

Nors TV ekrane Živilės Vaškytės-Lubienės kasdien ekrane neišvysi, tačiau žinoma moteris nenutolo nuo žurnalistikos, komunikacijos. Iki šiol moteris kuria ir prodiusuoja laidas, moderuoja renginius, konferencijas, vadovauja kartu su drauge įkurtai tvarumo ir konsultacijų agentūrai „Enough“. Būtent tvarumas ir ekologija šiandien Živilės gyvenime užima tikrai  reikšmingą vietą.

Šįvakar bus pristatyti pirmieji į „Michelin“ gidą atrinkti Lietuvos restoranai

Ketvirtadienį specialiame renginyje bus pristatytas pirmųjų į „Michelin“ gidą atrinktų Lietuvos restoranų sąrašas. Anot bendrovės, taip bus užbaigtas Baltijos šalims skirtų rekomendacijų sąrašas. „Naujasis gidas atskleis Lietuvos restoranų unikalumą, skleis žinią apie talentingus šalies šefus ir leis jiems toliau puoselėti aistrą, kūrybiškumą bei pagarbą vietos kulinarijos tradicijoms“, – pasakojo „Michelin Guide“ direktorius Gwendalas Poullennecas.
Kultūra Prieš 9 val.

„X faktoriuje“ išgarsėjusios grupės „Original Copy“ narė Ingrida Ruželytė debiutuoja su daina „Pinklės“

Televizijos muzikinio projekto „X faktorius“ dalyvė Ingrida Ruželytė sceniniu vardu INARA žengia į Lietuvos muzikos pasaulį ir pristato pirmąją solinės karjeros dainą. Ingridą Ruželytę turėtų prisiminti ilgamečiai televizijos projektų žiūrovai.
Muzika Prieš 9 val.

Nustebinti Zitos sugebėjimais, dėl jos konkuruoja du vyrai: „Matyt eisime į dvikovą?“

TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvietė namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teko imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti? Pas ūkininkę Zitą jaunesniąją jos širdies siekiantys vaikinai pasirodė neatpažįstamai persirengę… Jos mama tuo sužavėta neliks.
TV Prieš 10 val.

Renginių organizatoriai įvertino Ritos Oros koncerto Vilniuje poveikį: situacija juokinga

Tinklalaidės „(Ne)normaliai“ autorius, atlikėjų vadybininkas Martynas Tyla į autorinę laidą pakvietė renginių rinkos profesionalus, kurie jau daug metų organizuoja Lietuvos bei užsienio atlikėjų pasirodymus ir įvairius festivalius. Tinklalaidėje profesionalai aptarė Vilniaus gimtadieniui skirtą renginį, Ritos Oros honorarą bei ar, iš tikrųjų, tai paskatins turizmą.
Muzika Prieš 10 val.

Atskleidė šios vasaros švenčių tendencijas: „Tokias pramogas sau gali leisti ne visi“

Birželio 12-osios vakarą pačiame Vilniaus centre įsikūrusioje moderniosios meksikietiškos virtuvės „La Capital“ vasaros terasoje rinkosi žinomi pramogų pasaulio veidai ir ryškiausi renginių organizatoriai. Čia jų laukė išskirtinis, geriausiuose restoranuose Meksikoje dirbusio šefo Alexis Maldonado paruoštas meniu ir egzotiški gėrimai.

Mikutavičius neigia stereotipus apie futbolą žiūrinčius vyrus, o Radzevičius atskleidžia, kodėl rungtynes žiūri ir jo žmona

Nuo rytojaus visą mėnesį švęsime intriguojančią futbolo šventę, kurią ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui kurs „Euro 2024“. Futbolas žmones traukia dėl daugybės priežasčių, nes tai  – sportas, teatras, šokiai ir komedija viename. O kodėl futbolas nepakeičiamas yra jiems, šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ atskleis žinomi šalies vyrai – Marijus Mikutavičius ir Vytaras Radzevičius.
TV Prieš 11 val.

Radžis pristatė naujieną: „Lietuvos žmonės labai jautriai priėmė mano gyvenimo istoriją“

„Idėja tokiai dainai ir vaizdo klipui kilo dar nuo Panevėžio laikų, labai norėjosi kažkaip išskirtinai įprasminti viską, bet tuo pačiu paprastai, gamtos apsuptyje“ , – sako naujausią dainą „Sužavėjo“ ir jos klipą pristatantis atlikėjas Radži Aleksandrovičius. Visai neseniai dainininkas surengė anšlaginį koncertą gimtajame Panevėžyje, pristatė pirmąją vinilinę plokštelę, tačiau nusprendė ir toliau stebinti gerbėjus, neužmigdamas ant laurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Muzika Prieš 11 val.

Zitą papiktino juokus vietoje darbo besirenkantis Ernestas: „Mediniai bajeriai man nepatinka“

Naujas rytas TV3 projekte „Ūkininkai ieško meilės“ ne visiems prasidės idiliškai – kandidatams teks susidurti su pirmosiomis užduotimis. O jų čia – pačių įvairiausių. Nuo primenančių tikrą malonumą iki tokių, kai kandidatai į ūkininkų širdis net subloguos. O štai ūkininkai, dalyvius stebėdami iš šalies, jau susidarys ir pirmąją savo nuomonę – su kuo bendravimą tęsti verta, o kas vietoje darbų renkasi juokus.
TV Prieš 11 val.

Seksualiausia futbolo fane tituluojama kroatė žada vėl užkariauti širdis: prabilo apie naują tikslą

Seksualioji futbolo gerbėja Ivana Knoll (26 m.) yra pasirengusi kitą savaitę, kai prasidės „Euro 2024“, vėl šturmuoti socialinius tinklus. 26 metų I. Knoll užkariavo futbolo gerbėjų širdis, kai 2022 m. pasaulio futbolo čempionate Katare išdidžiai sirgo už Kroatijos rinktinę. Dėl naujai įgyto įžymybės statuso Artimuosiuose Rytuose gražuolė pelnė turtus ir šlovę. Kroatijos gražuolė grįš į Europą į futbolo šventę, bet tikisi, kad po turnyro jai pavyks įsidarbinti.

Iglė žvelgė savo baimei į akis: pasiryžo tam, kas kėlė paniką

Artėjant Joninėms, Iglė pristato nuotaikingą dainą „Vasaros laužai“ ir jos pasakišką vaizdo klipą. Jame dainininkė virto paparčio žiedo ieškančia įstabaus grožio laume. Klipas filmuotas nuo aušros iki sutemų keliuose šalies nacionaliniuose parkuose. Dėl įspūdingų kadrų Iglė net pasiryžo akis į akį susitikti su padarais, kurių bijo labiausiai. „Klipo estetiką, galima sakyti, susapnavau ir mums puikiai pavyko ją įgyvendinti. Būtinai norėjau, kad klipe būtų upelis, tačiau čia kilo problema.
Muzika Prieš 13 val.
Į viršų