„Muzika suartina“ konkurso dalyviai


Konkursas pasibaigęs

 • Vaikai, kurie...

  Vaikai, kurie paruošė šį video ypatingi tuo, kad ekstremaliomis situacijomis sugeba susikaupti, susivienyti ir rezultatas - nuostabus! Sužinojus apie šią galimybę dalyvauti, visų akys nušvito ir visi sutiko, nesvarbu kad reikėjo įdėti papildomo darbo. Manau, kad vaikams svarbus pagyrimas ir įvertinimas. O man, kaip mokytojai, begalinis džiaugsmas matyti jų sėkmę ir akis, kurios dega noru eiti toliau. Mokinių tikslas laimėti arba padaryti viską, kad nesigailėtų, tad ir šį pasirodymą ruošė labai atsakingai.

  Balsų skaičius: 5939
 • Esame kūrybiški,...

  Esame kūrybiški, labai mėgstame ir norime muzikuoti. Nors mokykla stengiasi atnaujinti muzikos kabineto erdves ir instrumentus, deja, finansavimas labai ribotas. Todėl grojame tuo, ką turime, ką pasigaminame. Patinka ir dainuoti. Esame sukūrę ir dalyvavę įvairiuose renginiuose, festivaliuose, konkursuose, projektuose: socializacijos projekto metu sukurtas miuziklas ,,Bjaurusis ančiukas", roko opera ,,Eglė karalienė žalčių", misterija ,,Gyvate tu gyva", miuziklas ,,Spalvos gyvai". Didžiausia problema įgarsinimo aparatūra. Todėl tikimės būti pastebėti ir laimėti.

  Balsų skaičius: 2759
 • Didžiulio noro dėka...

  Didžiulio noro dėka išreikšti save, būti aktyviems, džiaugtis gyvenimu susibūrė senjorų grupė, norinti ir galinti muzikuoti. Ansamblis susikūrė vos prieš keletą dienų ir tai, kuo dalinamės video įraše yra vos keleto valandų darbo rezultatas!!!


  Muzikuojantys senjorai tikros brangenybės. Jie neturi muzikinio išsilavinimo, akordeonu ir lūpine armonikėle groja iš klausos. Jų amžiaus vidurkis - 80 metų !!! Turėdami daugiau ir įvairesnių instrumentų suburtume dar didesnę muzikuojančių senjorų grupę. Turime labai balsingų senjorų, savo atmintyje išsaugojusių daug liaudies dainų.


  Ansambliui vadovaus Edita Gaižauskienė - užimtumo specialistė, turinti muzikinį išsilavinimą, dalyvavusi chorų karuose, yra ne vienerius metus vadovavusi neįgaliųjų spalvų muzikos orkestrui, merginų vokaliniam ansambliui ,,Žvaigždūnė" (,,Dainų dainelė" konkurso dalyviai, pelnę žiūrovų simpatijų prizą), organizavusi ne vieną rajoninį muzikos festivalį.
  Šiuo metu globos namuose rengiamės įkurti sensorinį, pojūčių ugdymo kambarį, kuriame bus vykdoma muzikos terapija.

  Balsų skaičius: 1798
 • Gerbiami teisėjai, esame...

  Gerbiami teisėjai, esame Panevėžio „Vilties“ progimnazijos muzikos kolektyvas (geresnis ir tinkamesnis žodis -šeima). Mūsų nuomone, esame verti laimėti vien dėl to, kad gebame puikiai sutarti ir muzika mus labai suartino. Laimėti mums labai svarbu, nes mums gera būti kartu, muzikuoti, kalbėtis, šokti, dalyvauti renginiuose. Mes norime, kad mūsų mintys ir muzika būtų išgirstos. Šis kolektyvas – tai bendraminčių būrys, į kurį gera sugrįžti, net ir baigus progimnaziją.
  Pergalė šiame konkurse taptų puikia padėka mokytojams, kurie mumis rūpinasi, negaili savo laiko, padeda įgyvendinti visas idėjas ir suteikia mums sparnus.

  Balsų skaičius: 1623
 • Sveiki, mes iš...

  Sveiki, mes iš Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos. Visi turėtų pamatyti mūsų vaikinų užsidegimą, energiją, blizgančias akis, kai groja tuo, kas tik pasitaiko po ranka. O jei jų rankose būtų tikri muzikos instrumentai? Galima tik įsivaizduoti, ką išgirstume ir pamatytume...
  „Vyturio“ progimnazija, turinti gilias tradicijas, didžiuojasi kolektyvais, kuriuose dainuoja ir muzikuoja kone visa mokykla. Tačiau daugelis instrumentų jau gerokai susidėvėję, o kai kurie netgi skolinti... Tačiau mūsų mokiniai dažni festivalių, konkursų, dainų švenčių dalyviai. Labai džiaugiamės ir atsikuriančiu pučiamųjų orkestru, kurio instrumentai matę ugnies, vandens, kaip ir kabinetas, kuriame vyksta repeticijos.

  Balsų skaičius: 1508
 • Esame mylintis muziką,...

  Esame mylintis muziką, turime daug dainuojančių mokinių, nes šiai veiklai nereikalingas joks papildomas instrumentas, jį vaikai nešiojasi su savimi - tai balsas. Neturime instrumentų, kurių pagalba kurtume naują mokyklos tradiciją - miuziklą. Norime išlieti save ritme turėdami 30 kachonų, treniruoti pirštus liečiant jais ukulėles, emocijas "ištaškyti"į būgnų komplektą. Mūsų mokyklos mokiniai yra dalyviai įvairių konkursų: X faktorius, "Muzikos talentų lyga", "Aukštaitijos deimantai" , "Pavasario fiesta", "Baltumo šventė" ir įvairiausių kitų. Organizuojame tarptautinį vokalistų festivalį "Obels žiedo gesmė", kurio globėjas bei komisijos narys yra Merūnas Vitulskis.

  Balsų skaičius: 1478
 • Esame pradinukai, kurie...

  Esame pradinukai, kurie norime ir mokame muzikuoti! Turime nuostabią ir energingą muzikos mokytoją, kuri žavi savo užsidegimu ir kūrybingumu. Ji suburia ne tik mokinius bet ir mokytojus, puoselėja lietuvių liaudies muzikos tradicijas, užburia vesdama į daugiabalsės muzikos šalį. Norime groti įvairiais instrumentais, tačiau neužtenka lėšų juos įsigyti. Nepaisant to – neliūdime ir muzikuojame kuo tik galime! Iš širdies tikime tuo ką darome – kviečiame patikėti ir Jus!

  Balsų skaičius: 1394
 • Meninis ugdymas yra labai...

  Meninis ugdymas yra labai svarbus kiekvienam vaikui, esančiam dar mamos įsčiose, o ką jau kalbėti apie meninio ugdymo svarbą ikimokyklinio amžiaus vaikams. Muzikuojant plečiama vaiko vaizduotė, lavinami neverbaliniai komunikaciniai įgūdžiai, takto ir ritmo pojūčiai, ugdoma ištvermė, susikaupimas, atkaklumas ir savarankiškumas. Muzikavimas ypač lavina emocinį vaiko intelektą, jis ima jausti, atpažinti ir pats, raiškos priemonėmis, perteikti muzikos kūrinio keliamas menines emocijas. Mūsų lopšelis-darželis skiria didelį dėmesį vaikų muzikiniam ugdymui ne tik grupių užsiėmimuose, bet ir įvairių būrelių metu, kurių veikloje naudojami įvairūs pučiamieji, mušamieji instrumentai. Lopšelyje-darželyje ugdosi 317 vaikų, jų muzikiniam ugdymui turime nepakankamą kiekį muzikinių instrumentų. „X Faktoriuje“ jau dalyvavo buvę lopšelio-darželio ugdytiniai Rokas ir Laurynas, Mantas Sakalauskas, tikimės, kad turint stipresnę muzikinių ugdymo priemonių bazę, didesnis ugdytinių skaičius pasieks puikių rezultatų.

  Balsų skaičius: 1294
 • Sveiki visi! Mes esam...

  Sveiki visi! Mes esam Pilviškių „Santakos“ gimnazijos gyvo garso grupė „Sound Storm“. Mes unikalūs ir išskirtiniai, nes rajone esame vienintelė gyvo garso grupė. Nors mūsų instrumentai kuklūs, mus veža meilė muzikai, kuri jungia grupę nuo mažų dienų. Tai mūsų nestabdo groti savo ir kitose rajono mokyklose, bendruomenėse ir įvairiuose rajoniniuose renginiuose, konkursuose ir festivaliuose. Publikos šypsenos, emocijos ir plojimai motyvuoja tobulėti ir yra geriausia padėka mums.
  Norint „pakelti“ savo muziką į aukštesnį lygį, be galo reikalinga nauja ir kokybiška aparatūra. Kai kurie instrumentai naudojami jau aštuonerius metus, taip pat jais reikia dalintis su jaunesniąja muzikantų karta, todėl groti jais tampa vis sudėtingiau, garsas nėra toks kokybiškas.
  Daugiau apie mus galite sužinoti mūsų vaizdo įraše, o dabar lai skamba mūsų muzika!

  Balsų skaičius: 1281
 • Mūsų gimnazija nedidelė,...

  Mūsų gimnazija nedidelė, joje mokosi 208 mokiniai, tačiau išskirtinė, nes joje yra neformaliojo švietimo skyrius, kuriame estradinės, liaudiškos muzikos, fortepijono, dainavimo, teatro, dailės, choreografijos studijas lanko ir meno paslapčių mokosi 108 gimnazijos mokinių nuo 6 iki 18 metų. Mes mokomės groti kanklėmis, gitaromis, pianinu, bet mūsų instrumentai yra trigubai ar net daugiau vyresni už mus. Muzikuoti norinčių labai daug, tiek net instrumentų neturime, bet mes dalinamės ir mokomės groti. Mes labai mylime muziką, mums labai patinka mokytis groti, tačiau nauji instrumentai labai brangūs ir gimnazija finansiškai nepajėgi jų nupirkti.Jeigu laimėtume šį projektą būtume dar laimingesni, nes muzikuoti galėtume mokytis naujais instrumentais, dar aktyviau dalyvautume konkursuose, festivaliuose, projektuose.

  Balsų skaičius: 902
 • Šiuolaikinis pilnas...

  Šiuolaikinis pilnas muzikos kabinetas - mūsų gimnazijos sena svajonė. Svajojame visi: nuo pirmoko iki dvyliktoko. O ką jau kalbėt apie mokytojus? Kitokio kabineto kaip dabar - pianinas, akmenukai, lazdelės, sulūžę būgnai, šiek tiek vadovėlių senose spintose, na, dar grotuvas - jau 65 metus skaičiuojanti gimnazija nėra turėjusi. O muzikuojančių mokinių dalyvaujančių įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose ir tampančiais laureatais, turime daug. Esam dainuojanti, grojanti, šokanti mokykla.

  Balsų skaičius: 864
 •  Telšių...

   Telšių lopšelio – darželio „Eglutė“ bendruomenė pasirinko meninio ugdymo kryptį, todėl pas mus užauga patys talentingiausi vaikai. Vis mes žinome, kad pažindami pasaulį, vaikai ieško būdų jį savaip interpretuoti, pertvarkyti, padaryti ką nors savaip. Deja, dažnai pačioje žmogaus gyvenimo kelio pradžioje atsiranda stabdis: vaikų kūrybiškumo, muzikalumo nevertinimas, sumenkinimas. Suaugusiems atrodo, kad visa tai nereikalinga. Tuo tarpu toks požiūris besiformuojančią asmenybę labai veikia. Tačiau mūsų darželyje muzikinis vaikų kūrybingumas nėra menkinamas ar slopinamas. Mes žinome, kad visiems vaikams būdingas kūrybiškumas, o kūrybiškumo raiška per muzikinę veiklą pasižymi originalumu, sklandumu, lankstumu, įžvalgumu. Visos šios savybės atsispindi mūsų darželyje per muzikavimą, kūrybą, muzikinę kalbą. Kiekvienose įstaigos ar grupės organizuojamose veiklose, projektuose mokytojai tikslingai praturtina vaikų veiklas įpinant muzikavimą. Kodėl? Todėl, kad muzikavimas - tai pagrindas mokytis mažam vaikui reikšti jausmus, turtinti emocinį pasaulį ir vaizduotę, žadinti kūrybines galias. Norint dar labiau atskleisti vaikų muzikalumą labai trūksta tinkamos muzikinės aplinkos, muzikos priemonių, kurių dėka būtų stimuliuojami, ugdomi muzikiniai vaikų gebėjimai. Mūsų komandai labai norisi vaikams sukurti inovatyvią, turtingą muzikinę erdvę, kurioje jie būtų apsupti muzikos garsų, priemonių, ir galėtų laisvai atskleisti ir puoselėti savo kūrybiškumą. Ši erdvė vaikams ir mokytojams būtų tarsi ieškojimų ir atradimų kelias, o galbūt kūrybos džiaugsmo išgyvenimas, juk garsūs dainų tekstų, muzikos autoriai, dainininkai atsiranda jau darželyje... norite pamatyti? Tad kokie mes esame meniški, muzikalūs ir talentingi pamatysite video siužete.

  Balsų skaičius: 861
 • DC „Goda“...

  DC „Goda“ spalvų muzikos orkestras iš Šiaulių miesto savivaldybės globos namų. Esame muzikantai kurie virpina žiūrovų širdis. Ateiti į mūsų koncertus - tiesiausias būdas pajusti mus. Mūsų skleidžiama energija priverčia žiūrovą pasijusti gyvu, pajusti koks fainas ir vertingas jo gyvenimas, kokia puiki šeima ir kiek daug jis visko turi bei priverčia pajusti savo stiprybę. Aišku užkabiname ir didžiausius kiekvieno žiūrovo skaudulius - kurių jis net nežinojo turįs. Ketvirtadalis žiūrovų auditorijos mūsų orkestro koncertuose verkia (fizine prasme), kitas ketvirtadalis kovoja su savimi, kad nepravirktų. Yra paliečiama tokia žmogiškosios esybės dalis, kiekvienam aišku labai skirtingai ir individualiai, kurią pakrapštyti gyvybiškai svarbu. Mūsų koncertai tai pakankamai kokybiškos muzikos, labai paveikaus vaizdo ir intensyvaus emocinio poveikio mišinys. Taip pat tai galimybė pasijausti darančiu gera, suteikiančiu paramą buvimu šalia, pasimėgauti kito džiaugsmu arba prisiliesti prie savo smerkiančios ar neigiančios asmenybės pusės.
  Taigi gerbiami muzikantai ir akcijos organizatoriai ar susitiksime koncerte?

  Balsų skaičius: 861
 • Pasvalio Lėvens...

  Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje dirba nuostabūs žmonės, kurie savo entuziazmu užkrečia ir vaikus. Dažnai entuziazmas tampa bejėgis kai nėra tinkamų priemonių visoms idėjoms išreikšti. Filmuke muzikuoja mokyklos antrokai su, deja, skolintais instrumentais. Džiaugiamės, kad turime draugų, kurie dalinasi ir galime pajausti muzikavimo malonumą. Malonumą groti tikru instrumentu. Mokykloje yra tik po kelis vienetus trikampių, tamburinų, lazdelių, barškučių, todėl sunku organizuoti veiklas taip, kad kiekvienas vaikas galėtų prisiliesti prie instrumento. Nors mokykla didelė ir turi daug mokinių, tačiau joje yra vos keli elektroniniai sintezatoriai, du pianinai, skudučių komplektas. Mokykloje esantys instrumentai pasenę. Labai norėtume atnaujinti muzikos klasę ir suteikti vaikams galimybę augti kartu su muzika, kurti ir žaisti.

  Balsų skaičius: 807
 • Muzika mums leidžia labiau...

  Muzika mums leidžia labiau pasitikėti savimi. Supratome, kad galime išreikšti save ne tik žodžiais ir norime šį suvokimą išnaudoti. Tuomet belieka nusivilti supratus, jog ne viskas mums yra prieinama. Dažnai mūsų tarpe atsiranda mokinių norinčių groti tam tikru muzikos instrumentu, bet, deja, negalinčių to padaryti, nes mokykloje jų trūksta, o jei ir esama, jie prastos būklės. Pavyzdžiui, viena mokinė mokosi groti būgnais, bet praktikos mokykloje ji negali įgyti, nes būgnai, stovėję mokyklos rūsyje dešimtis metų, vos išleidžia duslų garsą, belieka važinėti į miestą, eiti į privačias mokamas pamokas.

  Velžio gimnazijoje turime nuostabų gitaros būrelio mokytoją, kuris įdeda labai daug pastangų, mus ruošia konkursams ir festivaliams ir padeda mums įvairiapusiškai tobulintis, tad gitaros ir ukulelės mums tikrai praverstų, nes norinčių mokytis gretos su kiekvienais metais vis sparčiau auga. Gitaros būrelyje, į pirmą pamoką atėję naujokai, kad pagrotų pirmąją natą, turi leisti per rankas vieną akustinę gitarą, kurios styga nutrūkusi jau pusę metų, o mokykla neranda lėšų jai pakeisti. Mokytojas į kiekvieną užsiėmimą ir konkursus bei pasirodymus yra priverstas neštis asmeninę įrangą, kuriai nupirkti mokykla neturi lėšų.

  Tačiau nebūtina savo gyvenimo sieti su muzika, kad suprastum jos svarbą ir įtaką žmogui. Mažiesiems mokyklos mokiniams praverstų bent primityvūs instrumentai, kurių pagalba jie galėtų geriau suvokti, jog ir patys gali kažką kurti, muzikuoti.

  Balsų skaičius: 756
 • Sveiki, su Jumis...

  Sveiki, su Jumis sveikinasi Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ mažieji ugdytiniai. Darželyje didžiulis dėmesys skiriamas vaikų muzikiniam ugdymui. Kasmet ugdytiniai dalyvauja miesto, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, projektuose. Net 4 kartus yra tapę „Dainų dainelės“ laureatais ir pasirodę Operos ir baleto teatre, akomponuojant simfoniniam orkestrui. Šių laimėjimų pasiekėme su skolinta aparatūra, instrumentais, o taip norėtųsi turėti savo kokybiškus instrumentus ir muzikuoti naujai sutvarkytoje aplinkoje. Dabartinės muzikos patalpos nėra atnaujintos nuo darželio pastatymo laikų - 1971 m. Mes tikime stebuklais!

  Balsų skaičius: 744
 • Mūsų mokykla yra pati...

  Mūsų mokykla yra pati didžiausia mokinių skaičiumi Šiaulių raj.Čia mokosi daug muzikalių vaikų.Mokiniai lanko muzikinius kolektyvus,renkasi po pamokų,kad pamuzikuotų,pabendrautų.Gaila,kad pilnavertiško muzikavimo mokykla negali suteikti.Pradedant nuo seno,dažnai išsiderinusio pianino iki elementarių perkusinių instrumentų.Jie pagyvintų mūsų muzikinius pasirodymus.

  Balsų skaičius: 720
 • Sveiki! Mes Klaipėdos...

  Sveiki! Mes Klaipėdos Vitės progimnazijos vaikai, kurie myli muziką ir nori mokyklai padovanoti naują muzikos inventorių. Esame draugiški, kūrybingi, išmanūs. Kadangi muzikos klasės muzikinis inventorius labai skurdus - instrumentus tenka gaminti patiems iš antrinių žaliavų net per muzikos pamokas. Kadangi muzikinės tendencijos sparčiai keičiasi dėl įvairių inovacijų - mūsų mokykla nori būti taip pat inovatyvi, patraukli, groti naujausiais instrumentais, turėti sau ir mokyklos svečiams patrauklią muzikos klasę :) Mūsų mokyklos bendruomenė - labai draugiška, todėl ,tikimės, artėjančių Kalėdų proga padovanoti Vitės progimnazijai naują muzikos klasę.

  Balsų skaičius: 668
 • Buvo, yra ir bus - vieni...

  Buvo, yra ir bus - vieni gyvena turtingiau, kiti kukliau - ir gerai, taip ir turi būti. Dar geriau, kad turtingesni dalindamiesi savo sėkme padeda kukliau gyvenantiems. Ačiū jiems už tai. Gimnazijai šiuo metu nupirkti instrumentus arba sutvarkyti patalpas finansiškai nepakeliama, tad su didele aistra ir atsakingumu ruošiamės šiam projektui ir tikimės sėkmės. Juk gimnazija yra ta įstaiga kurioje mokiniai turi rasti įvairiapusiškas ugdymo galimybes.

  Balsų skaičius: 658
 • Esame Rietavo Mykolo...

  Esame Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla. Mylime Muziką ir tikime, kad Muzika išgelbės pasaulį :) Kai instrumentų trūksta, įsijungia fantazija. Ir drenažo vamzdis suskamba tikro muzikanto rankose :)

  Balsų skaičius: 482
 • Mes esame Panevėžio...

  Mes esame Panevėžio ,,Ąžuolo" progimnazija. Be galo mylime muziką, mėgstame muzikuoti, bet neturime pakankamai muzikos instrumentų. Naudojame primityvius muzikos instrumentus: kinietiškas lazdeles, barškučiams Kinder indelius su kruopomis ir senus metalofonus.

  Balsų skaičius: 454
 • Sveiki, mes - muzikos...

  Sveiki, mes - muzikos studija "Linksmieji garsiukai" ir kiti Šiaulių rajono Bubių mokyklos ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai, 1 - 10 klasių mokiniai, kreipiamės į Jus su prašymu padėti mums įsigyti muzikos instrumentų. Įsigytais instrumentais naudotumėmės draugiškai - ir maži, ir dideli. Mūsų inventorius yra labai skurdus. Mėgstame muzikuoti. Tad naudojamės ir savo sukurtais instrumentais (video medžiagoje - grojame popieriniais instrumentais). Norime groti naujais instrumentais. Norime laimėti.

  Balsų skaičius: 443
 • Jurbarko kultūros centro...

  Jurbarko kultūros centro big band „JADA'“ (džiada)- muzikalūs, veiklūs ir aktyvūs. Ne tik daug koncertuojame, bet ir aktyviai dalyvaujame visuomeninėse veiklose. Šiais metais jau antrą kartą surengėme muzikinę vasaros stovyklą, kurioje ne tik mokėmės muzikavimo paslapčių, bet ir paruošėme ir atlikome dvi koncertines programas.


  Norėdami nustebinti klausytojus, dirbame ir vėliais vakarais, ir vasaros atostogų metu!


  Gaila, bet vieniems geriausių ir didelį potencialą turinčių grupės muzikantų tenka groti ir su skolintais, ir su senais instrumentais. Tad turime svajonę - turėti savo tenorą saksofoną, kurio taip trūksta mūsų muzikantams!

  Balsų skaičius: 435
 •  Sveiki! Esame labai...

   Sveiki! Esame labai dainingi, iniciatyvūs, kūrybingi muzikantukai, koncertų, konkursų, festivalių nuolatiniai dalyviai! Tačiau, dažnai tenka „šveicariškos kokybės“ siekti „kiniškomis“ priemonėmis. Instrumentai pasenę, suplyšę ar sugedę. Mes labai norėtume atsinaujinti!

  Balsų skaičius: 399
 • Esame jauni, veržlūs,...

  Esame jauni, veržlūs, kūrybiški žmonės, turintys tikslą – tobulėti ir eiti pirmyn. Muzikos klasė pirmiausia būtų ta vieta, kurioje mokiniai rinktųsi profesionaliai ir kokybiškai muzikuoti, repetuoti, dalintis idėjomis. Be to, šis prizas būtų ir kaip paskatinimas ir moralinis palaikymas. Kadangi esame visai neseniai susikūrusi grupė, kartais pritrūksta pasitikėjimo savimi, kartais tiesiog būna nedrąsu imtis naujų iššūkių. Muzikos klasė būtų didžiulė dovana ir patvirtinimas, kad einame teisingu keliu.

  Balsų skaičius: 354
 • Šiaulių rajono...

  Šiaulių rajono Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ vaikučiai ir pedagogai norėtų visus, visus, visus ir Jus, iniciatyvos organizatorius, pakviesti žaisminguose muzikiniuose renginiuose pasiklausyti vaikų muzikiniais skambesiais išdainuotų gražiausių dainelių, lopšinių, šokių, kartu pamuzikuoti, pasiausti ir pabūti mūsų bendrystėje. Tačiau... esamose erdvėse negalime visi kartu prisijungti prie kūrybingos ir aktyvios veiklos. Negalime, nes trūksta erdvės!!! Mažos erdvės sprendimas – stumdoma pertvara! Jos pagalba dvi erdvės taps viena erdve. O jau tada – šokiai pokiai tra lia lia… Nepamaišytų ir nauji muzikos instrumentai: akordeonas, kolonėlės, pultas, sintezatorius. Mažieji „Spindulėlio” talentai nekantriai laukia kada visi, visi, visi ir Jūs, iniciatyvos organizatoriai, galėsime didelėje salėje pasisukti dideliame šokio ratelyje.

  Balsų skaičius: 346
 • „JD Brass Band...

  „JD Brass Band Pavilnys“ pučiamųjų orkestras – mūsų Pavilnio bendruomenės kultūros dalis

  Pučiamųjų instrumentų orkestras „JD Brass Band Pavilnys“ buvo įkurtas 2017 m. vasarą orkestro vadovo Jurgio Dapšausko iniciatyva. Šią mintį entuziastingai palaikė ir dabartinis Pavilnio bendruomenės pirmininkas Rytis Mėdžius, anuomet Pavilnio bendruomenės tarybos narys, pakvietęs orkestrą repetuoti Pavilnio bendruomenės namuose. Pirmosios repeticijos vyko pirmajame bendruomenės namų aukšte, tačiau aktyviems pavilniečiams nuolat renkantis į renginius bei repetuojant keliems kolektyvams, buvo nutarta įsirengti studiją antrajame bendruomenės namų aukšte. Patalpoms jaukumo trūko, tad orkestrantai ėmėsi darbo – išmušė studiją medžiaga, kas kilimą, kas kėdę atnešė ir ėmė rimtai ruoštis koncertams bei pasirodymams.

  Vienijam skirtingas kartas ir šeimas

  Orkestras JD Brass Band Pavilnys jungia skirtingų kartų muzikus – jauniausiam orkestrantui devyneri metai, vyriausiam – septyniasdešimt aštuoneri, o ir patirtis skirtinga – kas jau ragavęs muzikanto duonos, o kas pirmą kartą dūdą į rankas paėmė pirmosios repeticijos metu ir nuo to laiko nėra praleidęs nė vienos repeticijos! Groja šeimomis – tėtis ir sūnus, senelis ir anūkai, o vienas tėtis, vis vežiojęs dukras į repeticijas ir laukęs, pagaliau pasidavė orkestro vadovo įkalbinėjimams ir sėkmingai muša būgną.

  Džiaugiamės įvertinimu

  Pučiamųjų orkestras įsikūręs vienoje iš aktyviausių Vilniaus bendruomenių – Pavilnyje, tad nuolat koncertuoja Pavilnio švenčių (2018 m. Pavilnio 100-mečio šventė, 2019 m. Pavilnio bendruomenės vasaros sezono atidarymas ir kitų renginių metu, mielai sutinka palinksminti ir kaimynus – „JD Brass Band Pavilnys“ koncertavo Naujosios Vilnios bendruomenės šventėje. Orkestras vienas iš nedaugelio neprofesionalių orkestrų buvo pakviestas dalyvauti 100-mečio Dainų šventės eisenoje. Jau antraisiais veiklos metais „JD Brass Band Pavilnys“ dalyvavo XVIII Respublikiniame pučiamųjų orkestrų čempionate ir užėmė III vietą, o šiemet vykusiame V. Gudavičiaus vardo konkurse „Kur giria žaliuoja“ laimėjo II vietą!
  Orkestras puoselėja pučiamųjų muzikos kultūrą ir koncertuoja visoje Lietuvoje. Bendrus projektus jau ne pirmus metus rengia su Pasvalio kultūros centro orkestru „Parnauji“ bei Biržų pučiamųjų orkestru „Blėkvaris“.

  Nauji instrumentai – nauji koncertai ir geros emocijos klausytojams

  Orkestras „JD Brass Band Pavilnys“ padeda garsinti Pavilnio bendruomenę bei padeda pritraukti į ją naujų narių, kuriems ir naujų instrumentų reikia. Orkestrui labai trūksta bent vieno korneto ir B tūbos.

  Balsų skaičius: 346
 •  Tai ugdymo įstaiga,...

   Tai ugdymo įstaiga, kurioje įsteigtos 3 šauliškos klasės ir kurioje mokosi mokiniai iš visos Lietuvos.
  Taigi, laimėjimo atveju gandas apie šį projektą pasklis po didelę šalies teritoriją. Šiuo metu prie gimnazijos esančiame bendrabutyje gyvena 40 mokinių atvykusių iš Klaipėdos, Radviliškio, Telšių, Akmenės ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų.
  Vieni atvyksta čia tam, kad galėtų mokytis karinių paslapčių, kitus atveža vaikų teisių tarnybos ar sunkiai su paaugliais bendrą kalbą randantys tėvai.

  Atvykusieji turi galimybę rinktis - turintys muzikinę klausą gali mokytis groti arba dainuoti, kiti - ugdo save per įvairias sportines veiklas. Manyčiau, kad todėl ir turėtumėm laimėti, nes tiek šis projektas, tiek mūsų įstaiga orientuota ne šiaip į muzikos lavinimą, bet orientuota į muzikos lavinimą atliekant didžiulę socialinę funkciją. Būtent tą muzikos kambaryje repeticijose gimusią programą Lenkijos 100-mečio proga pamatė Lietuvos Ambasados Varšuvoje darbuotojai ir ten gyvenantys lietuviai, surengta valandos koncertinė programa, Golub Dobrzyn savivaldybėje.
  Jeigu dainuoja vaikinai - tai jie vilki šaulišką aprangą, kurios kartais išsigąsta net politikai.

  Šis kabinetas turėtų laimėti Jūsų projektą dar ir dėl to, kad tai yra nuolat koncertuojantys kolektyvai, vasarą rengiantys muzikines stovyklas su kariškiais Plateliuose, kur populiarina pučiamųjų žanrą.

  Balsų skaičius: 312
 • Muzikavimas –...

  Muzikavimas – žmonėms su negalia yra pagrindinis, labai svarbus ir mėgstamas užsiėmimas. Neįgaliųjų dienos centre „Klaipėdos lakštutė“ yra susikūręs muzikinis ansamblis, kuris grodamas gyvai, savo muzikiniais pasirodymais stebina ir džiugina ne tik centro lankytojus, bet ir visą šalį. Tačiau dėl riboto instrumentų skaičiaus ir stygiaus, bei nusidėvėjimo ir senos būklės (o ir dauguma instrumentų yra skolinti iš kitų kolektyvų), negali dalyvauti visuose renginiuose. Ir esant instrumentų trūkumui kolektyvas negali priimti visų norinčių lankyti talentingų ir muzikai gabių centro lankytojų. Todėl ši parama yra labai reikalinga padėti muzikai talentingiems su negalia žmonėms įsijungti į muzikinę visuomeninę veiklą! 

  Kolektyvą ruošia muzikos pedagogas/muzikantas Ramūnas Šlepavičius. Groja ir dainuoja įstaigos paslaugų gavėjai. Šie jaunuoliai geba groti ne iš natų, o spalvų pagalba. Nė vienas iš jų nėra lankęs ir gilinęs muzikines žinias muzikos mokykloje ar kitose veiklose.

  Balsų skaičius: 268
 • Esame ambicingi,...

  Esame ambicingi, talentingi, užsispyrę, daug koncertuojantys ir mylintys muziką. Nebijantys iššūkių, scenos, sunkaus darbo. Grojantys violončelių , mušamųjų ansambliuose, kameriniame orkestre. Mes manome, kad moksleivių dalyvavimas šiame konkurse, didins motyvaciją muzikuoti, mokytis. Problema - maža patalpa repeticijoms, daugiau nei pusę erdvės užima seni mediniai laiptai. Šiuolaikiškai įrengus patalpą, padidėtų erdvė. Modernioje erdvėje smagiau kurti. Kolektyve grojantys vaikai aktyviai ir sėkmingai dalyvauja konkursuose, tačiau nuosavą ir kokybišką instrumentą įsigyti pajėgia ne visi. Tegyvuoja muzika!

  Balsų skaičius: 268
 • Sveiki! Mes esam...

  Sveiki! Mes esam Birštono kultūros centro vokalinė grupė "CRAZY". Dainuojame jau daug metų ir su kiekvienais metais įgauname vis daugiau patirties. Dalyvaujame įvairiuose konkursuose ir festivaliuose visoje Lietuvoje.
  Jeigu turėtume galimybę atsinaujinti savo studiją, galėtume toliau tobulėti ir siekti savo svajonių ir tikslų, taip pat šioje studijoje dainuoja mažieji mūsų draugai todėl jiems taip pat praverstų naujas inventorius. Labai mylime muziką, todėl tikime, kad galim laimėti !

  Balsų skaičius: 266
 • Sveiki, aš labai...

  Sveiki, aš labai norėčiau, kad šį konkursą laimėtų mano buvusi mokykla ir dabar dukros mokykla. Ši mokykla man kelia labai daug gerų, jaukių ir nuostabių prisiminimų,čia jaučiausi tikrai gerai ir labai noriai būdavau mokykloje. Atrodo neįmanoma kad vaikai noriai būtų mokykloje, bet čia nuostabi aplinka, nuostabios ir mylincios savo darbą mokytojos, ši mokykla mažytė, bet kartu labai didelė savo meile mokiniui.
  Muzikos mokytoja, tai mokytoja iš dyyyydziausios raidės, ji taip atsidavusi savo darbui, taip myli mokinius, kad tikrai yra verta dirbti tik geriausioje ir moderniausioje klasėje. Ji labai daug atiduoda savo laiko ruošdamas vaikus įvairiems renginiams, konkursams tai manau tik pagerintų jos darba ir rezultatus nauja įranga. Foto šiuo metu negaliu įkelti, nes neturiu o beto norėčiau kad tai būtų staigmena.

  Balsų skaičius: 262
 • Mes esame Kazlų Rūdos sav....

  Mes esame Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos mokiniai. Esame kaimo mokykla, kurioje ugdomi vaikai nuo 3 iki .... metų (ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis, vidurinis bei suaugusiųjų ugdymas)
  Todėl muzikuoti, dainuoti norisi nuo mažens.
  Jei būtų geros sąlygos tai ugdytis, ką gali žinoti, gal ne vienas savo talentu linksmintų Lietuvos ar užsienio žmones...
  Turime pianiną, kuris yra jau nebederinamas, suvalkietiškas kankles, nei vaikiškų būgnelius. Užsiėmimuose naudojame kūno perkusiją, kompiuterinė techniką.
  Mums labai reiktų įvairesnių instrumentų bei gero pianino.
  Ačiū...

  Balsų skaičius: 248
 • Esame Klaipėdos Gedminų...

  Esame Klaipėdos Gedminų progimnazija, atvira įvairioms projektinėms ir meninėms veikloms, vykdėme ir toliau vykdome daug įvairių projektų su užsienio partneriais iš Turkijos, Italijos, Ispanijos, Norvegijos, Latvijos , Estijos, Bulgarijos, Slovakijos, Sankt Peterburgo. Projektų metu užsienio svečiams vedėme atviras pamokas, kūrybines dirbtuves, pristatėme savo šalies kultūrą bei supažindinome su folkloru. Projekto metu svečius mokėme liaudies dainų, ratelių, žaidimų bei kūrėme ritmines improvizacijas perkusiniais instrumentais, kurie pagaminti iš antrinių žaliavų.Norime ir toliau grasinti savo šalies vardą visame pasaulyje.

  Balsų skaičius: 245
 • Ramygalos atviras jaunimo...

  Ramygalos atviras jaunimo centras (AJC) pastoge dalinasi su Ramygalos kultūros centru. Didžiuojamės mūsų stipria komanda, kuri savo veiklas organizuoja vaikams ir jaunimui patogiu laiku, taikosi prie „geltonųjų atobusiukų“ ir organizuoja įvairius muzikinius renginius, visa širdimi stengdamiesi atskleisti muzikos grožį. Matydami didelį poreikį, stengiamės sugalvoti vis naujų veiklų, kurios domintų AJC lankytojus, moksleivius bei suaugusius. Mūsuose veikia pučiamųjų orkestras, vaikų teatro būrelis, kapela, vaikų choras, vokalinis ansamblis, vyksta individualūs vokalo mokymai ir t.t. Mūsų nuomone, tai yra didelis pliusas, nes lankytojai turi galimybę dalyvauti visur. Tačiau mūsų patalpos yra mažos, todėl tenka dalintis viena scena repeticijoms, o kiti turi pasitenkinti maža klase.
  Mūsų dienos visada būna muzikoje, triukšme ir kūrybos rate. Mes, jaunimo darbuotojai, pastebime, kad jaunuoliai kalba su pasauliu per muziką, jos pasirinkimą, tempą, ritmą, stilių, garsą ar žodžius. Jaunas žmogus nori būti išgirstas, suprastas. Skambant muzikai jaunimas lengviau bendrauja, susipažįsta su kitais, randa bendrus hobius. Visada dirbame su jaunuoliais rengdami diskotekas, laukiame jų mėgstamos muzikos sąrašo, kalbamės ir renkame dainas kartu, kad šokio vakaras kuo labiau atitiktų jų skonį, gerai jaustųsi šokdami ir jiems būtų lengva atsipalaiduoti ir bendrauti.
  Džiaugiamės, kad mūsų centras gali suteikti artumo vienas kitam ir muzikos garsams. Norime laimėti, kad mažas miestas ir jaunas atviras jaunimo centras galėtų suteikti dideles galimybes vaikams , jaunimui ir visai bendruomenei. Bendruomeniškumas vienija gražiems dalykams, o jiems neretai prireikia priemonių, kad kokybiškai, šiuolaikiškai ir gražiai juos pateiktume visuomenei. Neturime jokių abejonių, kad muzika suartina žmones, nes ja mėgaujasi jaunas ir senas.

  Balsų skaičius: 233
 • Mūsų mokykloje yra daug...

  Mūsų mokykloje yra daug talentingų mokinių, kurie negali išreikšti savęs, kadangi mokykloje yra tik vienas instrumentas - senas, aplūžęs pianinas. O taip yra todėl, kad daugelį metų mūsų mokykloje nebuvo muzikuojama, ir tik antri metai vyksta muzikos pamokos. Dauguma mokinių mūsų mokykloje turi puikius vokalinius įgūdžius, taip pat groja įvairiais instrumentais, o mokinius, neturinčius motyvacijos, norėtųsi įtraukti į įvairius muzikinius projektus panaudojant instrumentus.

  Balsų skaičius: 228
 • Sveiki visi!

  Sveiki visi!

  Balsų skaičius: 217
 • Kaip mes galime nelaimėti,...

  Kaip mes galime nelaimėti, jei mes esame gilias muzikavimo bei dainavimo tradicijas turinti gimnazija.

  Balsų skaičius: 205
 • Esame Šiaulių...

  Esame Šiaulių Gegužių progimnazija auginanti puikius mokinius, gebančius muzikuoti, nebijančius improvizuoti, kurti. Norinčius išbandyti save grojant įvairiais muzikos instrumentais. Kol kas naudojame muzikos instrumentus, kuriuos vaikai atsineša iš namų, bet norėtume turėti mokykloje, kad galėtų naudotis kuo daugiau besimokančių mokinių. Kai pritrūkstame instrumentų, gaminame patys, naudojame įvairius žaislus, net parketo lenteles.

  Balsų skaičius: 202
 • Muzika mums suteikia...

  Muzika mums suteikia didžiulį malonumą. Muzikuodami, atsipalaiduojame nuo įtemptų pamokų. O kai atsipalaiduojame – kyla, auga kūrybinės mintys. Visai neseniai susikūrus naujai vokalinei instrumentinei grupei, bandome muzikuoti. Grupę papildytų ir daugiau norinčių muzikuoti, tik bėda, jog mūsų norams išpildyti trūksta muzikos instrumentų.
  Nauji muzikos instrumentai suteiktų galimybę praktikuoti muzikos gebėjimus, atnaujinti ir papildyti mokykloje nusistovėjusias muzikines, kultūrines tradicijas. O atnaujintame muzikos kabinete gražiau skambėtų ne tik mūsų dainos, bet ir instrumentiniai pritarimai joms.

  Balsų skaičius: 187
 • Šiaulių logopedinė...

  Šiaulių logopedinė mokykla – vienintelė tokia ugdymo įstaiga Lietuvoje, kurioje mokosi didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai, kuriems nustatyti kalbėjimo ir kalbos sutrikimai. Čia mes suvažiuojame iš visos šalies. Čia mes ne tik mokomės, leidžiame savo laisvalaikį, bet ir gyvename. Kai kuriems iš mūsų mokykla jau nebe antrieji, o pirmieji namai, nes čia praleidžiame ir savo savaitgalius. Čia jauku ir šilta. Čia visą laiką pilna gyvybės, klegesio, juoko ir žmonių. Net ir pabaigusieji grįžta mūsų aplankyti metai iš metų, nes akimirkos čia buvo nepakartojamos. O nepakartojamas tas akimirkas padaro muzika. Čia daugelis iš mūsų turėjome progą ne tik pirmą kartą prisiliesti prie muzikos instrumentų, bet ir išmokti jais groti, ne tik išmokti daug gražių dainelių, bet ir dalyvauti įvairiuose konkursuose, renginiuose ir koncertuose. Taip mes išmokome ne tik įveikti scenos baimę, bet ir labiau pasitikėti savimi. Muzikos pamokos tapo vienu iš mėgstamiausių mūsų užsiėmimų, kuris jau seniai peržengė klasės ribas, o dar labiau tas ribas galėtų praplėsti nauji muzikos instrumentai, nes išmokti jais groti būtų dar vienas labai malonus iššūkis.

  Balsų skaičius: 142
 •  Esame VšĮ...

   Esame VšĮ „Elgesio Sprendimai“ pas mus lankosi truputi kitokie, bet fantastiškai muzikalūs vaikai! Kai kurie turi net labai didelius muzikinius gebėjimus. O muzikuoti ir groti patinka visiems. Mūsų centrą ir savaitgalinę mokyklėlę lanko apie 36 vaikus. Jie visi turi autizmo ar kitus raidos sutrikimus. Šią vasarą turėjome 7 savaičių stovyklą joje buvo daug muzikos. Labai vaikams patiko. Labai norime turėti daugiau ir įvairesnių muzikos instrumentų.

  Balsų skaičius: 101
 •  Kazlų Rūdos...

   Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje mokosi 334 mokiniai.  Muzikos kabinete trūksta instrumentų.  Tie, kuriais grojame yra tikrai pasenę "archaiški".

  Visi mokiniai yra talentingi ir kiekvienas turi savo išskirtinumą. Muzikos pamokose mes ir norime tai parodyti, padėti vaikams atsiskleisti. Šiam tikslui įgyvendinti mums trūksta naujų instrumentų.

  Balsų skaičius: 76
 •  Galime ir norime...

   Galime ir norime laimėti, nes mūsų progimnazijoje talentingi mokiniai, kurie ruošiasi užkariauti X faktorių! Ir šioje mokykloje mokėsi trys žymiausi dabartiniai atlikėjai. Jei laimėsim - atskleisim, kas :)

  Balsų skaičius: 76
 • Nes "Saikret"...

  Nes "Saikret" saksofonininkų ansambliui labai reikia naujo baritoninio saksofono ir mes būsim geriausi iš visų(nereikės prieš konkursą mokytojui jo kaip nors sutaisyti:). Labai norime dalyvauti šiame projekte, susitikti su X faktoriaus teisėjais ir labai labai labai norime pasirodyti x Faktoriaus SCENOJE! Nes mes ją vis tiek išbandysim!

  Balsų skaičius: 57
 • Ką tik susikūrusi merginų...

  Ką tik susikūrusi merginų grupė kurį pakeis jau paliekančią mokyklą grupę "Aušra" norime kilti muzikoje su sparnais, nešti muziką visiems, groti ne tiks sau bet ir savo bendraamžiams bei plačiajai visuomenei. Norint to pasiekti be instrumentų bei garso aparatūros reikalinga gerai įrengta repeticijų patalpa. Mes norime groti geriau įrengtoje patalpoje negu nuotraukoje matoma patalpa kurioje dar ir dabar grupė "Aušra" rengiasi būsimiems koncertams.

  Balsų skaičius: 51
 •  Norime pokyčių mūsų...

   Norime pokyčių mūsų muzikos klasėje:
  *nes mūsų klasės grindys 50metų senumo;
  *seni, sulūžę baldai;
  *vietoj užuolaidų - agroplėvelė;
  *išsiderinęs pianinas, neveikia viena kolonėlė

  12 mokinių, kurie dainuoja šioje muzikos studijoje, susirinko muzikuoti tik šiais mokslo metais. Jie lanko ir dailės i, ir muzikos, ir sporto mokyklas

  Balsų skaičius: 47
 •  Juozo Mikolainio...

   Juozo Mikolainio muzikos studijos pučiamųjų instrumentų orkestras „Mikutis“ yra išskirtinis savo sudėtimi, statusu ir atliekamu reperuaru. Orkestre groja vien saksofonai ir du klarnetai. Orkestras yra privatus ir groja savo originalius ar vadovo aranžuotus kūrinius. Kolektyvas yra labai jaunas - jam du metai. Laikinai repetuojame meno mokyklos patalpose. Savivaldybė pažadėjo 2020 metais suteikti orkestrui patalpas. Jei įsileisit į sceną Jie savo pažadą privalės išpildyti!

  Orkestre groja vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Orkestrui talkina buvęs studijos auklėtinis Anatolijus Oleinik - televizijos projektų: „Kelias į žvaigždes", „Mes vieno kraujo" nugalėtojas.

  Balsų skaičius: 45
 • Sveiki! Mūsų mokyklos...

  Sveiki! Mūsų mokyklos pradinukai ne tik nori dainuoti, bet ir išmokti pagroti įvairiais muzikos instrumentais. Šiuo metu, tokios galimybės mūsų mokykla neturi. Taigi, esant tokiai situacijai, grojame savo rankytėmis pasigamintais instrumentais. Tačiau tos rankytės nori paliesti, "prisijaukinti", o ausytės - išgirsti tikrąjį muzikinį garsą, kurį skleis jūsų dėka padovanoti muzikos instrumentai. :) Mūsų, muzikos mokytojų, lūkestis - suteikti galimybę ir motyvaciją mokinių muzikinei saviraiškai.

  Balsų skaičius: 45
 • Mūsų mokyklos 11 klasės...

  Mūsų mokyklos 11 klasės mokiniai šiais metais subūrė grupę ir pasivadino „Music Confetti”. Moksleiviai iš didelio noro muzikuoti, net ir neturėdami gerų, naujų instrumentų sukuria puikius pasirodymus. Taigi, norėdami tobulėti ir gerinti savo pasirodymų kokybę, jie nori laimėti šį projektą ir gauti naujus instrumentus.

  Balsų skaičius: 39
Į viršų