Vytautas Vainikonis - siluetas

89Vytautas Vainikonis

Komercinė spauda
Turto šaltinis
43 mln. €

Milijonierius bei profesionalus bridžo žaidėjas, tačiau anaiptol ne iš šips veiklos užsidirbęs turtus. Juos atnešė „Garsų pasaulio“ įmonė. V. Vainikonis savo įkurtą įmonę, kurioje gaminami daugelio valstybių dokumentai: pasai, asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimai, akcizinių prekių banderolės, vizos ir t.t., 2014 m. pardavė Belgijos kompanijai „Semlex Group“.

Dar prieš tai vyras jau buvo išsikėlęs gyventi į Londoną, tad savęs su Lietuvos verslo pasauliu nebesieja, nebent daro smulkias investicijas.

„Per dvidešimt spaustuvės gyvavimo metų nuveikiau išties daug, nes užauginau didelę kompaniją, kurią šiandien nėra gėda perduoti tarptautinei bendrovei „Semlex Group“. Nors pastaruosius keletą metų, gyvendamas užsienyje nespėjau nutolti nuo bendrovės veiklos, metams bėgant, noras džiaugtis gyvenimu, skiriant daugiau laiko sau – savo mėgstamam hobiui, didėja. Per dvidešimtmetį nuveiktas išties didelis darbas, didžiuojuosi „Garsų pasaulio“ pasiekimais, esu visiškai užtikrintas, kad suburta stipri įmonės komanda bus pajėgi ne tik sėkmingai tęsti veiklą, bet pasinaudodama naujomis „Semlex Group” suteikiamomis galimybėmis, sėkmingai žengs į naujas rinkas“, – tuomet žiniasklaidą apie pasitraukimo iš verslo priežastis informavo V. Vainikonis.


Į viršų