Raimondas Karpavičius - Raimondas Karparavičius (nuotr. Balsas.lt)

55Raimondas Karpavičius

Pieno perdirbimas, logistika
Turto šaltinis
61 mln. €

Verslą R. Karpavičius pradėjo 1989 m. įkūręs kooperatyvą. Iš Palangos kilęs buvęs futbolininkas dabar vadovauja vienai didžiausių Baltijos šalyse pieno perdirbimo bendrovių „Marijampolės pieno konservai“. Pernai įmonės pajamos siekė 85 mln. eurų, o šiemet pranešta apie planus investuoti 7,7 mln. eurų gamybai modernizuoti.

Didelę dalį produkcijos bendrovė tiekia į Europą, JAV ir Vidurio Aziją. Prie pastarųjų rinkų turėtų prisijungti Kinija, nes Marijampolės įmonė gavo leidimą į ją eksportuoti.

R. Karpavičius turi veiklos ir arčiau gimtinės. Verslininkas vadovauja Klaipėdos logistikos bendrovei „Karpis“, užsiima krovinių ekspedijavimu uoste, bendradarbiauja su „Lietuvos geležinkeliais“. Prieš kelerius metus „Karpio“ vardas sietas su nepavykusiomis sporto ir laisvalaikio centro Palangoje statybomis.

O prieš metus Klaipėdos apskrities futbolo federacija iškėlė R. Karpavičiaus kandidatūrą į Lietuvos futbolo federacijos prezidento postą, visgi dėl nežinomų priežasčių vėliau iš rinkimų verslininkas pasitraukė.


Į viršų