TV PROGRAMA

Penktadienis, liepos 11:26 d.
00:00
Meilės nelaisvėje
1 sezonas, 25 serija

00:00 Meilės nelaisvėje

Pavadinimas originalo kalba: Esaret

Šalis, metai: Turkija, 2022

Žanras: Serialai, drama

Sezonas: 1

Serija: 25

Aktoriai: Cenk Torun, Mahassine Merabet, Ali Yagiz Durmus, Pervin Mert, Esra Demirci

Demirhanli šeimos įpėdinis Orhunas sėkmingai vadovauja verslui. Turtingoje šeimoje vaikinas augo kartu su dvyne seserimi Nihan ir jaunėle sesute Nursan. Tačiau motinos Afifės meilės ir švelnumo vaikai stokojo nuo pat mažumės. Baigusi mokslus Nihan nusprendžia išvykti į Eritrėją ir ten užsiimti savanoriška veikla. Orhunas linki seseriai sėkmės ir prašo nuolat informuoti, kaip jai sekasi. Bet visai netrukus ryšys su Nihan nutrūksta. Negalėdami susisiekti su išvykusia mergina, artimieji pradeda nerimauti. Orhunas nedelsdamas leidžiasi į sesers paieškas. Paieškų metu jis susipažįsta su nelaisvėje laikoma jauna, bejėge mergina. Hira gyvena įkalinta nedorėlių, užsiimančių prekyba žmonėmis. Netrukus Orhunas išsiaiškina, kad jo seserį dvynę nužudė vietinė gauja. Vaikas palūžta nuo sielvarto, kuris netrukus virsta neapykantos vulkanu. Paaiškėja, kad jo seserį nunuodijo ne kas kitas, o įkalintoji Hira. Orhunas nusprendžia parsivežti kalinę į savo namus ir dar labiau apkartinti jos gyvenimą, taip keršydamas jai už savo sesers mirtį. Grįžusį namo jį pasitinka motina, kuri prisipažįsta, kad ilgus metus vaikams melavo apie jų tėvo mirtį. Orhunas negali jai to atleisti ir sukurpia siaubingą planą. Jis praneša, kad ves nelaimėlę Hirą. Jis puikiai žino, kad Afifė niekina žemesnio statuso žmones ir yra apsėsta "tyro kraujo" teorijos. Kaip ši santuoka paveiks Demirhanli šeimą? Ar Hira sugebės išpirkti savo kaltę dėl Nihan žūties?
01:00
TV pagalba
14 sezonas, 50 serija

01:00 TV pagalba

Pavadinimas originalo kalba: TV Pagalba

Šalis, metai: Lietuva, 2019

Žanras: Pramogos

Sezonas: 14

Serija: 50

Patikima ir vieninga gelbėtojų komanda skubės į bet kurį Lietuvos kampelį spręsti gyvenimiškų situacijų.
02:55
Stilingi jausmai
2 sezonas, 28 serija

02:55 Stilingi jausmai

Pavadinimas originalo kalba: Dress to Impress

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2018

Žanras: Realybės šou

Sezonas: 2

Serija: 28

Tai – realybės šou, kuriame vienišus žmones sujungia mada. Kiekvienoje serijoje pristatomas stilingas vienišius bei trys potencialūs partneriai, kurių užduotis – per duotą laiko tarpą išrinkti ir nupirkti drabužių derinį vienišiui. Kurio derinys labiausiai patiks, laimės romantišką pasimatymą su vienišos širdies savininku.
03:55
Kruizas į laimę. Dubajus
20 serija

03:55 Kruizas į laimę. Dubajus

Pavadinimas originalo kalba: Kreuzfahrt ins Glück

Šalis, metai: Vokietija, 2014

Žanras: Serialai, drama

Serija: 20

Aktoriai: Jessica Boehrs, Marcus Grüsser, Sascha Hehn, Heide Keller, Nick Wilder

Garsūs "Meilės laivo" vestuvių planuotojai Štefanas ir Andrėja išsiskyrė. Laivo savininkės Beatričės nuostabai, Štefanas jau susirado naują draugę - fotografę Haidi. O Andrėja tikina, kad tai jos nė kiek nejaudina, bet paprašo seno bičiulio piloto Marselio suvaidinti jos mylimąjį. Nepaisant personalo problemų, laive laukia nauji darbai. Susituokti planuoja seni pažįstami Ana ir Piteris. Savo meilę jie atrado tik po Piterio žmonos mirties. Deja, ši nauja sąjunga visai nedžiugina Piterio sūnaus Dirko. Kadaise, būdamas labai jaunas, jis pats buvo įsimylėjęs Aną, o ir tėvo sveikata kelia nerimą. Jo liga gali būti labai rimta. Ar pavyks "Meilės laivo" įgulai Piteriui šią kelionę paversti nepamirštama švente? Kruiziniame laive į Dubajų - ir jauna darboholikų porelė. Kokie išbandymai laukia šių jaunų keliautojų?
06:00
Karingoji princesė Nela
1 sezonas, 10 serija

06:00 Karingoji princesė Nela

Pavadinimas originalo kalba: Nella the Princess Knight

Šalis, metai: Airija, 2017

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 10

Nela yra princesė kuri pasiverčia ė riterę
Į viršų