TV PROGRAMA
Pirmadienis, spalio 3 d.
00:20
Skandalas

00:20 Skandalas

Pavadinimas originalo kalba: Bombshell

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Filmai, drama

Aktoriai: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie,

Oskarą laimėjusi biografinė juosta apie seksualinio priekabiavimo ieškinį, metai iki Metoo skandalo supurčiusį JAV žiniasklaidos pasaulį. Ilgametė žinių vedėja Gretčen Karlson (Nicole Kidman) paduoda televizijos vadovą (John Lithgow) į teismą. Moteris kaltina darbdavį nederamu seksualiniu elgesiu ir spaudimu. Teisme visi kaltinimai paneigiami ir, rodosi, viskas nurimsta. Tačiau netrukus pasipila daugiau kaltinimų televizijos kanalo vadovui. Tai buvo paskutinis lašas, perpildęs kanalo Fox savininkų kantrybės taurę. Netinkamu elgesiu kaltinamas Rodžeris Ailesas atsistatydino. Teisingumas triumfavo, o seksualinio priekabiavimo aukos suprato, kad kova už garbę yra tai, kas gali atnešti vidinę ramybę ir išlaisvinti iš svarstymų, kas dėl to kaltas.
02:25
X Faktorius
8 sezonas, 8 serija

02:25 X Faktorius

Šalis, metai: Lietuva, 2021

Žanras: Pramogos, Muzika, miuziklas

Sezonas: 8

Serija: 8

"X Faktorius" – geriausias visų laikų šou! Didžiausias ir populiariausias muzikinis projektas atsiskleis naujas Lietuvos muzikos žvaigždes. Atrankos Lietuvos miestuose, dalyvių stovykla, kėdžių etapas ir, galiausiai, – išsvajotieji tiesioginiai finalai. Pažįstami ir žiūrovų pamilti "X Faktoriaus" teisėjai - Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius.
05:40
Svieto lygintojai. Sugrįžimas
1 sezonas, 16 serija

05:40 Svieto lygintojai. Sugrįžimas

Pavadinimas originalo kalba: Leverage: Redemption

Šalis, metai: JAV, 2021

Žanras: Serialai, drama, kriminalinis

Sezonas: 1

Serija: 16

Aktoriai: Aldis Hodge, Lucy Taylor, Gina Bellman, Beth Riesgraf, Christian Kane, Aleyse Shannon, Noah Wyle, Andrea Navedo, John Hans Tester, Abraham Hsu, Chris Monberg, Langston Fishburne, Mike Mayhall, Matthew Paul Martinez, Jeff Grays, Hunter Baxley, Adam Horwitz, Dother Sykes, Eric Stratemeier

Svieto lygintojų komanda grįžta į miestą. Smogikas, įsilaužėlis, sukčius ir vagis, padedami technologijų genijaus, susivienija, kad įveiktų nenaudėlius. Jei jūs žinote piktadarį, kuriam ne pro šalį būtų apkarpyti sparnelius, – šie drąsuoliai padės nedvejodami. Teisingumas bus įvykdytas.
Į viršų