TV PROGRAMA
Pirmadienis, sausio 30 d.
06:00
Kasagrandes
2 sezonas, 6 serija

06:00 Kasagrandes

Pavadinimas originalo kalba: The Casagrandes

Šalis, metai: JAV, 2020

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 2

Serija: 6

Ronė Anė Santiago su mama ir vyresniuoju broliu Bobu persikelia į didmiestį. Čia jie apsistoja dideliame name, kuriame draugiškai gyvena gausi ispanų giminaičių šeimyną. Naujame mieste Ronė susiranda daug naujų draugų, suartėja su savo giminaičiais ir nuo ryto iki vakaro gali tyrinėti apylinkes. Bobis prisideda prie šeimos biudžeto darbuodamasis su senele. Taip susipažįsta su visais parduotuvėje apsiperkančiais kaimynais. Žinoma, Ronei Anei ir Bobui tenka išgyventi ir sunkias akimirkas, nes jų tėvai nutaria skirtis. Vaikai retai mato mamą, pamainomis dirbančią slaugytoja miesto ligoninėje, o dar rečiau susitinka su tėčiu, gydančiu žmones Peru.
06:30
Tegyvuoja karalius Žiuljenas
1 sezonas, 11 serija

06:30 Tegyvuoja karalius Žiuljenas

Pavadinimas originalo kalba: All Hail King Julien

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 11

Aktoriai: Danny Jacobs, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, India de Beaufort

Madagaskare visi žino, kad karalius Žiuljenas valdo geležiniu kumščiu! Jis tiesiog mojuoja tuo kumščiu, lyg jam niekas nerūpėtų! Naujas fantastiškai spalvingas herojų kolektyvas prisijungia prie Žiujeno, Moriso ir Morto. Laukia neįtikėtini nuotykiai, kuriuos gali pasiūlyti tik džiunglės. Tegyvuoja karalius Žiuljenas!
07:00
Bakuganas. Kovos planeta
1 sezonas, 18 serija

07:00 Bakuganas. Kovos planeta

Pavadinimas originalo kalba: Battle Planet: Bakugan

Šalis, metai: Kanada, Japonija, 2018

Žanras: Vaikams, animacinis, vaikams

Sezonas: 1

Serija: 18

Dvylikos metų Deno ir jo komandos gyvenimas kardinaliai pasikeičia tą dieną, kai jie susipažįsta su iš kitos planetos atvykusiais Bakuganais. Dabar jie kovoja su piktadariais, kurie bando panaudoti ateivius savo klastingiems tikslams. Ar jie laimės šią kovą?
07:30
Keista šeimynėlė
9 sezonas, 5 serija

07:30 Keista šeimynėlė

Pavadinimas originalo kalba: The Fairly OddParents

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Vaikams, Serialai, animacinis

Sezonas: 9

Serija: 5

Timis yra 10-ies metų berniukas, kuris nori tobulo gyvenimo. Deja, jis turi tėvus, kurie dirba visą laiką ir dažnai nepaiso savo norų. Šalia jo yra jo nuolatiniai kompanionai, jo krikštatėviai Cosmo ir Vanda.
08:00
Tegyvuoja karalius Žiuljenas
1 sezonas, 12 serija

08:00 Tegyvuoja karalius Žiuljenas

Pavadinimas originalo kalba: All Hail King Julien

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 12

Aktoriai: Danny Jacobs, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, India de Beaufort, Jeff Bennett, Betsy Sodaro, Sarah Thyre, Marcela Duarte

Madagaskare visi žino, kad karalius Žiuljenas valdo geležiniu kumščiu! Jis tiesiog mojuoja tuo kumščiu, lyg jam niekas nerūpėtų! Naujas fantastiškai spalvingas herojų kolektyvas prisijungia prie Žiujeno, Moriso ir Morto. Laukia neįtikėtini nuotykiai, kuriuos gali pasiūlyti tik džiunglės. Tegyvuoja karalius Žiuljenas!
08:30
Simpsonai
32 sezonas, 16 serija

08:30 Simpsonai

Pavadinimas originalo kalba: The Simpsons

Šalis, metai: JAV, 2020

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 32

Serija: 16

Aktoriai: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer, Hank Azaria

Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.
09:00
Į sveikatą!
1 sezonas, 19 serija

09:00 Į sveikatą!

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Pramogos, Sveikata

Sezonas: 1

Serija: 19

Laida "Į sveikatą!" sveikesnį gyvenimo būdą pristato naujoje šviesoje. Laidos vedėjai Alanas ir Agnė Dzeranovai įrodys, kaip su judesiu, apgalvota mityba ir emocine higiena galima gyventi harmoningiau su savimi bei aplinkiniais. Žiūrovai išvys ne tik daugybę įdomių pašnekovų, kurie savo pavyzdžiu įkvepia gyventi kitaip, bet ir sužinos, kaip nesudėtingai ir greitai pasigaminti sveikesnius patiekalus. O Alanas su kineziterapeutu parodys naudingų pratimų, kurie nebus našta net ir tiems, kurie visai nesportuoja bei padės pailsėti ir atrasti naujų patirčių.
09:30
Tvarumo istorijos
1 sezonas, 4 serija

09:30 Tvarumo istorijos

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Žinios

Sezonas: 1

Serija: 4

Mūsų namai ir aplinka yra mūsų pačių veidrodžiai, nes kiekviena, net ir menkiausia detalė gali daug apie mus pasakyti – esame gamtos ar miesto žmonės, mėgstame puošmenas ar minimalizmą, renkamės naujoves ar tik laiko patikrintus sprendimus, gyvename norėdami sutaupyti ar mėgstame išlaidauti. Laidos Tvarumo istorijos vedėjas, žinomas atlikėjas Vaidotas Baumila kvies žiūrovus gyventi tvariau, prisijungti bei kartu dalyvauti jo išsikeltuose iššūkiuose, ir savo pavyzdžiu rodys, kad net ir mažiausi pokyčiai gali daryti svarbią įtaką mūsų gyvenimui.
10:00
Virtuvės istorijos
14 sezonas, 19 serija

10:00 Virtuvės istorijos

Pavadinimas originalo kalba: Virtuvės istorijos

Šalis, metai: Lietuva, 2014

Žanras: Kulinarija, visai šeimai

Sezonas: 14

Serija: 19

Atviri pokalbiai ir nepamirštami patiekalai laidoje Virtuvės istorijos .
10:30
Gardu Gardu
12 sezonas, 19 serija

10:30 Gardu Gardu

Pavadinimas originalo kalba: Gardu Gardu

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 12

Serija: 19

Daiva Matukevičienė ir Gediminas Endriukaitis kvies gaminti ir ragauti kokybišką ir gardų maistą. Šiame sezone bus dar daugiau naudingų žinių bei praktinių patarimų, atskleisiančių maisto gaminimo meną, pasakojama apie naujausias maisto tendencijas bei įdomius ir kartais netikėtus skonių derinius.
11:00
Penkių žvaigždučių būstas
11 sezonas, 19 serija

11:00 Penkių žvaigždučių būstas

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Pramogos

Sezonas: 11

Serija: 19

TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
11:30
Kosmosas. Galimi pasauliai
1 sezonas, 6 serija

11:30 Kosmosas. Galimi pasauliai

Pavadinimas originalo kalba: Cosmos: Possible Worlds

Šalis, metai: JAV, 2020

Žanras: Pramogos, dokumentika

Sezonas: 1

Serija: 6

Aktoriai: Will Greenburg, Neil deGrasse Tyson

Pasiruoškite nuotykiui, kurio metu keliausite į milijardo metų senumo Žemės planetą ir kosmoso platybes. Susipažinsite su evoliucija ir tuo, kaip žmonės įsivaizdavo ateities pasaulius. Užfiksuosite akimirką, kai Žemėje pirmą kartą suspurdėjo gyvybė. Pamatysite nuostabias mokslo atradimų ištakas. Suprasite, kas įkvėpė žmoniją siekti neįmanomo. Dalyvausite žmonių ir gyvūnų panašumų ir skirtumų tyrime. Apsilankysite 2039 m. parodoje, kurioje visos neįveikiamos šių dienų Pasaulio problemos bus išspręstos akimirksniu.
12:30
Nematoma karalystė
2 serija

12:30 Nematoma karalystė

Pavadinimas originalo kalba: Hidden Kingdoms

Šalis, metai: Didžioji Britanija, Italija, Kanada, Prancūzija, 2014

Žanras: Serialai, dokumentika, apie gamtą

Serija: 2

Pasakiški pasakojimai apie gyvūnus ir jų išgyvenimo istorijas. Afrikos savanoje dramblio jauniklis sužino, kad greitis yra didžiausių gyvūnų išgyvenimo garantas. Amerikos miškuose burundukas prieš pirmąją žiemą kaupia gyvybiškai svarbias riešutų atsargas ir susiduria savo kelyje su negailestingais konkurentais ir milžiniškais plėšrūnais. Atogražų miškuose vabzdžiaėdis žinduolis priverstas giliai džiunglėse ieškotis maisto. Ir tam reikia pasitelkti visą intelektą ir sumanumą. Šie ir daug kitų gyvų organizmų keliauja per gyvenimą ir savo karalystes. Kovodami dėl išlikimo ir galimybės susilaukti palikuonių.
13:35
Kačių motina

13:35 Kačių motina

Pavadinimas originalo kalba: Micimutr

Šalis, metai: Čekijos Respublika, 2011

Žanras: Filmai, komedija, visai šeimai, fantastinis

Aktoriai: Jirí Bartoska, Martin Dejdar, Vojtech Dyk, Vladimír T. Gottwald, Jaroslava Kretschmerová, Ondrej Novák, Libuse Safránková, Marika Soposká,

Ant karališkos pilies milžinišką šešėlį meta drakonas, skraidantis virš bokštų. Princesė Karolina, apsivilkusi gedulingą suknelę, lieja ašaras, o princai pilies kieme prie vaišėmis nukrauto stalo sprendžią, ką daryti. Vienas siūlo atduoti drakonui kelis šimtus vasalų vietoje princesės, kitas ragina tiesiog pasikalbėti su juo, o trečiasis tepasiūlo naują dainą. Šiaip ar taip, nė vienas iš jų nenori stoti į akistatą su skraidančiu siaubūnu. Tam ryžtasi tik paprastas lėlininkas, karštai mylintis princesę ir pasiryžęs ją apginti. Tačiau vien Viteko ryžto nepakaks, jis turės prašyti pagalbos burtininkės, vadinamos Kačių motina. Šioji savo ilgose rankovėse yra paslėpusi ne vieną triuką, praversiantį vaikinui nelygioje kovoje.
15:30
Artefaktų medžiotojai

15:30 Artefaktų medžiotojai

Pavadinimas originalo kalba: The Hunters

Šalis, metai: JAV, 2013

Žanras: Filmai, nuotykių

Aktoriai: Robbie Amell, Alexa Vega, Michelle Forbes, Victor Garber, Dan Payne, Kira Clavell, Keenan Tracey, Eric Breker, Mark Ghanimé, Alex Zahara, , Victor Garber, Alexa PenaVega, Robbie Amell

Karteris ir Džordan Flinai nėra tipiški tėvai. Jų eilinė darbo diena gali būti egzotiškiausiame žemės kampelyje ieškant vertingų artefaktų. Tokio darbo tikrai nepavadinsi nuobodžiu. Jų sūnūs – dvidešimt vienerių Pakstonas ir šešiolikmetis Tripas – nė nenutuokia, kuo užsiima tėvai. Kai vienos misijos metu jie dingsta, vaikams lemta sužinoti ir daugiau tėvų gyvenimo paslapčių. Su Flinų asistente Dilan vaikinai leidžiasi į pavojingą kelionę, kad išgelbėtų norus pildantį veidrodį iš pasakos "Miegančioji gražuolė", kurį taip saugojo jų tėvai, kol jis nepateko į šeimos draugu apsimetusio ir labai klastingo Meisono rankas.
17:20
Įsikūnijimas
1 sezonas, 1 serija

17:20 Įsikūnijimas

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Žinios, Pramogos

Sezonas: 1

Serija: 1

Prieš televizijos kameras atsisėdę garsūs Lietuvos žmonės įsikūnija į išgalvotus kitų žmonių gyvenimus. Klaidi kelionė per pasirinkimų labirintą ieškant išeities iš komplikuotų gyvenimo situacijų. Kelionės vedlys – žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Jo svečiai – žinomi ir garsūs televizijos, muzikos, sporto, pramogų pasaulio atstovai. Ar kitokia gyvenimo patirtis gali pakeisti kito žmogaus sprendimus?
18:30
TV3 žinios
28 serija

18:30 TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 28

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:20
TV3 sportas

19:20 TV3 sportas

Žanras: Žinios, Sportas

19:27
TV3 orai
28 serija

19:27 TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 28

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
19:30
galvOK
5 sezonas, 20 serija

19:30 galvOK

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: TV žaidimas

Sezonas: 5

Serija: 20

Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
21:30
Juodojo vanago žūtis

21:30 Juodojo vanago žūtis

Pavadinimas originalo kalba: Black Hawk Down

Šalis, metai: JAV, 2001

Žanras: Filmai, drama, karinis

Aktoriai: Josh Hartnett, Ewan McGregor, Tom Sizemore, Eric Bana, William Fichtner, Ewen Bremner, Sam Shepard, Gabriel Casseus, Kim Coates, Hugh Dancy, Ron Eldard, Ioan Gruffudd, Tom Guiry, Charlie Hofheimer, Danny Hoch,

Amerikos kareiviai įžengė į Somalį gerų ketinimų vedini - tikėdamiesi išsaugoti, o ne atimti gyvybes. Tačiau purvina ir neaiški Somalio politinė situacija - kai dėl valdžios vienas klanas stoja prieš kitą - kareiviai gauna žiaurią pamoką, kai netikėtai yra sugriaunama jų tiksliai suplanuota misija. To rezultate - po Vietnamo vienas iš didžiausių pavienių mūšių dalyvaujant Amerikos kareiviams. Vos prasidėjus misijai, kiekvienas Mogadishu vyras, moteris ir vaikas stoja kovon prieš amerikiečius. Miestas tampa mirtina mūšio zona. Ir kai du, kaip buvo manyta nenugalimi, kariniai sraigtasparniai Juodasis vanagas pašauti nukrenta į miestą, misija tampa beviltiškomis lenktynėmis su laiku... Amerikiečių kareiviai 18 siaubingų valandų bando išlikti pačiame pavojingiausiame Mogadishu rajone.
00:25
Paktas

00:25 Paktas

Pavadinimas originalo kalba: The Pact

Šalis, metai: JAV, 2012

Žanras: Filmai, siaubo, mistinis, trileris

Aktoriai: Caity Lotz, Kathleen Rose Perkins, Haley Hudson, Sam Ball, Mark Steger, Agnes Bruckner, Casper Van Dien, Dakota Bright, Petra Wright, Sam Zuckerman, Anjini Taneja Azhar, Rachael Kahne, Boriana Williams,

Po motinos mirties seserys Nikolė ir Enė grįžta į savo gimtuosius namus. Naktį jos patiria kažką keisto. Namuose girdisi keisti garsai, juda daiktai. Enė pradeda sapnuoti košmarus. Šie sapnai atskleidžia siaubingą paslaptį apie motinos praeitį.
02:00
A komanda

02:00 A komanda

Pavadinimas originalo kalba: The A-Team

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Filmai, nuotykių, veiksmo

Aktoriai: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Quinton 'Rampage' Jackson, Sharlto Copley, Patrick Wilson, Gerald McRaney, Henry Czerny, Yul Vazquez, Brian Bloom, Maury Sterling, Terry Chen, Omari Hardwick, David Hugghins, Jacob Blair,

Filmas paremtas populiariu televizijos serialu apie keturis neteisingai apkaltintus karius, susibūrusius į samdomą komandą. Irake tarnaujantys kariškiai neteisingai apkaltinami pinigų padirbinėjimu. Po sulaikymo jie pasprunka ir slapstosi, tačiau nepamiršta padėti aplinkiniams.
04:30
Linkėjimai iš Akapulko

04:30 Linkėjimai iš Akapulko

Pavadinimas originalo kalba: Welcome to Acapulco

Šalis, metai: Meksika, 2019

Žanras: Filmai, veiksmo, komedija, trileris

Aktoriai: , Michael Madsen, Ana Serradilla, Michael Kingsbaker,

Metas visą savo laiką skiria vaizdo žaidimų kūrimui. O galimybė pristatyti savo darbą pasauliniuose apdovanojimuose Naujojoje Meksikoje jam įkvepia nemenką gūsį optimizmo. Juk sėkmingai pasirodęs šiame renginyje, jis neabejotinai pakils karjeros laiptais ir užsidirbs krūvas šlamančių. Pakeliui į oro uostą nutaręs atšvęsti su draugais bare, jis vos nepavėluoja į lėktuvą Saldžiai miegojęs viso skrydžio metu, jis atsibunda lėktuvui jau leidžiantis. Visa bėda yra tame, kad Metas nusileidžia Akapulke! Negana to, nuo pat pirmos akimirkos jis tampa federalinių pajėgų, mirtinų smogikų ir galingų nusikaltėlių taikiniu. Kokios kontrabandos vežimu jis kaltinamas? Ar padedamas nepažįstamosios gražuolės Metas išaiškins sąmokslą?
06:00
Kasagrandes
2 sezonas, 7 serija

06:00 Kasagrandes

Pavadinimas originalo kalba: The Casagrandes

Šalis, metai: JAV, 2020

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 2

Serija: 7

Ronė Anė Santiago su mama ir vyresniuoju broliu Bobu persikelia į didmiestį. Čia jie apsistoja dideliame name, kuriame draugiškai gyvena gausi ispanų giminaičių šeimyną. Naujame mieste Ronė susiranda daug naujų draugų, suartėja su savo giminaičiais ir nuo ryto iki vakaro gali tyrinėti apylinkes. Bobis prisideda prie šeimos biudžeto darbuodamasis su senele. Taip susipažįsta su visais parduotuvėje apsiperkančiais kaimynais. Žinoma, Ronei Anei ir Bobui tenka išgyventi ir sunkias akimirkas, nes jų tėvai nutaria skirtis. Vaikai retai mato mamą, pamainomis dirbančią slaugytoja miesto ligoninėje, o dar rečiau susitinka su tėčiu, gydančiu žmones Peru.
Į viršų