TV PROGRAMA
Antradienis, rugpjūčio 4 d.
00:10
Iksmenai. Praėjusios ateities dienos

00:10 Iksmenai. Praėjusios ateities dienos

Pavadinimas originalo kalba: X-Men: Days of Future Past

Šalis, metai: JAV, Kanada, 2014

Žanras: Filmai, veiksmo, nuotykių, mokslinė fantastika

Aktoriai: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Josh Helman, Daniel Cudmore, Bingbing Fan,

Įsitikinęs, kad mutantai kelia grėsmę žmonijai, daktaras Bolivaras Traskas sukuria sergėtojus – didžiulius automatinius ginklus, robotus, galinčius aptikti mutanto geną ir nusitaikyti į tą žmogų. 21 amžiuje sergėtojai ištobulėjo ir virto labai veiksmingomis žudymo mašinomis. Dabar mutantams gresia pavojus išnykti, todėl Volverinas pasisiūlo grįžti į praeitį ir sutelkti praeities iksmenus padėti pakeisti lemiamą istorijos akimirką ir taip išgelbėti savo ateitį.
02:30
Holograma karaliui

02:30 Holograma karaliui

Pavadinimas originalo kalba: A Hologram for the King

Šalis, metai: JAV, Prancūzija, Vokietija, Didžioji Britanija, Meksika, 2016

Žanras: Filmai, komedija, drama

Aktoriai: Tom Hanks, Alexander Black, Sarita Choudhury, Sidse Babett Knudsen, Tracey Fairaway, Jane Perry, Tom Skerritt, Michael Baral, Lewis Rainer, Alexander Molkenthin, Xara Eich, David Menkin, Christy Meyer, Megan Maczko, Ben Whishaw,

"Susimovęs" pardavimų vadybininkas Alanas (akt. Tomas Hanksas) bando ištaisyti padarytas klaidas ir keliauja į Saudo Arabiją. Praradęs namą ir išsiskyręs su žmona, Alanas tikisi, kad Arabija bus jo išsigelbėjimas, jei tik pavyks parduoti savo firmos teikiamą telekonferencijų sistemą vietinei valdžiai. Ši turi plačių užmojų dėl naujo miesto, turinčio išdygti viduryje bekraštės dykumos. Tačiau Arabijoje galioja visai kitos bendravimo ir verslo taisyklės nei Amerikoje. Alanui čia bus kur kas sunkiau nei jis tikėjosi, o pažinti naują kultūrą kainuos daug laiko ir nervų. Alaną vaidina dviejų Oskarų laureatas Tomas Hanksas, kuris yra ir šio filmo prodiuseris, o režisierius – garsus kompozitorius, kūręs muziką juostoms "Debesų žemėlapis", "Kvepalai. Vieno žudiko istorija", "Lola bėga" – Tomas Tykweras. Komedija "Holograma karaliui" buvo filmuojama Maroke, Egipte, Vokietijoje, kelios scenos Saudo Arabijoje ir JAV.
04:10
Legendos
2 sezonas, 3 serija

04:10 Legendos

Pavadinimas originalo kalba: Legends

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, drama, kriminalinis, veiksmo

Sezonas: 2

Serija: 3

Serialo centre – Martinas Odumas, FTB Specialiųjų operacijų skyriaus agentas. Jis gali apsimesti bet kuo, infiltruotis į slapčiausias bendruomenes ir sukurti vis naują legendą. Martinui talento nepriekaištingai įsijausti į skirtingus vaidmenis pavydi daugelis, tačiau riba tarp vaidmens ir jo paties tapatybės labai plona. Kai mintyse tiek daug profesinių legendų, tikroji asmenybė pasimeta tarp fantazijų. Darbe jam bando padėti kolegė Kristal Makgvair, kurią su Odumu sieja bendra praeitis, bet painiava Martino galvoje ima vis labiau trukdyti tiriant bylas... Serialas ne tik apie nusikaltimus ir bausmes, bet ir apie tyrėjų psichologiją bei sunkias vidines kovas.
05:00
Tai – mes
1 sezonas, 17 serija

05:00 Tai – mes

Pavadinimas originalo kalba: This Is Us

Žanras: Serialai, komedija, drama

Sezonas: 1

Serija: 17

Aktoriai: Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown

Džeko žmona Rebeka laukėsi trynukų. Mažylių gimimas atnešė džiugius, bet kartu ir skausmingus išgyvenimus. Nors vienas iš mažylių neišgyveno, namo jie grįžo vis tik su trimis vaikais, nes netikėtai nusprendė įsivaikinti prie gaisrinės paliktą ką tik gimusį berniuką. Ypatinga gimimo diena sujungė trijų vaikų likimus... Didžiajam trejetui užaugus, nors ir būnant toli vienas nuo kito, jų ryšys tik stiprėja. Tai šeimos istorija, kurioje kiekvienas ras dalelę savęs.
Į viršų