Pasitikrink, ar esi pakankamai fiziškai aktyvus

KONKURSO TAISYKLĖS

 

Konkurso sąlygos:

 

1. Konkursas vyksta tv3.lt svetainėje – nuo 2021 m. balandžio 01 d. iki balandžio 29 d.

2. Dalyvauti konkurse galite atlikdami testą tv3.lt tinklalapyje specialiame konkurso polapyje https://www.tv3.lt/fizinio-aktyvumo-testas.

3. Laimėtojų paskelbimas: 2021 m. balandžio 30d. tv3.lt tinklalapyje.

 

Dalyvavimo konkurse sąlygos:

 

1. Konkurso dalyviu tampama atlikus fizinio aktyvumotestą tv3.lt ir nurodžius savo kontaktinį el.paštą.

2. Konkurso metu surinkti duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais tiek organizatorių, tiek projekto rėmėjų.

 

Prizai konkurso nugalėtojoms:

 

5-iems laimėtojams atiteks Perskindol produktų rinkinys, kurį sudaro 1vnt. Perskindol Active Spray 150 ml ir 1vnt. Perskindol Thermo Hot Gel 100ml.

 

Konkurso nugalėtojų atranka:

 

1. Tv3.lt konkurso laimėtojai bus paskelbti 2021 m. balandžio 30 d. tv3.lt tinklalapyje.  

2. Burtų keliu bus atrinkti 5 nugalėtojai. Laimėtojai bus asmeniškai informuojami el. paštu. Taip pat, jie bus skelbiami internete tv3.lt portale konkurso polapyje.

3. Laimėti gali 1 asmuo iš 1 IP adreso.

4. Visi akcijos dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai bus skelbiami.

5. Nugalėtojui neatsiliepus per savaitę nuo laiško gavimo dienos, prizas pereina konkurso organizatoriui.

6. Prizai į pinigus nekeičiami. 

 

Kita svarbi informacija:

 

1. Laimėtojai turi atsiliepti per savaitę nuo informacijos apie laimėjimą gavimo dienos.

2. Prizas į pinigus nekeičiamas.

3. Laimėtojai bus skelbiami internete tv3.lt portale.

4. Balsuodamas už dalyvius ir pateikdamas prašomus duomenis asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir sutinka, kad jo asmens duomenys (elektroninio pašto adresas) būtų UAB All Media Digital kaip duomenų valdytojo, tvarkomi konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu konkurso vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų konkurso prizų laimėtojų paskelbimo dienos. Konkurso dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini konkurso organizavimui ir vykdymui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, konkurso dalyvis negalės būti konkurso organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti konkurse. Konkurso dalyvis bet kuriuo jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpio metu gali raštu kreiptis į konkurso organizatorių ir atšaukti duotą sutikimą (kuris duotas tampant konkursi dalyviu) dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi neteisėtai. Konkurso dalyvis informuojamas, kad atšaukęs savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą konkurso ir neturinčiu galimybės laimėti konkurso prizus.

5. Konkurso organizatorius – UAB All Media Digital, el. paštas: [email protected]

6. Konkurso rėmėjas ir prizų steigėjas – UAB “Norameda”.

7. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešus.

 

 

 

5 laimėtojams atiteks Perskindol produktų rinkinys, kurį sudaro 1vnt. Perskindol Active Spray 150 ml ir 1vnt. Perskindol Thermo Hot Gel 100ml.

 

 

Perskindol® Active Spray 150 ml

 

Padeda malšinti sporto traumų sukeltą skausmą

Veikimo principas. Perskindol Active Spray sudėtyje yra eterinių aliejų, kurie, pavartoti ant pažeistos srities, sukelia gaivinantį šaldomąjį poveikį, vėliau pasireiškiant maloniam karščio pojūčiui.

Perskindol Active Spray būdingas dvejopas poveikis: pirmiausia jis šaldo ir ramina, po to pasireiškia malonus karščio pojūtis. Tai padeda numalšinti ir palengvinti skausmą, kurį sukelia (sporto) traumos, pvz., sausgyslių patempimas, raumenų patempimas, raumenų įplyšimas, raiščių patempimas ir kraujosruvos.

Be to, dvigubas Perskindol Active Spray idealiai tinka norint darbe ar biure atpalaiduoti įtemptas pečių, kaklo, kojų, rankų ir nugaros sritis bei nuraminti ir atpalaiduoti įtemptus raumenis.

Perskindol Active Spray rekomenduojamas kaip dalis pirmosios pagalbos patyrus sporto traumą, pvz., atsiradus patempimui, kraujosruvai, dislokacijai ar sumušimui.

 

Sudėtis. Izopropilo alkoholis, vanduo, mentolis, paprastųjų pušų eterinis aliejus, apelsininių citrinmedžių eterinis aliejus, gulsčiųjų bruknuolių lapų eterinis aliejus (sudėtyje yra metilsalicilato), bergaminių citrinmedžių eterinis aliejus, vaistinių citrinmedžių eterinis aliejus, terpineolis, terpineolio acetatas, etilacetatas, benzilbenzoatas, vaistinių rozmarinų lapų eterinis aliejus, tikrųjų levandų eterinis aliejus, geraniolis, citronelolis, limonenas, citralis, linalolis.

 

Naudojimas. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 5 metų vaikams: švelniai paspaudžiant užpurkšti apskritimą ant pažeistos vietos. Purkšti galima ne mažesniu kaip 15 cm atstumu. Prieš vartojimą pakratyti.

 

 

 

 

Perskindol Thermo Hot Gel 100m

 

Veikimo principas. PERSKINDOL Thermo Hot Gel yra įtrynimui skirtas produktas, kurio sudėtyje yra eterinių aliejų. Pirmiausia jis sukelia šaldomąjį poveikį, o vėliau pasireiškia intensyvus šildomasis poveikis. Tai stimuliuoja kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, palengvina skausmą ir skatina gijimo procesą.

PERSKINDOL Thermo Hot Gel tinka skausmui mažinti bei įtampai palengvinti nugaros, juosmens, kaklo ir pečių srityje. Jį galima naudoti kaip pagalbinę priemonę pasireiškus ūminei kreivakaklystei (kaklo stinguliui), su sėdmens nervu susijusiam skausmui ar strėnų skausmui bei norint padėti sušildyti raumenis prieš treniruotę.

Sudėtis: izopropanolis, vanduo, levomentolis, bruknuolių eterinis aliejus, apelsinų žievelių eterinis aliejus, kamparas, citrinų eterinis aliejus, dietilenglikolio monoetilo eteris, vanililo butilo eteris, hidroksipropilceliuliozė.

Naudojimas. Įtrinti į skaudamas kūno vietas kelis kartus per dieną pagal poreikį.

 • 1Kiek laiko per savaitę skiriate aktyviai fizinei veiklai?
  Kiek laiko per savaitę skiriate aktyviai fizinei veiklai?
 • 2Kiek žingsnių nueinate per dieną?
  Kiek žingsnių nueinate per dieną?
 • 3Kokios trukmės treniruotes atliekate?
  Kokios trukmės treniruotes atliekate?
 • 4Kiek kartų per savaitę atliekate mankštą pagrindinių raumenų (nugara, pečių juosta, krūtinės raumuo, bicepsai ir tricepsai, dilbiai, keturgalvis, dvigalvis ir sėdmenys, pilvo raumenys, blauzdos) grupei?
  Kiek kartų per savaitę atliekate mankštą pagrindinių raumenų (nugara, pečių juosta, krūtinės raumuo, bicepsai ir tricepsai, dilbiai, keturgalvis, dvigalvis ir sėdmenys, pilvo raumenys, blauzdos) grupei?
 • 5Lipant laiptais į trečią aukštą ir aukščiau?
  Lipant laiptais į trečią aukštą ir aukščiau?
 • 6Kokį laisvalaikio praleidimo būdą dažniausiai renkatės?
  Kokį laisvalaikio praleidimo būdą dažniausiai renkatės?
Dalintis Facebook
Į viršų