Saulius Prūsaitis

Muzikos ir žodžių autorius, atlikėjas, buvęs grupės „Happyendless“ lyderis ir vokalistas, 2012 m. pradėjo solinę karjerą. Su minėta grupe MTV Europos muzikos apdovanojimuose 2008 m. pelnė „Best Baltic Act“ (geriausios Baltijos šalių grupės) apdovanojimą. S. Prūsaitis muzikos pasaulyje pasižymi itin originaliais muzikiniais ir sceniniais sprendimais. Jo sukurtus hitus „Norime šokti“, „Vasara 3016“ žino bene visi klausantys muzikos. Na, o hitas „39“ sukėlė tikrą ažiotažą Lietuvos muzikos pasaulyje. Sauliaus Prūsaičio mokiniai: „X Faktoriuje“ gimusi ir dabar populiarumu besimėgaujanti grupė „Queen of Roses“, Thomas Tumosa, Alen Chicco. Prieš dvejus metus jo mokinė Iglė Bernotaitytė laimėjo „X Faktorių“.

Justė Arlauskaitė - Jazzu

„X Faktoriaus“ teisėjos kėdeje jau ketvirtą sezoną. Jazzu tituluojama daugiausiai gerbėjų Lietuvoje turinčia atlikėja. „X Faktoriaus“ teisėja savo profesionalios dainininkės karjerą pradėjo dainuodama grupėje „Pieno lazeriai“. daugiau nei 10 metų J. Arlauskaitė-Jazzu dainavo grupėje „Leon Somov & Jazzu“. Elektronikos/pop/eksperimentinės muzikos duetas buvo vieni iš M.A.M.A. apdovanojimų lyderių, ne kartą pelnę tokias nominacijas kaip „Metų albumo“, „Metų grupės“. Šiandien J. Arlauskaitė-Jazzu džiaugiasi itin sėkminga soline karjera ir už Lietuvos ribų. Tapti atlikėjos komandos nariu trokšta daugiausiai „X Faktoriaus“ dalyvių. O kaip kitaip, juk dainininkės auklėtinė Monika Pundziūtė-Monique laimėjo trečiąjį „X Faktoriaus“ sezoną ir yra viena ryškiausių šalies dainininkių!

Marijonas Mikutavičius

Dainininkas, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas. Antruoju Lietuvos himnu tituluojamos dainos „Trys milijonai“ vienas iš autorių ir atlikėjas. M. Mikutavičius yra vienas iš M.A.M.A. apdovanojimų lyderių, pelnęs „Metų popmuzikos atlikėjo“, „Metų muzikinio albumo autoriaus“, „Metų atlikėjo“ apdovanojimus. M. Mikutavičius užaugino tokius atlikėjus kaip Anžela Adamovič, Marija Beržė, Domas Česnulevičius, „Zeta Beat“, „Golden Age“. Praėjusiais metais M. Mikutavičiaus auklėtiniai – grupė „120“ – laimėjo „X Faktorių“!

Saulius Urbonavičius - Samas

Muzikantas, TV laidų prodiuseris, legendinės roko grupės „Bix“ narys. Vienas iš muzikos apdovanojimų M.A.M.A. steigėjų, laimėjęs apdovanojimą kaip geriausia roko grupė, projekto „X Faktorius“ prodiuseris. S. Urbonavičiaus mokiniai: pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė, charizmatiškoji Ugnė Valinčiūtė, „Original Copy“, „Zeta Beat“, Deividas Valma.

Į viršų