Rokas ir Laurynas

Rokas Ir Laurynas – Vaikinai labai pyksta, kai juos lygina su „Žemaitukais“, nes jie yra Rokas ir Laurynas. „Labai daug ruošiamės šiam projektui. Tai yra viena iš mūsų išsipildžiusių svajonių. Mes dainuojame iš širdies, esame labai nuoširdūs. Stengsimės, kad viskas būtų labai gražu ir įdomu. Didžiausias mūsų tikslas ir svajonė – dainuoti „Žalgirio“ arenoje ir nugalėti projektą“, – sako vaikinai.


Laurynas gimė Skuodo rajone, Rukuose, nedideliame kaimelyje. Šiemet yra pirmi metai, kaip vaikinas gyvena Vilniuje. Šiuo metu Laurynas niekur nedirba – didžiausias 21 metų vaikino darbas yra „X Faktorius“. Dalyvauti projekte jį paskatino brolis, kuris sėkmingai pasirodė II šou sezone. „Stebėjau jo dalyvavimą iš arti ir pats panorau išbandyti. „X Faktorius“ yra geriausia vieta parodyti savo talentą“, – įsitikinęs Laurynas. Laisvu metu šou dalyvis mokosi groti įvairiais instrumentais, sportuoja, žaidžia krepšinį. Iš projekto jis tikisi pasisemti įvairios patirties, padirbėti su savo srities profesionalais, atrasti naujų pažinčių.


Rokas gimė Skuode, o šiuo metu gyvena Vilniuje. Vaikinas studijuoja Vilniaus kolegijoje, menų ir kūrybinių technologijų fakultete. 20 metų šou dalyvis neslepia – „X Faktoriuje“ nori išgarsėti ir tapti žinomu. „Norime, kad mus įvertintų profesionalai. Tai turbūt geriausia vieta parodyti savo talentą prieš didelę minią“, – įsitikinęs Rokas. Laisvalaikiu vaikinas žaidžia krepšinį, būna su draugais.