Robertas Dargis - Robertas Dargis (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

68Robertas Dargis

Nekilnojamasis turtas
Turto šaltinis
53 mln. €

Savo darbo karjerą R. Dargis pradėjo kaip vestuvių muzikantas, kuomet savaitgaliais koncertuodavo su muzikos mokytoju. Visgi muzika verslininko gyslelę turinčio jaunuolio nesužavėjo. Tuo metu tėvai statėsi namą, tad R. Dargis prisidėdamas prie statybų, pajautė postūmį nekilnojamojo turto rinkai.

Darbo reikėjo, o puikiai išmanydamas šią sritį, jis ėmėsi pirmojo užsakymo. Svarbiausia buvo gauti užsakovų pasitikėjimą, tuomet finansus, kad būtų galima nusamdyti darbuotojus ir nusipirkti mašiną bei priekabą.

Kodėl atsirado kompanija Eika? Tai dviejų bendraklasių pavardžių pirmieji skiemenys. Būtent jei tuo metu turėjo įregistruotą bendrovę, kurios vardu leido R. Dargiui pradėti darbuotis.

Tačiau šiuo metu, R. Dargis jau nebėra „Eikos“ generalinis direktorius. Prieš porą metų vadovavimo vairą jis perdavė sūnui Domui Dargiui. Pats užima valdybos pirmininko pareigas.

Šiais metais R. Dargis buvo perrinktas Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu. Dėl to dažnai atsiduria žiniasklaidos dėmesyje, komentuoja vykdomą politiką, verslui kuriamas sąlygas.

Be to, R. Dargis yra ir buriuotojų sąjungos prezidentas.


Į viršų