Mindaugas Bagdonavičius - Mindaugas Bagdonavičius (nuotr. bendrovės)

70Mindaugas Bagdonavičius

Mažmeninė prekyba
Turto šaltinis
50 mln. €

Vienas iš buvusiojo „VP dešimtuko narių“. Kuomet universitete milijardierius Nerijus Numavičius su broliais Žilvinu ir Gintaru Marcinkevičiais bei Ignu Staškevičiumi nusprendė pradėti verslą, prie jų prisijungė ir N. Numavičiaus broliai Julius ir Vladas, Renatas Vatkevičius, Marcinkevičių brolis Mindaugas bei šio bendraklasis Mindaugas Bagdonavičius. 2007 metais prie šios grupės prisijungė Darius Nedzinskas. Tai – porą metų gyvavusių VP akcininkų dešimtuko nariai.

Pats Mindaugas dar iki šių metų rudens buvo vienas iš „Vilniaus prekybos“ smulkiųjų akcininkų, tačiau nusprendė jas parduoti. Akcijų paketą įsigijo likusiems grupės akcininkams priklausanti Kipre registruota bendrovė „Bertona Holdings Limited“. Pastarosios akcininkai yra N. Ir V. Numavičiai, I. Staškevičius, M. ir G. Marcinkevičiai.

„Po 25–erių metų verslo grupėje atėjo laikas, kai dar jauti, kad gali sukurti kažką nauja. Noriu vystyti nuosavą verslą, turiu įvairių planų ir sumanymų, tačiau šiuo metu dar kiek per anksti apie juos kalbėti“, – pranešime spaudai tuomet sakė M.Bagdonavičius.

M.Bagdonavičius užėmė „Maxima grupės“ vadovo pareigas.


Į viršų