Jolanta Blažytė - Jolanta Blažytė-Uspaskich (nuotr. Eimanto Genio)

64Jolanta Blažytė

Maisto pramonė
Turto šaltinis
56 mln. €

Jolanta Blažytė, baigusi inžinerijos studijas, dirbo „Kauno dujotiekio statyboje“. Ten moteris susipažino su ne tik būsimu vyru, bet ir verslo partneriu Viktoru Uspaskichu.

Tiesa, šiais metais santuoka pradėjo byrėti, yra pateikti skyrybų dokumentai. Šeima kartu augina dvi dukras. Viena jų, dėl turimų koncerno Vikondos“ akcijų, patenka į Lietuvos turtingiausiųjų sąrašą.

Žiniasklaidoje pranešama, kad pastaruoju metu J. Blažytė pakeitė vadovus koncerne, viešai pareiškė verslo atskyrimą nuo Darbo partijos.

Pats V. Uspaskichas savo knygoje „Mano ligos ir priešai – mano geriausi mokytojai“ rašė apie santykius su J. Blažyte. Pasak jo, lyderystė griauna moters psichiką, o taip griaunama ir šeima, nes pažeidžiama vyro ir moters santykių harmonija. V. Uspaskichas knygoje atviravo, kad J. Blažytę taip pat paveikė lyderystė, svarbiausiu dalyku jai tapo pinigai, o jos akyse nebėra laimės.

Visgi nors verslininkai ir pranešė apie skyrybas, praeitą mėnesį jie kartu pastebėti Arūno Valinsko gimtadienyje.

Koncernas „Vikonda“ jungia didelę grupę įmonių, kurių veikla – mėsos gaminių, ledų, konservų, padažų gamyba.

„Norisi matyti mūsų koncerną kaupiantį ne tik finansinį, bet ir dvasinį kapitalą. Norisi matyti jame dirbančius žmones, ypač vadovus, kurie veikia, kaip tarnystės lyderiai ir tarnauja ne tik akcininkams, kolegoms, darbuotojams ir klientams, bet ir bendruomenei, mūsų planetai, žmogiškumui, ateičiai, pačiam gyvenimui. Norisi šalia matyti lyderius, kuriems verslas, kaip ir kitos aukštesnės profesijos, tampa pašaukimu ir kurie, turėdami pinigų, galės iš esmės pakeisti neramų šių dienų pasaulį“, – įmonės puslapyje cituojama J. Blažytė.


Į viršų