1 turas
2 turas
3 turas
atkrintamosios varžybos (16 dalyvių)
ketvirtfinalis
pusfinalis
dėl trečios vietos
Etapas
finalas
    A grupė Lapkričio 20 d., sekmadienis
    QAT 0 ECU 2
    B grupė Lapkričio 21 d., pirmadienis
    ENG 6 IRN 2
    A grupė Lapkričio 21 d., pirmadienis
    SEN 0 NLD 2
    Lapkričio 21 d., pirmadienis
    USA 1 WAL 1
    C grupė Lapkričio 22 d., antradienis
    ARG 1 SAU 2
    D grupė Lapkričio 22 d., antradienis
    DNK 0 TUN 0
    C grupė Lapkričio 22 d., antradienis
    MEX 0 POL 0
    D grupė Lapkričio 22 d., antradienis
    FRA 4 AUS 1
    F grupė Lapkričio 23 d., trečiadienis
    MAR 0 HRV 0
    E grupė Lapkričio 23 d., trečiadienis
    DEU 1 JPN 2
    E grupė Lapkričio 23 d., trečiadienis
    ESP 7 CRI 0
    F grupė Lapkričio 23 d., trečiadienis
    BEL 1 CAN 0
    G grupė Lapkričio 24 d., ketvirtadienis
    CHE 1 CMR 0
    Lapkričio 24 d., ketvirtadienis
    URY 0 KOR 0
    H grupė Lapkričio 24 d., ketvirtadienis
    PRT 3 GHA 2
    G grupė Lapkričio 24 d., ketvirtadienis
    BRA 2 SRB 0
    B grupė Lapkričio 25 d., penktadienis
    WAL 0 IRN 2
    A grupė Lapkričio 25 d., penktadienis
    QAT 1 SEN 3
    A grupė Lapkričio 25 d., penktadienis
    NLD 1 ECU 1
    Lapkričio 25 d., penktadienis
    ENG 0 USA 0
    D grupė Lapkričio 26 d., šeštadienis
    TUN 0 AUS 1
    C grupė Lapkričio 26 d., šeštadienis
    POL 2 SAU 0
    D grupė Lapkričio 26 d., šeštadienis
    FRA 2 DNK 1
    C grupė Lapkričio 26 d., šeštadienis
    ARG 2 MEX 0
    E grupė Lapkričio 27 d., sekmadienis
    JPN 0 CRI 1
    F grupė Lapkričio 27 d., sekmadienis
    BEL 0 MAR 2
    F grupė Lapkričio 27 d., sekmadienis
    HRV 4 CAN 1
    E grupė Lapkričio 27 d., sekmadienis
    ESP 1 DEU 1
    G grupė Lapkričio 28 d., pirmadienis
    CMR 3 SRB 3
    Lapkričio 28 d., pirmadienis
    KOR 2 GHA 3
    G grupė Lapkričio 28 d., pirmadienis
    BRA 1 CHE 0
    H grupė Lapkričio 28 d., pirmadienis
    PRT 2 URY 0
    A grupė Lapkričio 29 d., antradienis
    NLD 2 QAT 0
    A grupė Lapkričio 29 d., antradienis
    ECU 1 SEN 2
    B grupė Lapkričio 29 d., antradienis
    WAL 0 ENG 3
    Lapkričio 29 d., antradienis
    IRN 0 USA 1
    D grupė Lapkričio 30 d., trečiadienis
    AUS 1 DNK 0
    D grupė Lapkričio 30 d., trečiadienis
    TUN 1 FRA 0
    C grupė Lapkričio 30 d., trečiadienis
    SAU 1 MEX 2
    C grupė Lapkričio 30 d., trečiadienis
    POL 0 ARG 2
    F grupė Gruodžio 1 d., ketvirtadienis
    CAN 1 MAR 2
    F grupė Gruodžio 1 d., ketvirtadienis
    HRV 0 BEL 0
    E grupė Gruodžio 1 d., ketvirtadienis
    CRI 2 DEU 4
    E grupė Gruodžio 1 d., ketvirtadienis
    JPN 2 ESP 1
    H grupė Gruodžio 2 d., penktadienis
    GHA 0 URY 2
    Gruodžio 2 d., penktadienis
    KOR 2 PRT 1
    G grupė Gruodžio 2 d., penktadienis
    SRB 2 CHE 3
    G grupė Gruodžio 2 d., penktadienis
    CMR 1 BRA 0
    Gruodžio 3 d., šeštadienis
    NLD 3 USA 1
    Gruodžio 3 d., šeštadienis
    ARG 2 AUS 1
    Gruodžio 4 d., sekmadienis
    FRA 3 POL 1
    Gruodžio 4 d., sekmadienis
    ENG 3 SEN 0
    Gruodžio 5 d., pirmadienis
    JPN 1 HRV 2
    Gruodžio 5 d., pirmadienis
    BRA 4 KOR 1
    Gruodžio 6 d., antradienis
    MAR 1 ESP 0
    Gruodžio 6 d., antradienis
    PRT 6 CHE 1
    Gruodžio 9 d., penktadienis
    HRV 2 BRA 1
    Gruodžio 9 d., penktadienis
    NLD 0 ARG 0
    Gruodžio 10 d., šeštadienis
    MAR PRT 17:00
    Gruodžio 10 d., šeštadienis
    ENG FRA 21:00
    Gruodžio 13 d., antradienis
    Nežinoma Nežinoma 21:00
    Gruodžio 13 d., antradienis
    Nežinoma Nežinoma 21:00
    Gruodžio 14 d., trečiadienis
    Nežinoma Nežinoma 21:00
    Gruodžio 17 d., šeštadienis
    Nežinoma Nežinoma 17:00
    Gruodžio 17 d., šeštadienis
    Nežinoma Nežinoma 17:00
    Gruodžio 18 d., sekmadienis
    Nežinoma Nežinoma 17:00




TURNYRINĖS LENTELĖS
1 turas
2 turas
3 turas
atkrintamosios varžybos (16 dalyvių)
ketvirtfinalis
pusfinalis
dėl trečios vietos
Etapas
finalas
Kataras
2022 m. Lapkričio 20 d., sekmadienis 18:00
Ekvadoras
Anglija
6:2 2022 m. Lapkričio 21 d., pirmadienis 15:00
Iranas
Senegalas
2022 m. Lapkričio 21 d., pirmadienis 18:00
Nyderlandai
Jungtinės Amerikos Valstijos
1:1 2022 m. Lapkričio 21 d., pirmadienis 21:00
Velsas
Argentina
1:2 2022 m. Lapkričio 22 d., antradienis 12:00
Saudo Arabija
Danija
2022 m. Lapkričio 22 d., antradienis 15:00
Tunisas
Meksika
2022 m. Lapkričio 22 d., antradienis 18:00
Lenkija
Prancūzija
4:1 2022 m. Lapkričio 22 d., antradienis 21:00
Australija
Marokas
2022 m. Lapkričio 23 d., trečiadienis 12:00
Kroatija
Vokietija
1:2 2022 m. Lapkričio 23 d., trečiadienis 15:00
Japonija
Ispanija
2022 m. Lapkričio 23 d., trečiadienis 18:00
Kosta Rika
Belgija
2022 m. Lapkričio 23 d., trečiadienis 21:00
Kanada
Šveicarija
2022 m. Lapkričio 24 d., ketvirtadienis 12:00
Kamerūnas
Urugvajus
2022 m. Lapkričio 24 d., ketvirtadienis 15:00
Pietų Korėja
Portugalija
3:2 2022 m. Lapkričio 24 d., ketvirtadienis 18:00
Gana
Brazilija
2022 m. Lapkričio 24 d., ketvirtadienis 21:00
Serbija
Velsas
2022 m. Lapkričio 25 d., penktadienis 12:00
Iranas
Kataras
1:3 2022 m. Lapkričio 25 d., penktadienis 15:00
Senegalas
Nyderlandai
1:1 2022 m. Lapkričio 25 d., penktadienis 18:00
Ekvadoras
Anglija
2022 m. Lapkričio 25 d., penktadienis 21:00
Jungtinės Amerikos Valstijos
Tunisas
2022 m. Lapkričio 26 d., šeštadienis 12:00
Australija
Lenkija
2022 m. Lapkričio 26 d., šeštadienis 15:00
Saudo Arabija
Prancūzija
2:1 2022 m. Lapkričio 26 d., šeštadienis 18:00
Danija
Argentina
2022 m. Lapkričio 26 d., šeštadienis 21:00
Meksika
Japonija
2022 m. Lapkričio 27 d., sekmadienis 12:00
Kosta Rika
Belgija
2022 m. Lapkričio 27 d., sekmadienis 15:00
Marokas
Kroatija
4:1 2022 m. Lapkričio 27 d., sekmadienis 18:00
Kanada
Ispanija
1:1 2022 m. Lapkričio 27 d., sekmadienis 21:00
Vokietija
Kamerūnas
3:3 2022 m. Lapkričio 28 d., pirmadienis 12:00
Serbija
Pietų Korėja
2:3 2022 m. Lapkričio 28 d., pirmadienis 15:00
Gana
Brazilija
2022 m. Lapkričio 28 d., pirmadienis 18:00
Šveicarija
Portugalija
2022 m. Lapkričio 28 d., pirmadienis 21:00
Urugvajus
Nyderlandai
2022 m. Lapkričio 29 d., antradienis 17:00
Kataras
Ekvadoras
1:2 2022 m. Lapkričio 29 d., antradienis 17:00
Senegalas
Velsas
2022 m. Lapkričio 29 d., antradienis 21:00
Anglija
Iranas
2022 m. Lapkričio 29 d., antradienis 21:00
Jungtinės Amerikos Valstijos
Australija
2022 m. Lapkričio 30 d., trečiadienis 17:00
Danija
Tunisas
2022 m. Lapkričio 30 d., trečiadienis 17:00
Prancūzija
Saudo Arabija
1:2 2022 m. Lapkričio 30 d., trečiadienis 21:00
Meksika
Lenkija
2022 m. Lapkričio 30 d., trečiadienis 21:00
Argentina
Kanada
1:2 2022 m. Gruodžio 1 d., ketvirtadienis 17:00
Marokas
Kroatija
2022 m. Gruodžio 1 d., ketvirtadienis 17:00
Belgija
Kosta Rika
2:4 2022 m. Gruodžio 1 d., ketvirtadienis 21:00
Vokietija
Japonija
2:1 2022 m. Gruodžio 1 d., ketvirtadienis 21:00
Ispanija
Gana
2022 m. Gruodžio 2 d., penktadienis 17:00
Urugvajus
Pietų Korėja
2:1 2022 m. Gruodžio 2 d., penktadienis 17:00
Portugalija
Serbija
2:3 2022 m. Gruodžio 2 d., penktadienis 21:00
Šveicarija
Kamerūnas
2022 m. Gruodžio 2 d., penktadienis 21:00
Brazilija
Nyderlandai
3:1 2022 m. Gruodžio 3 d., šeštadienis 17:00
Jungtinės Amerikos Valstijos
Argentina
2:1 2022 m. Gruodžio 3 d., šeštadienis 21:00
Australija
Prancūzija
3:1 2022 m. Gruodžio 4 d., sekmadienis 17:00
Lenkija
Anglija
2022 m. Gruodžio 4 d., sekmadienis 21:00
Senegalas
Japonija
1:2 2022 m. Gruodžio 5 d., pirmadienis 17:00
Kroatija
Brazilija
4:1 2022 m. Gruodžio 5 d., pirmadienis 21:00
Pietų Korėja
Marokas
2022 m. Gruodžio 6 d., antradienis 17:00
Ispanija
Portugalija
6:1 2022 m. Gruodžio 6 d., antradienis 21:00
Šveicarija
Kroatija
2:1 2022 m. Gruodžio 9 d., penktadienis 17:00
Brazilija
Nyderlandai
2022 m. Gruodžio 9 d., penktadienis 21:00
Argentina
Marokas
2022 m. Gruodžio 10 d., šeštadienis 17:00
Portugalija
Anglija
2022 m. Gruodžio 10 d., šeštadienis 21:00
Prancūzija
Ketvirtfinalio laimėtojas 1
2022 m. Gruodžio 13 d., antradienis 21:00
Ketvirtfinalio laimėtojas 2
Ketvirtfinalio laimėtojas 1
2022 m. Gruodžio 13 d., antradienis 21:00
Ketvirtfinalio laimėtojas 2
Ketvirtfinalio laimėtojas 3
2022 m. Gruodžio 14 d., trečiadienis 21:00
Ketvirtfinalio laimėtojas 4
Pusfinalio pralaimėtojas 1
2022 m. Gruodžio 17 d., šeštadienis 17:00
Pusfinalio pralaimėtojas 2
Pusfinalio pralaimėtojas 1
2022 m. Gruodžio 17 d., šeštadienis 17:00
Pusfinalio pralaimėtojas 2
Pusfinalio laimėtojas 1
2022 m. Gruodžio 18 d., sekmadienis 17:00
Pusfinalio laimėtojas 2





Į viršų