sriubos receptas
Po Velykų liko kiaušinių? 3 receptai, kur juos panaudoti
Svečiams išvažiavus jūsų namuose pasilieka šilta šventinė nuotaika ir kalnai nesuvalgyto maisto. Jeigu kepsnį ar salotų likučius galėsite suvalgyti ir kitą dieną, tai po Velykų likusius virtus kiaušinius neretam tektų valgyti visą ateinančią savaitę ar dar ilgiau.
„Lidl“ pranešime spaudai siūloma išbandyti net tris skirtingus, tačiau itin lengvai paruošiamus kasdieniškus receptus, kuriuose naudojami ir kietai virti kiaušiniai.
Receptas. Daržovių sriuba su vištiena
INGREDIENTAI: 4 vištiena ((kulšelės, be odos ir kaulų) ) 3 saujos daržovių (šaldytos (morkos, šparaginės pupelės, brokoliai, kalafiorai, porai) ) 4 bulvių 1 galva kopūstų šiek tiek grietinės šiek tiek druskos šiek tiek pipirai Paruošimo laikas: Apie 1 val. Porcijų skaičius: 4 PARUOŠIMO BŪDAS: Vištieną apvirti – leisti pavirti kelias minutes. Vandenį, kur ji virs, nusuklti ir užpilti kitą. Leisti užvirti.
Bus ne tik gardu, bet ir apsisaugosite nuo ligų: šios sriubos norėsite dar ir dar
TV3 laidoje „Gardu Gardu“ charizmatiškasis Gian Luca gamino tai, ko įprastai negamina, tačiau labai mėgsta valgyti – sumuštinį. Tačiau tai tikrai nebuvo įprastas ir nuobodus sumuštinis, o įmantrus, gausus nuostabių skonių itališkas Panini su vištiena. Tuo metu profesionalus konditeris Ali tradiciškai kvietė prisijungti prie linksmosios dalies ir pasigaminti avietinį tortą su pistacijų kremu.
Šios sriubos sužavės visus: gaminsite dar ne kartą
Kulinarinė laida „La Maistas“ atvėsus orams siūlo sušilti ragaujant skaniausias sriubas, o jas pagaminti pasikliaunant laidos virtuvės šefų patarimais taps itin paprasta.
„La Maistas“ šefai Tomas Rimydis, Vylius Blauzdavičius bei ypatingas laidos svečias – Julija Steponavičiūtė primins daugelio mėgstamų sriubų receptus bei pateiks netikėtas jų variacijas.
Šildanti porų sriuba
Apie ką pagalvojote, perskaitę pavadinimą? Apie daržovę ar apie gyvenimo draugą? Žodžiai, turintys kelias prasmes, sukelia ir nesusipratimų, ir komiškų momentų. Turbūt visi maži vaikai yra prašę mamos išvirti „tavo košės“. „Čia ne mano košė, čia manų košė“, – atsakydavo mama. Kai žodžiai parašyti, kai pritaikyti linksniai ir užkabintos nosinės, skirtumas akivaizdus, tačiau su gramatika dar nesusipažinusiam mažyliui manų košė yra tiesiog mamos košė.