TV PROGRAMA
Sekmadienis, rugsėjo 23 d.
06:15
Televitrina

06:15 Televitrina

Pavadinimas originalo kalba: Televitrina

Žanras: Teleparduotuvė

Parduotuvė televizijoje.
06:30
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą
1 sezonas, 4 serija

06:30 Čipas ir Deilas skuba į pagalbą

Pavadinimas originalo kalba: Chip n' Dale Rescue Rangers

Žanras: Serialai, animacinis, nuotykių

Sezonas: 1

Serija: 4

Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
07:00
Keršytojų komanda
1 sezonas, 4 serija

07:00 Keršytojų komanda

Pavadinimas originalo kalba: Marvel's Avengers Assemble

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 4

07:30
Aladinas
175 serija

07:30 Aladinas

Pavadinimas originalo kalba: Aladdin

Žanras: Vaikams, Serialai, animacinis

Serija: 175

Buvęs gatvių vaikis Aladinas, vogdavęs maistą, kad išgyventų, surimtėjo ir įsimylėjo. Jo išrinktoji – Agrabo miesto princesė Džasmina. Kartu su ja, beždžionėle Abu, skraidančiu kilimu ir greitakalbiu Džinu bei impulsyviąja papūga jie leidžiasi į nepamirštamus nuotykius. Kiek pavojų tyko kelyje ir kiek stebuklų išsipildys bekeliaujant? Princesei Džasminai, užaugusiai auksiniuose rūmuose, prasidės visai naujas gyvenimo etapas su nepamirštamais įspūdžiais, o Aladinas turės įveikti dar daug išbandymų, kad pagaliau galėtų vesti savo mylimąją ir tapti tikru princu, o gal net ir sultonu.
08:00
Čipas ir Deilas skuba į pagalbą
1 sezonas, 5 serija

08:00 Čipas ir Deilas skuba į pagalbą

Pavadinimas originalo kalba: Chip n' Dale Rescue Rangers

Žanras: Serialai, animacinis, nuotykių

Sezonas: 1

Serija: 5

Čipas ir Deilas – nuotaikingi ir gudrūs Disėjaus personažai. Du burundukai – puikūs komandos, išaiškinančios kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus, lyderiai. Jų gaujoje – ir dvi pelės bei namie zvimbianti musė. Burundukai, turintys uoslę patiems slapčiausiems nutikimams, įkuria savo detektyvų kontorą ir aiškinasi visus nusikaltimus, kurie policijos pareigūnams atrodo tiesiog per menki. Ši kompanija patenka į netikėčiausias situacijas. Nė viena serija nelieka be istorijos moralo, naudingo ne tik vaikams!
08:30
Mamyčių klubas
20 sezonas, 3 serija

08:30 Mamyčių klubas

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Kasdienybė, visai šeimai

Sezonas: 20

Serija: 3

Informatyvi savaitgalio laida "Mamyčių klubas" mamytėms ir tėveliams suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie naujausias tendencijas, susijusias su vaikų auginimu, išklausys vaikų gydytojų ir specialistų patarimų, sužinos, kaip pasirengti vyresnėliams sutikti broliuką ar sesutę.
09:00
Kulinarinis detektyvas
1 sezonas

09:00 Kulinarinis detektyvas

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 1

Ne vieną sezoną dovanoję kulinarinius triukus, kaip visiems gerai pažįstamus patiekalus pristatyti nauju amplua ir susirinkti susižavėjusius žvilgsnius, šį sezoną "Virtuvės mitų griovėjai" su Alfu Ivanausku pristato naują laidą – "Kulinarinis detektyvas". O kur detektyvas, ten ir intrigos – tik šįkart jos virs dėl skonio! Aiškinsimės, ko reikia gaminant patiekalus, kad jiems neliktų abejingų, taip pat netrūks naujų pažinčių ir skanių pokalbių. Tiesa, didžiausia šio sezono intriga – Alfui kompaniją laidoje palaikysianti TV ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė!
09:30
Penkių žvaigždučių būstas
5 sezonas, 3 serija

09:30 Penkių žvaigždučių būstas

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Pramogos

Sezonas: 5

Serija: 3

TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
10:00
Pasaulis pagal moteris
6 sezonas

10:00 Pasaulis pagal moteris

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Pokalbių šou

Sezonas: 6

Tai veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Joje pasakojama, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos. Laidos vedėja Kristina Rimienė tiki, kad moterys gali pakeisti pasaulį. Kad jų išmintis, švelnumas, drąsa nugali daugybę kliūčių. Joms itin svarbios ir kitų moterų patirtys, kurias būtinai atskleis laidoje.
10:30
Svajonių sodai
14 serija

10:30 Svajonių sodai

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Aplinka, Buitis

Serija: 14

Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką "Svajonių sodų" komandai patiki ir šalies įžymybės.
11:30
Septyni varnai

11:30 Septyni varnai

Pavadinimas originalo kalba: Sedem zhavranelých bratov

Šalis, metai: Slovakija, 2015

Žanras: Filmai, visai šeimai

Aktoriai: Michal Dlouhý, Magdalena Reifová, Mária Podhradská,

Pagrindinė filmo veikėja – graži mergina, užaugusi kepėjo šeimoje, nė neįtarė, koks prakeiksmas slegia jos šeimą. Septyni jos broliai dėl motinos prakeiksmo buvo paversti juodvarniais, iki šiol besiblaškančiais apylinkėse. Sulaukusi pilnametystės mergina ryžtasi juos išvaduoti. Apsilankiusi pas vietinę raganą ji sužino, kaip tai padaryti. Reikia pasiūti kiekvienam po stebuklingus marškinius. Viena, be niekieno pagalbos ji turės suskinti daugybę dilgėlių, nuausti iš jų audinį ir susiūti viską savo plikomis rankomis. Tik taip jos septyni broliai iš grėsmingų paukščių bus vėl atversti į žmones... Tai pasaka apie drąsą, atkaklumą, žodžių galią ir tikrą meilę.
13:40
DABAR
Laimingas nelaimėlis

13:40 Laimingas nelaimėlis

Pavadinimas originalo kalba: Stastný smolar

Šalis, metai: Čekijos Respublika, 2012

Žanras: Filmai, komedija, fantastinis

Aktoriai: Ivan Trojan, Filip Cíl, Matej Prevrátil, Matteo Spizzirri, Ondrej Vetchý, Lenka Vlasáková, Jirí Dvorák, Jirina Bohdalová, Martina Zábranská, Ivana Korolová, Dagmar Havlová, Josef Somr, Oldrich Vlach, Oldrich Navrátil, Tomás Töpfer,

15:45
Havajai 5.0
5 sezonas

15:45 Havajai 5.0

Pavadinimas originalo kalba: Hawaii Five-0

Šalis, metai: JAV, 2014

Žanras: Serialai, drama, kriminalinis, veiksmo

Sezonas: 5

Egzotiškieji Havajai slepia ne tik linksmybes, bet ir nusikaltimus. Narplioti juos, pačius įvairiausius – nuo pagrobimų iki terorizmo – paskirta mažai Havajų policijos grupei, kuriai vadovauja leitenantas Styvas Makgaretas, buvęs laivyno pareigūnas.
16:45
Ekstrasensų mūšis
271 serija

16:45 Ekstrasensų mūšis

Pavadinimas originalo kalba: Битва экстрасенсов

Šalis, metai: Rusija, 2016

Žanras: Pramogos, Realybės šou, mistinis

Serija: 271

Geriausi realybės šou "Ekstrasensai" dalyviai yra pagrindiniai šios laidos herojai. Juos patalkinti pasikvietė Rusijos kriminalistai, siekdami išsiaiškinti pačius paslaptingiausius nusikaltimus. "Ekstrasensų" laidos finalininkams pateikiamos vadinamosios "uždarytos bylos", ir šie, dirbdami poromis, pasitelkę savo nežemiškus sugebėjimus, ieško atsakymų, kurie galėtų padėti ne tik policijos pareigūnams, bet ir paprastiems nežinioje skendintiems žmonėms.
18:30
TV3 žinios
265 serija

18:30 TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 265

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:22
TV3 sportas

19:22 TV3 sportas

19:27
TV3 orai
265 serija

19:27 TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 265

19:30
X Faktorius
6 sezonas, 2 serija

19:30 X Faktorius

Šalis, metai: Lietuva, 2018

Žanras: Pramogos, Muzika

Sezonas: 6

Serija: 2

Geriausias visų laukų šou, didžiausias ir populiariausias muzikinis projektas grįžta su šeštuoju sezonu, kuriame atsiskleis naujos Lietuvos muzikos žvaigždės. Atrankos Lietuvos miestuose, dalyvių stovykla, kėdžių etapas ir, galiausiai, – išsvajotieji finalai. Tokios kovos jūs dar nematėte. Pažįstami ir žiūrovų pamilti "X Faktoriaus" teisėjai Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius sako, kad šeštasis sezonas nuneš stogą, nes tokių dalyvių dar nebuvo!
22:00
Žudiko asmens sargybinis

22:00 Žudiko asmens sargybinis

Pavadinimas originalo kalba: The Hitman's Bodyguard

Šalis, metai: Nyderlandai, Kinija, Bulgarija, JAV, 2017

Žanras: Filmai, veiksmo, komedija, trileris

Aktoriai: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Roy Hill, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett, Yuri Kolokolnikov, Nadia Konakchieva, Valentin Stojanov, Noortje Herlaar, Georgie Glen, Michael Gor, Barry Atsma, Ralitsa Vassileva,

Garsus asmens sargybinis Maiklas Birsas (akt. Ryan Reynolds) susigadino reputaciją, kai jo saugotas Japonijos ginklų prekeivis buvo nušautas. Dabar Maiklas užsiima smulkiais darbeliais, tad kai pasitaiko proga imtis stambaus užsakymo ir susigrąžinti garbę, jis negali atsisakyti. Užduotis – lydėti Interpolo saugomą žudiką, kurio liudijimas padėtų sugauti baltarusių mafijos bosą Vladislavą Duchovičių (akt. Gary Oldmanas). Jį tereikia pervežti iš Mančesterio į Hagą, Olandijoje. Užduotis gal ir nesunki, bet Maiklas nežino, kad kartą smogiką lydėję tarptautinės grupės agentai jau buvo išžudyti ir kad tas nusikaltėlis yra Darius Kinkaidas (akt. Samuel L. Jackson) – jo senas priešas. Tačiau siekiant atgauti gerą reputaciją, gal verta kuriam laikui pamiršti praeities nesutarimus? Šįkart saugomasis vertas savo sargybinio ir jų duetas pažers ne tik pavojingų ir juokingų scenų!
00:20
Šnipų tiltas

00:20 Šnipų tiltas

Pavadinimas originalo kalba: Bridge of Spies

Šalis, metai: JAV, Vokietija, Indija, 2015

Žanras: Filmai, drama, istorinis

Aktoriai: Mark Rylance, Domenick Lombardozzi, Victor Verhaeghe, Mark Fichera, Brian Hutchison, Tom Hanks, Joshua Harto, Henny Russell, Rebekah Brockman, Alan Alda, John Rue, Billy Magnussen, Amy Ryan, Jillian Lebling, Noah Schnapp,

Filmo veiksmas nukelia į Šaltojo karo laikus, kai JAV ir Sovietų Sąjunga demonstravo savo karines galimybes ir užmačias, kurios laisvai galėjo nusinešti milijono žmonių gyvybes. Kiekviena šalis turėjo specialiai tam paruoštų agentų ir užduočių. Vienos tokios užduoties metu amerikiečių lėktuvas, skridęs virš Rusijos, patenka į katastrofą, tačiau pilotas išgyvena ir patenka į Kremliaus agentų rankas. JAV, norėdama jį išgelbėti, siunčia profesionalų advokatą iš Bruklino Džeimsą Donovaną (aktorius Tomas Hanksas) jį iš ten ištraukti bet kokiomis priemonėmis, nes tai daug slaptos informacijos žinantis kareivis, kurį sovietai nusiteikę ilgai ir kankinamai tardyti. Džeimsas privalės pasitelkti visus savo įgūdžius ir sugebėjimus, norėdamas laimėti šią mirtiną kovą. KGB šnipas Rudolfas Abelis (aktorius Markas Rylance'as) yra ne ką mažiau įspūdingas personažas, sugebantis prikaustyti prie ekrano. Judviejų santykių aiškinimasis yra viena įsimintiniausių "Šnipų tilto" pusių.
03:00
Žudiko asmens sargybinis

03:00 Žudiko asmens sargybinis

Pavadinimas originalo kalba: The Hitman's Bodyguard

Šalis, metai: Nyderlandai, Kinija, Bulgarija, JAV, 2017

Žanras: Filmai, veiksmo, komedija, trileris

Aktoriai: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Roy Hill, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett, Yuri Kolokolnikov, Nadia Konakchieva, Valentin Stojanov, Noortje Herlaar, Georgie Glen, Michael Gor, Barry Atsma, Ralitsa Vassileva,

Garsus asmens sargybinis Maiklas Birsas (akt. Ryan Reynolds) susigadino reputaciją, kai jo saugotas Japonijos ginklų prekeivis buvo nušautas. Dabar Maiklas užsiima smulkiais darbeliais, tad kai pasitaiko proga imtis stambaus užsakymo ir susigrąžinti garbę, jis negali atsisakyti. Užduotis – lydėti Interpolo saugomą žudiką, kurio liudijimas padėtų sugauti baltarusių mafijos bosą Vladislavą Duchovičių (akt. Gary Oldmanas). Jį tereikia pervežti iš Mančesterio į Hagą, Olandijoje. Užduotis gal ir nesunki, bet Maiklas nežino, kad kartą smogiką lydėję tarptautinės grupės agentai jau buvo išžudyti ir kad tas nusikaltėlis yra Darius Kinkaidas (akt. Samuel L. Jackson) – jo senas priešas. Tačiau siekiant atgauti gerą reputaciją, gal verta kuriam laikui pamiršti praeities nesutarimus? Šįkart saugomasis vertas savo sargybinio ir jų duetas pažers ne tik pavojingų ir juokingų scenų!
05:00
Naujakuriai
3 sezonas, 17 serija

05:00 Naujakuriai

Pavadinimas originalo kalba: Fresh Off the Boat

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Serialai, komedija

Sezonas: 3

Serija: 17

Amerikos azijiečių šeima nusprendžia įgyvendinti savo amerikietišką svajonę ir iš Vašingtono valstijos persikrausto į Floridą, kur šeimos galva Luisas Chuangas nori atidaryti restoraną. Vyro svajonė yra jo žmonos košmaras. Teksasietiško stiliaus vieta nepanaši į turtų šaltinį. Pagrindinis serialo herojus – berniukas Edis, kuris bando prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų. Orlando mieste azijiečių visai nedaug, o tai nelengva tarp savų, kinų kvartale užaugusiam vaikui, bet jis tikrai ne iš tų, kurie greitai pasiduoda. Šiai šeimai lemta sulaužyti daugybę įsišaknijusių stereotipų ir padaryti tai pačiu linksmiausiu būdu! Serialas sukurtas remiantis garsaus šefo ir knygos autoriaus Eddie Huang gyvenimo istorija.
05:25
Naujakuriai
3 sezonas, 18 serija

05:25 Naujakuriai

Pavadinimas originalo kalba: Fresh Off the Boat

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Serialai, komedija

Sezonas: 3

Serija: 18

Amerikos azijiečių šeima nusprendžia įgyvendinti savo amerikietišką svajonę ir iš Vašingtono valstijos persikrausto į Floridą, kur šeimos galva Luisas Chuangas nori atidaryti restoraną. Vyro svajonė yra jo žmonos košmaras. Teksasietiško stiliaus vieta nepanaši į turtų šaltinį. Pagrindinis serialo herojus – berniukas Edis, kuris bando prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų. Orlando mieste azijiečių visai nedaug, o tai nelengva tarp savų, kinų kvartale užaugusiam vaikui, bet jis tikrai ne iš tų, kurie greitai pasiduoda. Šiai šeimai lemta sulaužyti daugybę įsišaknijusių stereotipų ir padaryti tai pačiu linksmiausiu būdu! Serialas sukurtas remiantis garsaus šefo ir knygos autoriaus Eddie Huang gyvenimo istorija.
Į viršų