TV PROGRAMA
Sekmadienis, gegužės 28 d.
06:00
Madagaskaro pingvinai
3 sezonas, 304 serija

06:00 Madagaskaro pingvinai

Pavadinimas originalo kalba: Penguins of Madagascar

Šalis, metai: JAV, 2012

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 3

Serija: 304

Aktoriai: Jeff Bennett, Tom McGrath, John DiMaggio, James Patrick Stuart, Andy Richter, Danny Jacobs, Kevin Michael Richardson

Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
06:30
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 261 serija

06:30 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 261

Aktoriai: Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
07:00
Bakuganas. Geogano iškilimas
26 serija

07:00 Bakuganas. Geogano iškilimas

Pavadinimas originalo kalba: Bakugan: Geogan Rising

Šalis, metai: JAV, Japonija, Kanada, 2021

Žanras: Serialai, animacinis

Serija: 26

Aktoriai: Rie Takahashi, Yumi Uchiyama, Jun Fukushima, Chinatsu Akasaki, Aki Kanada

Didis herojus Dragonoidas sugrįžta ir nuostabūs kovotojai Bakuganai ilsisi giliai užmigę po paskutinio karto, kai jiems teko gelbėti pasaulį. Šį kartą gaujos lauks nuotykiai su nauju herojumi Geoganu, kuris ne tik atrodo visai kitaip, nei Bakuganai, bet ir yra neįtikėtinai stiprus kovoje. Ar Geoganas, avykęs į kovos lauką, įrodys savo vertę ir sugebės dominuoti Bakugano mūšio arenoje?
07:30
Bailus voveriukas
113 serija

07:30 Bailus voveriukas

Pavadinimas originalo kalba: Scaredy Squirrel

Šalis, metai: Kanada, 2011

Žanras: Serialai, animacinis

Serija: 113

Pagrindinis serialo herojus – devynmetis voveriukas, kurios galvoje knibždėte knibžda beprotiškiausios mintys. Jo namelis medyje įkurtas milžiniškų miesto dangoraižių fone. Herojus žaibišku greičiu sugeba susikurti naują šukuoseną, per keletą akimirkų įsikūnyti į profesionalų badmintono žaidėją, o jau kitą minutę skrieja dviračiu didmiesčio gatvėmis. Tiesa, voverė turi vieną minusą – bijo visų, kuriuos sutinka savo kelyje. Komiškų situacijų čia tikrai netrūks!
08:00
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 262 serija

08:00 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 262

Aktoriai: Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
08:30
Simpsonai
22 sezonas, 8 serija

08:30 Simpsonai

Pavadinimas originalo kalba: The Simpsons

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 22

Serija: 8

Aktoriai: Katy Perry, Norbert Gastell, Anke Engelke, Sandra Schwittau, Sabine Bohlmann

Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.
09:00
Svajonių ūkis
9 sezonas, 36 serija

09:00 Svajonių ūkis

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Aplinka, Buitis

Sezonas: 9

Serija: 36

Projektas skirtas miesto ir kaimo žmonėms, turintiems žemės ir norintiems užsidirbti. Laidoje bus rodomos šiuolaikiškos, naujausios smulkaus ir vidutinio žemės ūkio vystymo technologijos, kurias sėkmingai pritaikyti padės patyrę konsultantai praktikai. Daug dėmesio bus skiriama praktiniam idėjų įgyvendinimui. Ekspertai kartu su dalyviais skaičiuos ir aiškinsis, kokių rezultatų galima pasiekti per konkretų darbo laiką, kokios investicijos geriausios ir kokia grąža didžiausia. Šios laidos idėjos autorė, žurnalistė Aušra Tubienė, teigia, kad dirbdama su gerai žinomais Lietuvoje sodininkystės ir kitų sričių konsultantais suprato, kokios dideles finansinės perspektyvos slypi žemės ūkyje. Todėl naujosios laidos tikslas paskatinti visus iniciatyvius žmones imtis verslų ir parodyti tų verslų galimybes.
09:30
La Maistas
5 sezonas, 36 serija

09:30 La Maistas

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 5

Serija: 36

Gian Luca žiūrovus laidoje ir toliau supažindins su Lietuvoje randamais ūkiais – atskleis, kokią produkciją jie siūlo, papasakos, kuo ji ypatinga, ir kaip įprasti skoniai, pradėjus naudoti tai, kas tikra, gali pakeisti ne tik atradimus virtuvėje, bet ir visą kasdienybę. Padėjęs šiuos ūkius lietuviams atrasti, galiausiai virtuvės šefas kiekvienąkart ir pats imsis gaminti paprastą, tačiau nepaprastai gardų patiekalą su to ūkio gėrybėmis, kuriame lankysis. Tokiu būdu jis sujungs visa tai, kas kokybiška, su tuo, kas dar ir be proto gardu
10:00
Pasaulis pagal moteris
12 sezonas, 36 serija

10:00 Pasaulis pagal moteris

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Pokalbių šou

Sezonas: 12

Serija: 36

Apie tai, kas aktualu šiandien, apie tai, kas vyksta namuose, gatvėje, mūsų gyvenimuose laidoje su svečiais kalbasi vedėja Kristina Rimienė.
11:00
Svajonių sodai
36 serija

11:00 Svajonių sodai

Šalis, metai: Lietuva, 2011

Žanras: Aplinka, Buitis

Serija: 36

Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi sodininkystės ir želdynų specialistai konsultuoja ne tik laidos kūrėjus, bet ir herojus. Savo namų aplinką "Svajonių sodų" komandai patiki ir šalies įžymybės.
12:00
Laukinė gamta. Gyvūnų ginklai

12:00 Laukinė gamta. Gyvūnų ginklai

Pavadinimas originalo kalba: Natural World: Animal Weapons

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2017

Dokumentinis pasakojimas apie įvairias gyvūnų rūšis, kurios gali puikuotis nepaprastais ginklais. Aštrūs nagai, milžiniški ragai, bet ką galinčios sudraskyti iltys, žnyplės ir pentinai – visi šie atributai, kuriuos kasdien nešiojasi daugybė gyvūnų yra gyvybiškai svarbūs. Kovoje dėl patelės visada laimi tas, kurio ginklas yra įspūdingesnis. Ginant teritoriją taip pat triumfuoja geriausius gynybos įrankius turintis individas. Kodėl kai kurių rūšių gynybai skirti natūralūs ginklai sumažėja? Ar gali žmogaus kišimasis į natūralią gamtą tai įtakoti?
13:10
Mekongo paslaptys
1 sezonas, 4 serija

13:10 Mekongo paslaptys

Pavadinimas originalo kalba: Mysteries Of the Mekong

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Kelionės, Gamta, dokumentika

Sezonas: 1

Serija: 4

Aktoriai: Leila Monks

Junano provincija Pietų Kinijoje žymi pirmąją ilgos, 2700 mylių kelionės Mekongo upe atkarpą. Maitinama daugybės intakų ir ledynų tirpsmo vandens, upės vaga raižo žemę galinga vandens jėga. Mekongo upė kerta ilgaamžius atogrąžų miškus, kuriuose peri pasakiško grožio paukščiai ir veisiasi nykstančių rūšių gyvūnai. Upei tekant per Tailandą, paliečiant Birmos ir Laoso sienas, ji patenka į kalnuotą tankių miškų regioną: Auksinį trikampį. Jame auga 10 000 egzotiškų augalų rūšių. Čia taip pat gausu nematytų, tik laukinėje gamtoje sutinkamų gyvūnų rūšių,- nuo langūrų iki Azijos dramblių ir didingų gervių. Pietų Kinijos jūroje Mekongo delta baigiasi devyniais kanalais.
14:15
Mija ir baltasis liūtas

14:15 Mija ir baltasis liūtas

Pavadinimas originalo kalba: Mia et le lion blanc

Šalis, metai: Prancūzija, Vokietija, Pietų Afrika, 2018

Žanras: Filmai, veiksmo, drama, visai šeimai

Aktoriai: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood,

Mijos tėvai nusprendžia iš Londono išvyktii gyventi į Afriką. Vienuolikametė mergaitė sunkiai pritampa prie naujosios vietos. Tačiau jos gyvenime atsiranda fermoje gimęs baltas liūtų jauniklis Čarlis. Nuo pat pirmųjų dienų liūtukas Mijai demonstruoja ypatingą prieraišumą. Iš pradžių mergaitė, vis dar pykdama ant tėvų, bando atstumti Čarlį, tačiau greitai liūtuko meilumas nugali ir jie tampa geriausiais draugais. Po trejų metų, Čarliui išaugus į stiprų ir nuostabiai gražų baltą liūtą, Mija sužino, kad jos bičiuliui gresia didelis pavojus. Nusprendusi apsaugoti savo ištikimąjį draugą, mergaitė su liūtu pabėga iš fermos ir leidžiasi į kvapą gniaužiančią kelionę, ieškodama vietos, kurioje Čarlis galėtų gyventi saugus ir laisvas.
16:15
DABAR
Dėdė Bakas

16:15 Dėdė Bakas

Pavadinimas originalo kalba: Uncle Buck

Šalis, metai: JAV, 1989

Žanras: Filmai, komedija, drama

Aktoriai: John Candy, Jean Louisa Kelly, Gaby Hoffmann, Macaulay Culkin, Amy Madigan, Garrett M. Brown, Laurie Metcalf, Jay Underwood, Brian Tarantina, Mike Starr, Suzanne Shepherd, William Windom, Dennis Cockrum, Joel Robinson.,

Jei patiko Vienas namuose , tai patiks ir ši smagi istorija, kurią sukūrė tas pats scenaristas Johnas Hughesas ir kuriame vaidina tas pats įžymusis komikas Johnas Candy, be kurio neapsiėjo ir Broliai Bliuzai bei Nevykusios atostogos . Taip pat vaidina ir pats Macaulay Culkinas. Čia jis - vienas iš trijų vaikučių, kurių prižiūrėti atvyksta nieko baisaus neįtariantis dručkis jų dėdė Bakas.
18:30
TV3 žinios
148 serija

18:30 TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 148

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:20
TV3 sportas

19:20 TV3 sportas

Žanras: Žinios, Sportas

19:27
TV3 orai
148 serija

19:27 TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 148

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
19:30
TV30 GIMTADIENIO ŠOU
2 sezonas, 2 serija

19:30 TV30 GIMTADIENIO ŠOU

Žanras: Serialai

Sezonas: 2

Serija: 2

Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir nuo gegužės 21-osios tokią pat įspūdingą šventę sukurs kiekvieno iš jų namuose. Tris sekmadienius iš eilės praleiskite su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais. Ne tik prisiminkime tai, kas jau buvo, bet ir kartu kurkime gražias akimirkas ateičiai. Tegul tęsiasi žiūrėjimo džiaugsmas!
21:30
Septynios seserys

21:30 Septynios seserys

Pavadinimas originalo kalba: What Happened to Monday

Šalis, metai: Prancūzija, Belgija, 2017

Žanras: Filmai, veiksmo, nuotykių, kriminalinis

Aktoriai: Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe, Marwan Kenzari, Christian Rubeck, Pål Sverre Hagen, Tomiwa Edun, Cassie Clare, Cameron Jack, Clara Read, Kirsty Averton, Lucy Pearson, Nadiv Molcho, Elijah Ungvary, Vegar Hoel,

Ateities pasaulis išgyvena populiacijos krizę, todėl šeimai leidžiama turėti tik vieną vaiką. Jei gimsta dvynukai ar trynukai, paliekamas vyriausias, kiti užmigdomi. Karen miršta gimdydama mergaičių septynetuką. Jų senelis, nenorėdamas skriausti nė vienos mergaitės, augina visas septynias, pavadina jas savaitės dienomis ir moko elgtis visas vienodai, kad prireikus galėtų vaidinti vieną merginą. Namuose jos būna savimi – septynios skirtingos seserys, bet kai prisireikia išeiti laukan, visos rengiasi ir dažosi it viena, ta pati mergina. Pirmadienei leidžiama išeiti pirmadieniais, Antradienei – antradieniais ir t.t. Grįžus reikia sesėms papasakoti viską, kas nutiko, kad nebūtų jokių spragų. Merginos puikiai laikosi senelio taisyklių, tačiau vieną dieną Pirmadienė negrįžta namo. Kas jai nutiko? Seserys nerimauja, bet nė viena iš jų negali išeiti iš namų ieškoti dingusios, nes taip jų paslaptis gali išaiškėti ir pražus jos visos. Ką daryti? Visas skirtingas septynias seseris talentingai įkūnijo švedų aktorė Noomi Rapace, žinoma iš filmų "Mergina su drakono tatuiruote" ir "Šerlokas Holmsas. Šešėlių žaidimas". Septynetuko senelį vaidina trims "Oskarams" nominuotas Willemas Dafoe, o Vaikų paskirstymo biuro vadovę – net šešiems "Oskarams" nominuotoji Glenn Close.
00:05
Stiklas

00:05 Stiklas

Pavadinimas originalo kalba: Glass

Šalis, metai: JAV, Kinija, 2019

Žanras: Filmai, mokslinė fantastika

Aktoriai: James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson,

Genealusis Holivudo režisierius M. Night Shyamalan sugrįžta sujungdamas dvi savo originalias istorijas – 2000 metų Nepalaužiamasis ir 2016 metų Skilimas – sprogstančiame ir visiškai naujame trileryje Stiklas . Po įvykių filme Skilimas , istorijos tęsinyje, trileryje Stiklas , Deividas persekioja Kevino antgamtinę būtybę Žvėrį, kol šešėliuose tūnantis Praisas tampa dirigentu, slepiančiu paslaptis kritiškai svarbias abiem vyrams.
02:45
Peržengta riba

02:45 Peržengta riba

Pavadinimas originalo kalba: Recoil

Šalis, metai: Kanada, 2011

Žanras: Filmai, veiksmo

Aktoriai: Steve Austin, Serinda Swan, Danny Trejo, Keith Jardine, Lochlyn Munro, Noel Gugliemi, Adam Greydon Reid, Tom McBeath, Patrick Gilmore, Tygh Runyan, Rebecca Reichert, Connor Stanhope, Roman Podhora, Daniel Boileau, Jason Griffith,

Buvęs policininkas taps nusikaltėliu, kad atkeršytų už savo nužudytą šeimą. Kai Rijanas Varetas buvo Teksaso policininkas, nusikaltėlių grupuotė užpuolė jo šeimą ir nužudė devynmetį sūnų ir mylimą žmoną. Rijanui pavyko nukauti tris užpuolikus ir šiaip taip išlikti gyvam, nors ir sunkiai sužeistam. Palikęs darbą policijoje, jis pradeda mirtinai pavojingas nusikaltėlių paieškas.
04:40
Kraujas ir lobiai
2 sezonas, 4 serija

04:40 Kraujas ir lobiai

Pavadinimas originalo kalba: Blood & Treasure

Šalis, metai: JAV, 2022

Žanras: Serialai, nuotykių, veiksmo

Sezonas: 2

Serija: 4

Aktoriai: Matt Barr, Sofia Pernas, Mark Gagliardi, James Callis, Victoria Diamond, Ron Yuan, Byron Mann, Zach McGowan, Connor Chew, Nobuya Shimamoto, Marc-André Boulanger, Nabil Khatib

Senienų ekspertas Denis ir meno vagilė Leksė suvienija jėgas, kad sugautų teroristą, finansuojantį savo išpuolius pinigais, gautais už vogtus artefaktus. Visame pasaulyje ieškodami savo taikinio jie privalo įsikūnyti į skirtingus personažus. Bet būti žingsniu priekyje nėra taip paprasta. Vienu metu nusikaltėlio pėdsakai atveda juos į Austrijos pilį, kurioje vokiečiai Antrojo pasaulinio karo metu galėjo paslėpti Kleopatros sarkofagą. Vėliau jie seka užuominomis į Ispanijos kalnus, kuriuose įstrigusiame vagone galėtų būti tas taip ieškomas sarkofagas. Net FTB sutinka jiems padėti, nes tikslas – išsaugoti žmonių gyvybes, kurios visai nerūpi taip ieškomam teroristui. Ar Deniui ir Leksei pavyks laiku išaiškinti sekančią istorinę vertybę, kurios bet kokia kaina gviešis teroristas?
05:35
Goldbergai
7 sezonas, 13 serija

05:35 Goldbergai

Pavadinimas originalo kalba: The Goldbergs

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Serialai, komedija

Sezonas: 7

Serija: 13

Aktoriai: Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, Sam Lerner, George Segal, Jeff Garlin, Oliver Cooper, Matt Peters, Bill Goldberg, Kenny Ridwan, Stephanie Katherine Grant, Sean Marquette, Matt Bush, Noah Munck, Shayne Topp, Soma Mitra, Amber Martinez, Patton Oswalt

Ginkluotas savo tėvų kamera, vienuolikmetis Adamas Goldbergas pradeda filmų kūrimo karjerą dokumentuodamas savo šeimos gyvenimą. Seriale susipažinsime su devintojo dešimtmečio priemiestyje gyvenančias Goldbergais. Namų siela – valdingoji Beverlė, kuri kontroliuoja visus vaikų žingsnius, geriausiai žino, kokia apranga tinkama ir kaip sutaikyti besivaidijančius šeimynykščius. Ji net nenutuokia, kas yra privatumas, todėl gali bet kurią akimirką įsiveržti į vonios kambary ar miegamąjį. Šeimos galva Murėjus Goldbergas turi tvirtą nuomonę visas klausimais, tad dažnai užsiplieskia lyg degtukas, jei reikalai pakrypsta ne jo naudai. Pagrindinės jo pareigos namuose – žiūrėti televizorių. Ir tuo metu bet koks sutrukdymas gali reikšti tik vieną – didelį konfliktą. Žinoma, mylimai dukrelei jis negali atsispirti. O septyniolikmetė Erika tikrai puikiai išnaudoja šią tėvo silpnybę. Maištinga paauglė stebuklingai manipuliuoja ne tik tėveliu, bet ir visais kitais šeimos nariais. Tą patvirtinti gali šešiolikmetis Adamo ir Erikos brolis Baris. Jaunuolis trokšta išmokti vairuoti, tačiau gimtadienio proga iš namiškių gauna ne automobilio raktelius, o medalioną su mamytės nuotrauka. Tai velniškai glumina! Nuo ryto iki vakaro besitęsiantys nuotykiai, juokingos situacijos, iš koto verčiantys poelgiai – visa tai jums pažada charizmatiškieji Goldbergai.
06:00
Triukšmingi namai
1 sezonas, 7 serija

06:00 Triukšmingi namai

Pavadinimas originalo kalba: The Loud House

Šalis, metai: JAV, 2015

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 7

Aktoriai: Jessica DiCicco, Nika Futterman, Grey Griffin, Lara Jill Miller, Liliana Mumy

Į viršų