Socialinė „X faktoriaus“ ir „Norfa“ iniciatyva – „Muzika suartina“ kviečia Lietuvos muzikos klases atnaujinti savo muzikos inventorių ir patalpas! Nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – dalyvaukite konkurse ir laimėkite muzikos klasės/patalpų atnaujinimą!

 

Kaip dalyvauti konkurse:

  • Užpildyte anketą, pridėkite vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suartina
  • Skiltyje „Aprašymas“ papasakokite kodėl būtent jūsų kolektyvui reikalingas patalpos, kurioje muzikuojate, ar instrumentų atnaujinimas

 

Ir tai yra viskas – jūs jau dalyvaujate!

 

Visa tai padarius, beliks kantriai laukti lapkričio 7 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas – kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė iki 14 500 Eur. Taip pat bus suteikta galimybė pasirodyti „X faktoriaus laidoje“!

 

DALYVIAI

 

Muzika suartina x Norfa

Konkursas vyks iki 2021-09-26

Prieš tūkstantį...

Prieš tūkstantį metų mes su kardais, Europą matavome savo žirgais.. Mes esame talentingi, kūrybingi ir muzikalūs Alytaus Jotvingių gimnazijos mokiniai, norime garsinti „Jotvingių legendą“ visoje Lietuvoje. Alytaus Jotvingių gimnazijoje reikalinga atnaujinti ir modernizuoti muzikos kabinetą bei įkurti muzikinę erdvę, kurioje gimnazijos mokiniai galėtų muzikuoti, kurti ir leisti laisvalaikį. Tam mums reikalinga įsigyti elektrinių gitarų, sintezatorių, būgnus ir mini sulankstomą sceną. Taip pat norėtume įsigyti kokybiškus mikrofonus. Tikimės suburti Jotvingių gimnazijos vokalinę-instrumentinę grupę.

Balsuoti
BĮ Mažeikių rajono...

BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Mažeikių ir Sedos vaikų dienos centrai nė dienos negyvena be muzikos. Mažeikių vaikų dienos centre dirba muzikinį išsilavinimą turintis specialistas, vaikų dienos centro bendruomenės nariai aktyviai lanko muzikinius būrelius, muzikuoja muzikos mokyklose.

 

Muzikinis inventorius būtų labai reikalingas ir vaikų dienos centrą paverstų dar didesniu traukos objektu mokyklinio amžiaus vaikams. Be to, Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyba, kurioje dirba apie 150 socialinių darbuotojų, šiuo metu, vadovaujant vaikų dienos centro darbuotojui, kuria socialinių darbuotojų ansamblį. Taigi, bet kokia pagalba ar parama muzikiniais instrumentais būtų labai reikalinga.

Balsuoti
Mažeikių...

Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis” bendruomenė (vaikai, tėvai, darbuotojai) esame muzikalūs ir, bet kokiai progai pasitaikius, labai mėgstame muzikuoti ir šokti. Pandemijos laikotarpis įpareigoja veiklas organizuoti lauke, todėl pradėjome įsirenginėti lauko muzikinę erdvę. Jau turime sceną, keletą savos gamybos instrumentų. Mes norėtume tinkamai derančio lauko muzikos instrumentų ansamblio ir įrangos, skirtos šitai erdvei, kad galėtume tobulėti, mėgautis grojimu kartu ir tiesiog gerai leisti laiką.

Balsuoti
„Pajiešmenių...

„Pajiešmenių T BRASS“ susikūrė 2016 m. lapkričio mėn. Orkestras suvienijo nemažą būrį skirtingo amžiaus ir socialinio sluoksnio kaimo vaikų bei jaunimo. Jaunieji muzikantai repetuoja kone kasdien. Paruošę muzikinę programą dalyvauja įvairiuose projektuose, bendradarbiauja su skirtingų žanrų atlikėjais. Koncertuoja miestų ir miestelių renginiuose, rengia stovyklas.

 

„Džiaugiamės, kad vyksta tokie konkursai, kurie remia mėgėjišką meną. Visada stengiamės naudotis projektinėmis lėšomis, kitomis paramomis, nes tai pagrindiniai šaltiniai įsigyjant inventorių. Augantis orkestrantų lygis reikalauja kokybiškesnių instrumentų, taip pat norime papildyti savo sudėtį. O priimant naujus narius - mokomosios medžiagos, vakarietiškos metodikos ir jaukesnės aplinkos.“

 

Balsuoti
Vilkijos gimnazijos...

Vilkijos gimnazijos mokiniams labai reikalingas muzikos kabinetas, neturime net paprasčiausių muzikos instrumentų, jau nekalbame apie garso aparatūrą. Labai norėtume laimėti.

Balsuoti
Esame iš dzūkijos...

Esame iš dzūkijos krašto. Esame kūrybingi, žingeidūs ir talentingi. Norime su muzika žengti į priekį, todėl norėtume gauti dovanų afrikietiškus būgnus, ukulėles, spalvotus vamzdžius. Labai pasenusi mūsų garso aparatūra. Kadangi prie mokyklos turime lauko klasę, būtų tikrai smagu ten pat turėti ir lauko instrumentus.

Balsuoti
 26   168
Kauno rajono Babtų...

Kauno rajono Babtų gimnazija turi nemažai gabių muzikai vaikų, tačiau muzikiniam ugdymui labai padėtų kokybiškas pianinas ar ukulėles muzikavimui, savo muzikos klasėje.

Balsuoti
Prieš keturis...

Prieš keturis metus, keturi Darbėnų gimnazijos moksleiviai norėdami tobulėti ir groti susibūrė į grupę. Nors grupės nariai jauni, jie nestokoja entuziazmo, tai skatina juos judėti pirmyn ir kelti sau naujus tikslus. Mokinių grupė “All forever” kuria savo dainas (viena jų "Nesvarbu"), aktyviai dalyvauja įvairiuose koncertuose (Kretingos, Šventosios, Klaipėdos, Rusnės, Vilniaus miestuose). Sunkumų sudaro tai, kad trūksta muzikos instrumentų ir klasės įrengimo, nes šiuo metu mokiniai savo studiją įkūrė gimnazijos sandėlyje, bei groja su prastos kokybės instrumentais.

 

Esant galimybei turėti pilnai įrengta muzikos klasę su kokybiškais instrumentais mokiniai tobulėtų dar labiau ir džiugintų klausytojus atliekamais kūriniais.

Balsuoti
 109   461
Mes LSMU gimnazijos choras...

Mes LSMU gimnazijos choras ,,Ave musica" labai norime atnaujintos klasės-studijos, mes dainingi, muzikalūs, išradingi. Mums muzika kaip gaivaus oro gūsis. Gimnazijoje tiek daug muzikuojančių, kad netelpame po vienu stogu. Atradome patalpas muzikavimui, tačiau joms reikia atnaujinimo. Ir būsime dėkingi už pagalbą. Nebūsime skolingi, visada galime dovanoti jums koncertą, renginį labdaros koncertą ar dar ką nors. Mes esame čia ir muzika mus suartina.

Balsuoti
"Muzikos alėja",...

"Muzikos alėja", tai vieta, kur gyvena muzika, draugystė, šypsenos, šviesa, ateitis.

Balsuoti
Reikalinga muzikos klasė...

Reikalinga muzikos klasė ir garso aparatūra repeticijoms ir pamokoms.

Balsuoti
Specialiojo ugdymo centre...

Specialiojo ugdymo centre mokosi 80 vaikų turinčių įvairią negalią. Šioje ugdymo įstaigoje dirbu dvylika metų ir pastebėjau didžiulę sėkmę ugdant vaikus spalvų muzikos pagalba. Ne kartą lankiausi Brūzgų vadovaujamame žmonių su negalia spalvų muzikos orkestre ir džiaugiausi muzikavimo sėkme. Mūsų ugdymo centre vaikai labai noriai muzikuoja, pagal galimybes dalyvaujame miesto, rajono, šalies renginiuose, projektuose, festivaliuose ir kt.

 

Muzikos instrumentų materealinė bazė labai skurdi. Norėtume turėti daugiau melodinių klavišinių instrumentų, kad galėtume muzikuoti grupėmis. Smagu būtų turėti jaukią ir šiuolaikišką muzikos klasę, kad ir taip likimo nuskriausti vaikai patirtų daugiau šviesos ir džiugesio. Tikimės jūsų pagalbos.

Balsuoti
Esame nedidelė miestelio...

Esame nedidelė miestelio mokykla, kuri labai mėgsta muzikuoti. Mokykloje yra didžiųjų vaikų choras, pradinukų choras, ukulėlių ansamblis, kanklių ansamblis. Šiais mokslo metais turime naują, dažais dar kvepiantį muzikos kabinetą, kuris mielai atsinaujintų muzikos instrumentais. Mano kaip muzikos mokytojos tikslas šioje ugdymo įstaigoje yra - kiekviena klasė - muzikuojanti klasė. Tai reiškia, kad be būrelių, kur jau ateina muziką mylintys vaikai, gebėtų ir norėtų muzikuoti visi kiti likę. Svarbiausias mano tikslas, kad vaikai mylėtų muziką.

Balsuoti
Mūsų mokykla turi senas...

Mūsų mokykla turi senas muzikavimo tradicijas, ir daug muzikuojančio jaunimo. Todėl manau, kad atsinaujinimas mums labai svarbus.

Balsuoti
Palangos Vlado Jurgučio...

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai nepaprastai kūrybiški, pilietiški, darbštūs, siekiantys rezultatų įvairiuose, respublikiniuose, tarptautiniuose renginiuose reprezentuojantys ne tik savo progimnaziją, Palangos miestą, bet ir savo šalį.

 

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokinių choro „Vėtra“ atliekama daina „Vaikai po lelijom“ (muzika Vytauto Kernagio, žodžiai Sigito Gedos) sudomino garsius amerikiečių atlikėjus ir jų sukurtas šios dainos remiksas tapo labai populiariu.

 

Progimnazijos solistams ir chorui labai reikalinga muzikinė aparatūra ir mikrofonai, kad galėtų pasiruošti muzikiniams konkursams, TV projektams bei koncertams. https://www.youtube.com/watch?v=YwmZoKIxIp4&t=29s

Balsuoti
Kas gali būti kilniau už...

Kas gali būti kilniau už pagalbą žmonėms įgyvendinant jų troškimą muzikuoti!

 

Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ padeda jaunuoliams atskleisti muzikinius gebėjimus ir patirti muzikavimo bendrystės džiaugsmą grojant ansamblyje. Deja, dėl instrumentų trūkumo ir prastos, susidėvėjusios būklės, ženkliai yra ribojamas dalyvių skaičius muzikiniame ansamblyje. Kad ansamblis galėtų surengti muzikinius pasirodymus, kolektyvui tenka skolintis instrumentus iš kitų įstaigų ir gerų žmonių. Todėl bet kokie muzikos instrumentai ar garso įrenginiai būtų labai reikalingi šiems ypatingiems žmonėms. Ačiū visiems, kurie mus supranta ir palaiko!

Balsuoti
Muzika – mums...

Muzika – mums dieviškas skambesys, suteikiantis naujų jėgų ir uždega šviesą judėti pirmyn. Mums patinka dainuoti, mums patinka muzikuoti, esame visų renginių, koncertų aktyvūs dalyviai, švenčių organizatoriai... Muzikuojame per pamokas, per pertraukas, kieme, gatvėje... Į kasmetinius mūsų renginius ateina daugybė žiūrovų. Visa progimnazijos bendruomenė kartu leidžiasi į muzikinę kelionę...... Kartu su mumis muzikuoja mokytojai, tėvai, mokiniai. Muzika iš tiesų mus suartina...

 

Mūsų progimnazijai labai reikalingos šiuolaikinės jaukios patalpos, kuriose galėtume muzikuoti visi drauge atnaujintų instrumentų pagalba... Norime daugiau patyrinėti, labiau pajusti ir išgirsti įvairius garsus. To mūsų progimnazijai labai trūksta...Apie tai svajojame, svajonėmis tikime ir jos išsipildo...

Balsuoti
Esame aktyvi, žingeidi,...

Esame aktyvi, žingeidi, jaunatviška bendruomenė. Pradėjome bendrą veiklą su šokiu Jerusalema, bet nenorime sustoti. Planuojame ir dainuoti, ir šokti, ir groti mokytis. Norime įkurti bendruomenei jaukią erdvę, kurioje galėtume laisvai leisti lietis mūsų kūrybiškumui ir aktyvumui.

Balsuoti
Mes maži, bet labai...

Mes maži, bet labai talentingi, begalo nuoširdūs ir muzikalūs vaikai. Mūsų laabai daug, tad ir mūsų lūkesčiai nemaži. Mūsų pamokos nėra stereotipinės, ar vien dainom apipintos. Mūsų pamokas lydi būgnai, bongeliai, visi mušamieji instrumentai, bet mes jų turime tik saujelę, o reikėtų gi daugiau, juk kiekviena maža širdelė nori pačiupinėti, pagroti instrumentais ir sukurti nuostabų orkestrą.Tad mes mažieji būtume be galo laimingi, jeigu būtent mums ši galimybė atitektų, taip MUZIKA mus pakeltų ant sparnų ir kartu sukurtume stebuklą - iš skirtingų muzikos garsų. Nors mes maži, bet mūsų troškimas didelis!

 

Taip pat mums būtina susipažinti, pačiupinėti ir išbandyti instrumentus, juk mes jūsų ateitis. Joks paveikslėlis ar video įrašas neatstos tikro, realaus instrumento, kuris skleidžia garsą, suteikia džiaugsmo ir leidžia mums kurti čia ir dabar. Norime įgyvendinti daug projektų, bet va reikia tam ir priemonių. Lauksim gerų naujienų - Mažieji "Pilaituko" vaikai.

Balsuoti
Mūsų vaikam labai reikėtų...

Mūsų vaikam labai reikėtų muzikos salės atnaujinimo, kurioje vaikučiai pajaustų ne tik džiaugsmą kartu muzikuojant su draugais, bet, kad ir pati aplinka skatintų vaiką patirti dar daugiau emocijų.

Balsuoti
Mokymosi aplinkos įtaka...

Mokymosi aplinkos įtaka mokinių motyvacijai ir pasiekimams, yra vienas iš reikšmingiausių įrankių mokymosi procese. Gera ir įkvepianti mokymosi aplinka padeda formuotis kūrybiškumui, mokinių kultūrai, savarankiškumui ir atsakomybei, skatina norą mokytis, muzikuoti, bendrauti ir veikti kartu su bendraklasiais, mokytoju.

 

Mokymosi aplinkos įranga ir priemonės turėtų atitikti šiuolaikinius ugdymo poreikius. Tokią muzikos klasę norėtųsi turėti Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyriuje. Čia muzikos kabinetas nėra pritaikytas muzikuoti, todėl labai reikia pertvarkyti bei sukurti šiuolaikišką muzikos mokymosi erdvę. Klasėje stovi seni dideli suolai, o kėdės su atlenkiamais staliukais yra daug universalesnės, patogu organizuoti įvairią veiklą: darbus grupėse, ritmavimo užsiėmimus, šokių mokymus, judėjimą pagal skambančią muziką ir t. t.

 

Taip pat būtinas ir elektrinis pianinas, kurį, reikalui esant, galima pernešti. Nemažiau svarbi mokymosi procese yra ir gera akustika bei akustinės erdvės skaitmenizavimas. Taikomos akustinės priemonės padeda aktyviai dėstant, nereikia įtempti balso ir su mokiniais galima bendrauti labiau atsipalaidavus. Tokiu būdu klasės patalpoje sumažinami neramumai dėl patalpų akustinės kokybės, gerėja mokinių drausmė ir gebėjimas susikaupti. Prikabintame video dainuoja mergaitės (viena iš Teams platformos), kurias būtent muzika ir sujungė.

 

Balsuoti
Prie klubo "Dainos...

Prie klubo "Dainos teatras" įsikūręs gospel choras Gloria-unikalus draugų, šeimų, giminaičių choras, kurį vienija gospel muzika. Choras gyvuoja 10 metų. Tai reprezentacinis Tauragės krašto choras. Šis kolektyvas jau 10 metų rengia koncertus, kurių metu surinkti pinigai aukojami vargstantiems, nuskriaustiems likimo žmonėms. Choras išskirtinai koncertuoja "gyvai".

Balsuoti
Į viršų