TEISĖJAI

 

Saulius Prūsaitis

Muzikos ir žodžių autorius, atlikėjas, buvęs grupės „Happyendless“ lyderis ir vokalistas, 2012 m. pradėjęs solinę karjerą. Su minėta grupe MTV Europos muzikos apdovanojimuose 2008 m. pelnė „Best Baltic Act“ (geriausios Baltijos šalių grupės) apdovanojimą. S. Prūsaitis – vienas geidžiausių Lietuvos atlikėjų, rengiantis pasirodymus tiek arenose, tiek privačiose šventėse. Muzikos pasaulyje S. Prūsaitis pasižymi itin originaliais muzikiniais ir sceniniais sprendimais. Jo sukurtus hitus „Norim šokti“, „Vasara 3016“, „Pamela“, „Tu nemoki“ žino bene visi klausantys muzikos. Na, o hitas „39“ sukėlė tikrą ažiotažą Lietuvos muzikos pasaulyje. Sauliaus Prūsaičio mokiniai: „X Faktoriuje“ gimusi ir dabar populiarumu besimėgaujanti grupė „Queen of Roses“, Thomas Tumosa, Alen Chicco, Iglė Bernotaitytė, Martyna Jezepčikaitė. 2019 m. projektą laimėjo S. Prūsaičio auklėtiniai – rokeriai „Good Time Boys“.

Justė Arlauskaitė - Jazzu

„X Faktoriaus“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu tituluojama daugiausiai gerbėjų Lietuvoje turinčia atlikėja. „X Faktoriaus“ teisėja savo profesionalios dainininkės karjerą pradėjo dainuodama grupėje „Pieno lazeriai“. daugiau nei 10 metų J. Arlauskaitė-Jazzu dainavo grupėje „Leon Somov & Jazzu“. Elektronikos/pop/eksperimentinės muzikos duetas buvo vieni iš M.A.M.A. apdovanojimų lyderių, ne kartą pelnę tokias nominacijas kaip „Metų albumo“, „Metų grupės“. Šiandien J. Arlauskaitė-Jazzu džiaugiasi itin sėkminga soline karjera tiek mūsų šalyje, tiek už jos ribų. Tęsdama solinę karjerą, dainininkė skina M.A.M.A. apdovanojimus. Galime atskleisti, kad tapti atlikėjos komandos nariu trokšta daugiausiai „X Faktoriaus“ dalyvių. O kaip kitaip, juk Jazzu auklėtinė Monika Pundziūtė-Monique laimėjo projektą ir dabar yra labai populiari! Jazzu mokiniais taip pat yra buvęs šiuo metu populiarumu besidžiaugiantis atlikėjas Norbertas Liatkowski. 

Marijonas Mikutavičius

Dainininkas, žurnalistas, televizijos laidų vedėjas. Antruoju Lietuvos himnu tituluojamos dainos „Trys milijonai“ vienas iš autorių ir atlikėjas. M. Mikutavičius yra vienas iš M.A.M.A. apdovanojimų lyderių, pelnęs „Metų popmuzikos atlikėjo“, „Metų muzikinio albumo autoriaus“, „Metų atlikėjo“ apdovanojimus. M. Mikutavičius užaugino tokius atlikėjus kaip Domas Česnulevičius, „Zeta Beat“, „Golden Age“. Taip pat M. Mikutavičiaus auklėtiniai – grupė „120“ – yra laimėję „X Faktorių“. Septintojo „X faktoriaus“ sezono nugalėtoja taip pat tapo M. Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė.

Saulius Urbonavičius - Samas

Muzikantas, TV laidų prodiuseris, legendinės roko grupės „Bix“ narys. Vienas iš muzikos apdovanojimų M.A.M.A. steigėjų, laimėjęs apdovanojimą kaip geriausia roko grupė, projekto „X faktorius“ prodiuseris. S. Urbonavičiaus mokiniai: pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė, charizmatiškoji Ugnė Valinčiūtė, „Original Copy“, pusbroliai Titas ir Benas.

Į viršų