TV PROGRAMA
Antradienis, rugpjūčio 9 d.
06:00
Monstrų viešbutis
1 sezonas, 33 serija

06:00 Monstrų viešbutis

Pavadinimas originalo kalba: Hotel Transylvania

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 33

Aktoriai: Bryn McAuley, Gage Munroe, Evany Rosen, David Berni, Dan Chameroy, Joseph Motiki

Drakulos paauglė dukra Mavis – naujoji Monstrų viešbučio valdytoja! Kol Drakula išvykęs, ji kartu su draugais skuba įgyventi pašėlusias idėjas viešbutyje. Tiesa, žaidimai šiek tiek surimtėja, kai į svečius atvyksta pikta ir griežta teta Lidija. Ji siekia viešbutyje įvesti griežtą tvarką, tačiau Mavis pašėlusi paauglė, kuri taip lengvai savo idėjų neatsisakys.
06:30
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 243 serija

06:30 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 243

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
07:00
Bakuganas. Šarvų sąjunga
42 serija

07:00 Bakuganas. Šarvų sąjunga

Pavadinimas originalo kalba: Bakugan Battle Brawlers

Žanras: Vaikams, animacinis

Serija: 42

Vieną dieną visame pasaulyje vaikai pradėjo regėti paslaptingas kortas. Visos kortos buvo skirtingos ir atspindėjo įvairius charakterius, pasaulius ir galias.Vaikai nieko negalvodami sukūrė kortų žaidimą, net nenujausdami, kad visos kortos susijusios su alternatyviu pasauliu, vadinamu Vestorija. Netrukus vaikai suprato, kad kortos nepaprastos. Iš kortų pasirodę kamuoliai akimirksniu virto monstrais ir halografinis kovos laukas galutinai atsivėrė. Kovon su monstrais stoja Denas su draugu. Tik jie gali apsaugoti žemę nuo sunaikinimo ir nustatyti taiką abiejose dimensijose.
07:30
Bailus voveriukas
205 serija

07:30 Bailus voveriukas

Pavadinimas originalo kalba: Scaredy Squirrel

Šalis, metai: Kanada, 2012

Žanras: Serialai, animacinis

Serija: 205

Pagrindinis serialo herojus – devynmetis voveriukas, kurios galvoje knibždėte knibžda beprotiškiausios mintys. Jo namelis medyje įkurtas milžiniškų miesto dangoraižių fone. Herojus žaibišku greičiu sugeba susikurti naują šukuoseną, per keletą akimirkų įsikūnyti į profesionalų badmintono žaidėją, o jau kitą minutę skrieja dviračiu didmiesčio gatvėmis. Tiesa, voverė turi vieną minusą – bijo visų, kuriuos sutinka savo kelyje. Komiškų situacijų čia tikrai netrūks!
08:00
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 244 serija

08:00 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 244

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
08:30
Simpsonai
31 sezonas, 12 serija

08:30 Simpsonai

Pavadinimas originalo kalba: The Simpsons

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 31

Serija: 12

Aktoriai: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer, Hank Azaria

Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.
09:00
Skaniai ir paprastai
5 sezonas, 10 serija

09:00 Skaniai ir paprastai

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 5

Serija: 10

Skaniai valgyti mėgstame visi, tačiau ne visi tikime, kad ir maisto ruoša gali būti tokia pat maloni. 5-ąjį sezoną skaičiuojanti TV3 laida "Skaniai ir paprastai" sugriaus mitą, jog virtuvėje reikia praleisti valandų valandas – šią vasarą gaminkite be jokio vargo! Laidos vedėjas – profesionalus šefas ir maisto mylėtojas Gediminas Endriukaitis – su žiūrovais dalinsis paprastais, iš elementarių kasdienių produktų gaminamais, tačiau kartu ir akį traukiančiais, be galo gardžiais receptais. Atsižvelgdamas į sezoniškumą bei sekdamas pasaulines madas Gediminas demonstruos, kaip nesunkiai pradžiuginti kulinariniais šedevrais ir namuose, ir lauke. Pasiruoškite būti nustebinti!
09:30
Maisto kelias
5 sezonas, 7 serija

09:30 Maisto kelias

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 5

Serija: 7

Kelionių po Lietuvą projektas "Maisto kelias" 5-ąjį sezoną pasitinka atsinaujinęs ir kaip niekada aktualus šeimoms. Projekto herojais tapusi Norvilų šeima atskleis, kaip įdomiai ir turiningai keliauti po Lietuvą, kad tiek mažiausias šeimos narys, tiek patys tėveliai praleistų savo laisvalaikį išskirtinai ir įsimintinai. Nesuvaidinta realybė keliaujant su vaikais, kulinarinis paveldas, smagios pramogos, Lietuvos istorija bei kultūra, geriausi restoranai, naudingi patarimai.
10:30
Penkių žvaigždučių būstas
10 sezonas, 45 serija

10:30 Penkių žvaigždučių būstas

Šalis, metai: Lietuva, 2021

Žanras: Pramogos

Sezonas: 10

Serija: 45

TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
11:00
Sveiki atvykę
3 sezonas, 10 serija

11:00 Sveiki atvykę

Šalis, metai: Lietuva, 2022

Žanras: Kelionės

Sezonas: 3

Serija: 10

Lietuvoje gausiu įdomių ir dar ne visiems atrastų vietų, tad trečiąjį sezoną skaičiuojanti TV3 laida "Sveiki atvykę" su keliautoju Žygimantu Barysu-Žygiu priešakyje ir šįkart pakvies išvysti nematytus, gražiausius mūsų šalies kampelius. Šiame sezone žiūrovai gali tikėtis sužinoti kaip niekuomet platų Lietuvoje esančių pramogų spektrą – nuo pramogų, kurios tinka visoms amžiaus grupėms iki įdomybių nakties metu, pasiplaukiojimų skirtingais laivais ar skraidymo skirtingomis oro priemonėmis. Ką šią vasarą nuveikti Lietuvoje ras kiekvienas!
11:30
Škotija. Metai laukinėje gamtoje
1 serija

11:30 Škotija. Metai laukinėje gamtoje

Pavadinimas originalo kalba: Scotland: A Year in the Wild

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2021

Žanras: Kelionės, Gamta, dokumentika

Serija: 1

Aktoriai: John Hannah

12:40
Gyvenimas
1 serija

12:40 Gyvenimas

Pavadinimas originalo kalba: Life

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2009

Žanras: Serialai, dokumentika, apie gamtą

Serija: 1

Dešimties epizodų dokumentinis serialas apie specialias strategijas ir ekstremalų elgesį, kurį gyvosios būtybės sukūrė norėdami išgyventi. Tai,- ką Čarlzas Darvinas (Charles Robert Darwin) pavadino "kova už būvį". Serialas buvo kuriamas ketverius metus ir tituluotas brangiausiu televizijos užsakymu (biudžetas siekė 10 milijonų svarų sterlingų). Kiekviename serialo epizode kūrėjai mums dovanoja stulbinančius gyvūnijos vaizdus. Medžioklės ir grobio nudobimo strategijos, patelių ir jų kiaušinių saugojimo, bei jauniklių globojimo ypatumai, vabzdžių sugebėjimas keisti spalvas ir formas, siekiant išlikimo.
13:45
Julie ir Julia

13:45 Julie ir Julia

Pavadinimas originalo kalba: Julie & Julia

Šalis, metai: JAV, 2009

Žanras: Filmai, biografinis, drama, melodrama

Aktoriai: Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Linda Emond, Helen Carey, Mary Lynn Rajskub, Jane Lynch, Joan Juliet Buck, Crystal Noelle, George Bartenieff, Vanessa Ferlito, Casey Wilson, Jillian Bach, Andrew Garman,

Julia Child - viena garsiausių ir populiariausių Amerikos virėjų, pirmoji pristačiusi amerikiečiams prancūzų virtuvę 1961 - aisiais išleistoje knygoje apie metus, praleistus besimokant Paryžiaus kulinarijos mokykloje. Julie Powell - šiuolaikinė amerikietė, taip pat parašiusi memuarus - tik šiek tiek kitokius - apie prancūzų virtuvę ir taip pat sulaukusi šlovės. O režisierė Nora Ephron, jums pažįstama kaip filmų "Nemiga Sietle ir "Jums žinutė , nusprendė papasakoti nuostabią dviejų skirtingų, bet kartu ir labai panašių moterų istoriją. 1948 - ieji m. Julia Child (akt. Meryl Streep) - stipri moteris, kurios asmenybė pranoksta net įspūdingą jos ūgį. Tai išvaizdi ir gyvenimo džiaugsmo kupina moteris. Ji ištekėjo už diplomato Paulo Childo (akt. Stanley Tucci) ir nors jiems jau per keturiasdešimt, jie - labai romantiška ir aistringa pora. Jie dievina vienas kitą ir neslepia to. Karjeros keliai nuveda Paulą į Prancūziją - Amerikos ambasadą, o su juo išvyksta ir Julia. Naujoje šalyje ir nuostabiame mieste Julia netrukus atranda naują meilę - meilę prancūzų kultūrai: menui, madoms, naktiniam gyvenimui, o ypač maistui. Turbūt retas neįvertintų subtilios prancūzų virtuvės ir atsilaikytų prieš jos gundančią skonio šventę. Paryžius žavingas, mylimas vyras šalia, tačiau tokiai energingai moteriai kaip Juliai trūksta veiklos. Tad vieną dieną energija trykštanti moteris sudeda į viena savo įspūdžius - ji mėgsta pavalgyti, mėgsta skaniai pavalgyti ir mėgsta tą skanų maistą gaminti - ir prieina išvadą: ji mokysis prancūzų virtuvės paslapčių. Jai nereikia nieko ir niekam įrodyti, ji tiesiog nori daryti tai, ką mėgsta ir nori tai daryti gerai. Tačiau nerašytos taisyklės skelbia, kad aukštasis kulinarijos menas - vyrų sritis, o dar Prancūzijoje... Tad pirmieji nesklandumai pasitinka Julią vos pravėrus kulinarijos mokyklos duris: į ją susminga pasipiktinusių būsimųjų šefų - beje, vyrų - akys. Tačiau Julia ne iš tų moterų, kurios lengvai pasiduoda ir greit išsigąsta. Ji dar parodys visiems pasipūtėliams, kurie bandys kaišioti pagalius jai į ratus. 2005 - ieji m. Julie Powell (akt. Amy Adams) - visiška Julia priešingybė. Ji smulkaus sudėjimo ir pilka it pelytė. Ji gyvena nušiurusiame bute Kvynse su vyru (akt. Chris Messina) ir ją baigia įveikti bespalvis gyvenimas. Visos jos draugės turi sėkmingus verslus, gyvena prabangiuose butuose ir įdomiai leidžia laisvalaikį. O ji... ji tėra beveidė valstybės tarnautoja, padedanti Rugsėjo 11-osios aukoms tvarkyti draudimo dokumentus. Julie jaučia, kad jos gyvenimas beprasmis ir ją tai žudo. Draugių sėkmė jai dar skaudžiau primena, jog ji nevykėlė. Jai būtinai reikia rasti kaip įsitvirtinti jų ir savo pačios akyse. Paskutinis lašas Julie kantrybės taurėje - vienos jos draugės tinklaraštis, sulaukęs nepaprasto populiarumo. To jau per daug: ji sėkmingai kopia karjeros laiptais ir dar randa laiko rašyti tinklaraštį, kuris pasirodo esąs toks įdomus, kad yra skaitomas tūkstančių žmonių?! Tad Julie taip pat nusprendžia rašyti tinklaraštį. Tačiau jai reikia rasti dėmesio vertą temą... Julie Powell išsigelbėjimu tampa Julia Child knyga apie prancūzų virtuvę, parašyta prieš 50 metų. Ji iškelia sau užduotį per metus išbandyti visus receptus iš Julios knygos. Kiekvieną pavykusį ar nepavykusį patiekalą Julie aprašo tinklaraštyje. Julia Child ir Julie Powel - dvi moterys, rašančios memuarus, kurių gyvenimai netikėtai susipina. Jos abi atsiduria gyvenimo aklagatvyje, tačiau nepaisant to, kad jas skiria atstumas ir laikas, moterys randa tą pačią išeitį, grįstą aistra, drąsa ir gausiai pateptą sviestu...
16:10
Naujieji Aladino nuotykiai

16:10 Naujieji Aladino nuotykiai

Pavadinimas originalo kalba: Les nouvelles aventures d'Aladin

Šalis, metai: Prancūzija, Belgija, 2015

Žanras: Filmai, komedija

Aktoriai: Kev Adams, Jean-Paul Rouve, Vanessa Guide, William Lebghil, Audrey Lamy, Arthur Benzaquen, Eric Judor, Michel Blanc, Ramzy Bedia, Nader Boussandel, Fatsah Bouyahmed, Laouni Mouhid, Cyril Hanouna, Michaël Cohen, Youssef Hajdi,

Porelė nevykėlių, dirbančių parduotuvėje, nutaria ją apšvarinti. Persirengę Kalėdų seneliais jie ketina likti čia po prekybos centro uždarymo. Tačiau vaikai, pamatę Kalėdų senelius, net neketina jų lengvai paleisti. Jie prašo pasakoti stebuklingas istorijas ir vagišiams nelieka nieko kito, kaip improvizuoti. Taip gimsta nepakartojama, šiuolaikiška Aladino istorija. Pagrindiniai herojai čia labai panašūs į pasakotojo draugus ir artimuosius, o Aladinas yra ne kas kitas – o pats vagišius! Kokie nuotykiai laukia tolimojoje šalyje? Ir kaip baigsis ši nauja Aladino istorija?
18:30
TV3 žinios
218 serija

18:30 TV3 žinios

Pavadinimas originalo kalba: TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 218

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:20
TV3 sportas

19:20 TV3 sportas

Pavadinimas originalo kalba: TV3 sportas

Žanras: Žinios, Sportas

19:27
TV3 orai
218 serija

19:27 TV3 orai

Pavadinimas originalo kalba: TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 218

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
19:30
Naktis muziejuje. Kapo paslaptis

19:30 Naktis muziejuje. Kapo paslaptis

Pavadinimas originalo kalba: Night at the Museum: Secret of the Tomb

Šalis, metai: JAV, Didžioji Britanija, 2014

Žanras: Filmai, nuotykių, komedija, visai šeimai

Aktoriai: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais, Dan Stevens, Rebel Wilson, Skyler Gisondo, Rami Malek, Patrick Gallagher, Mizuo Peck, Ben Kingsley, Crystal the Monkey, Dick Van Dyke, Mickey Rooney,

Kai Niujorko gamtos mokslų muziejaus eksponatai ima keistai elgtis, Laris Delis, dabar dirbantis naktinės pamainos vadovu, turi išsiaiškinti to priežastį. Jis sužino, kad paminklinė lenta, naktį atgaivinanti Tedį Ruzveltą, Džededajų ir kitus eksponatus, pradėjo irti. Laris su sūnumi ir draugais iš muziejaus turi vykti į Londono britų muziejų ir išsiaiškinti, kaip apsaugoti magiškąsias paminklinės lentos galias.
21:30
Žmogus, pakeitęs viską

21:30 Žmogus, pakeitęs viską

Pavadinimas originalo kalba: Moneyball

Šalis, metai: JAV, 2011

Žanras: Filmai, biografinis, drama

Aktoriai: Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Robin Wright, Chris Pratt, Stephen Bishop, Reed Diamond, Brent Jennings, Ken Medlock, Tammy Blanchard, Jack McGee, Vyto Ruginis, Nick Searcy, Glenn Morshower, Casey Bond,

Šešiems Oskarams nominuota biografinė drama apie pergales ir pralaimėjimus, bei nežemišką užsispyrimą nepasiduoti. Beisbolo komandą Oakland Athletics formuojantis vadybininkas Billy Beanen'as (Brad Pitt) susiduria su siaubinga realybe. Jo žaidėjai išsilaksto pas didesnius atlyginimus siūlančius konkurentus, o komanda balansuoja ant išnykimo ribos. Belieka kabintis už šiaudo ir rizikuoti. Pirmiausia jis pasamdo statistikos virtuozą Peterį Brandą (Jonah Hill), kuris kompiuterines technologijas, aritmetines formules ir statistikos subtilybes išmano kur kas geriau, nei beisbolo taisykles. Peteris sutinka dalyvauti rizikingoje avantiūroje. Taktika paprasta: nusispjauti į žaidėjų demonstruojamą statistiką, pamiršti anksčiau užfiksuotus pasiekimus, pasikviesti į komandą jau nurašytus, niekam nereikalingus, grašius kainuojančius, kiek traumuotus, šiek tiek vyresnius, lėčiau bėgančius, linksmiau nusiteikusius, galbūt net beviltiškus žaidėjus. Belieka įtikinti trenerį ir likusius žaidėjus, kad rungtynes įmanoma laimėti ne tik fiziniu pranašumu prieš konkurentus, bet formulėmis, skaičiais, lygtimis ir aritmetika.
00:15
Prarasta kontrolė

00:15 Prarasta kontrolė

Pavadinimas originalo kalba: Haywire

Šalis, metai: Airija, JAV, 2011

Žanras: Filmai, veiksmo, trileris

Aktoriai: Gina Carano, Michael Angarano, Channing Tatum, Debby Lynn Ross, Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor, Julian Alcaraz, Eddie J. Fernandez, Lluís Botella Pont, Aaron Cohen, Max Arciniega, Anthony Brandon Wong, Michael Fassbender, James Flynn,

Filmas pasakoja apie samdomą specialiųjų tarnybų agentę Melori Kein. Išvadavusi įkaitą Barselonoje, Melori vyksta atlikti specialiosios operacijos į Dubliną. Tačiau operacija klostosi ne taip, kaip buvo planuota ir netrukus Melori įsitikina, kad specialiosios tarnybos ją išdavė. Melori akimirksniu sugalvoja klastingą keršto planą. Akis už akį.
02:05
Pagrobimas

02:05 Pagrobimas

Pavadinimas originalo kalba: Kidnap

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Filmai, veiksmo, drama

Aktoriai: Halle Berry, Sage Correa, Chris McGinn,

Jungtinėse Amerikos Valstijose vaikai dingsta kas 40 sekundžių. Retas kuris pagalvoja, kad tokia nelaimė gali atsitikti jo vaikui. Vieniša mama Karla, dirbanti padavėja, irgi niekad nemanė, kad dings jos šešiametis sūnus. Ji niekad nenuleido akių nuo Frenkio! Bet vos tik žaidimų aikštelėje nusisuko – berniuką jau vedėsi nepažįstama moteris. Karla puolė vytis automobilio, į kurį buvo įsodintas jos sūnus, ir paklaikusi puolė į policiją. Čia liepiama pildyti dokumentus ir laikytis procedūrų, o Frenkis kas minutę vis labiau tolsta nuo jos! Karla nusprendžia jį susigrąžinti pati! Pagrindinę heroję Karlą įkūnija "Oskaro" laureatė Halle Berry.
03:55
Artūras ir Merlinas. Kameloto riteriai

03:55 Artūras ir Merlinas. Kameloto riteriai

Pavadinimas originalo kalba: Arthur & Merlin and the Knights of Camelot

Šalis, metai: Didžioji Britanija, 2020

Žanras: Filmai, veiksmo

Po ilgų kovos metų su Romos imperija, karalius Artūras grįžta į savo karalystę. Čia jis randa nesantuokinio sūnaus užgrobtą sostą. Modredas ne tik perėmė Kameloto valdžią, bet planuoja sudaryti sandorį su saksais ir vesti karalienę prieš jos valią. Dabar Artūras privalo sutelkti apvaliojo stalo riterius ir susigrąžinti Ekskaliburą. Tik taip Kameloto valdžia grįš į jo rankas.
06:00
Monstrų viešbutis
1 sezonas, 34 serija

06:00 Monstrų viešbutis

Pavadinimas originalo kalba: Hotel Transylvania

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 1

Serija: 34

Aktoriai: Bryn McAuley, Gage Munroe, Evany Rosen, David Berni, Dan Chameroy, Joseph Motiki

Drakulos paauglė dukra Mavis – naujoji Monstrų viešbučio valdytoja! Kol Drakula išvykęs, ji kartu su draugais skuba įgyventi pašėlusias idėjas viešbutyje. Tiesa, žaidimai šiek tiek surimtėja, kai į svečius atvyksta pikta ir griežta teta Lidija. Ji siekia viešbutyje įvesti griežtą tvarką, tačiau Mavis pašėlusi paauglė, kuri taip lengvai savo idėjų neatsisakys.
Į viršų