Custom banner image

 

D.U.K.

 

1. Kas gali dalyvauti projekte?

Dalyvių amžius neribojamas. Dalyvaudamas Projekte, asmuo, kuris yra nepilnametis, patvirtina, kad jis apie savo dalyvavimą Projekte yra informavęs tėvus (įtėvius, globėjus), kad tiek nepilnametis, tiek jo tėvai (įtėviai, globėjai) su Taisyklėmis yra susipažinę ir su jomis sutinka.

 

2. Ar būtina registracija norint dalyvauti projekte?

Taip, dalyvio registracija yra privaloma www.tv3.lt/videoshotas 

 

3. Ką reikia padaryti, norint dalyvauti projekte?

Norint dalyvauti projekte, reikia registruotis www.tv3.lt/videoshotas ir įkelti video failą („videoshotą“), esantį Tavo įrenginyje.

 

4. Kokios trukmės turi būti „videshotas“?

„Videoshotai“ gali gali būti iki 5 min. trukmės. Minimali trukmė nėra ribojama.

 

5. Kokio dydžio failą galima įkelti?

„Videohotas“ gali būti iki 1 GB dydžio. 

 

6. Kokio turinio „videoshotai“ gali dalyvauti projekte?

Projekte gali dalyvauti visi „videoshotai“, atitinkantys LR teisės aktus bei atitinkantys projekto taisykles.

 

7. Kokie „videoshotai“ negali dalyvauti projekte?

Projekte negali dalyvauti videoshotai bet kokia forma (rašytine, žodine, vaizdine) skleidžiantys neigiamą informaciją ir pažeidžiantys LR įstatymus ir teisės aktus.

 

8. Kaip aš sužinosiu, ar laimėjau prizą?

Su visai laimėtojais bus susisiekta asmeniškai nurodytu el.paštu. Dėl šios priežasties būtina nurodyti tikslų ir aktyvų el.paštą. 

 

9. Ar galiu laimėti kelis projekto prizus?

Dalyvis gali įkelti keletą „videoshotų“ ir pretenduoti laimėti kelis projekto prizus, tačiau tas pats „videoshotas“  prizą gali laimėti tik vieną kartą viso projekto metu.

 

10. Ar projekte gali dalyvauti jau anksčiau viešinti video failai kitose video platformose ir/arba socialiniuose tinkluose?

Projekte gali dalyvauti visi videoshotai, kurie buvo sukurti anksčiau arba sukurti projekto metu. Projekto dalyvis turi užtikrinti, kad video turinio autorinės teisės priklauso jam ir turinys nėra pasisavintas ar nukopijuotas kito autoriaus. Į viršų