TV PROGRAMA
Šeštadienis, spalio 16 d.
00:00
Priesaika
3 sezonas, 66 serija

00:00 Priesaika

Pavadinimas originalo kalba: Yemin

Šalis, metai: Turkija, 2019

Žanras: Serialai, melodrama

Sezonas: 3

Serija: 66

Emirui rūpi tik linksmybės. Tačiau jo tėvas, turtingas verslininkas Hikmetas, nusprendžia – sūnui laikas kurti šeimą. Tėvas pats išrenka nuotaką. Jaunoji – kaime užaugusi geraširdė Reihana. Ji paklūsta mirštančio turtuolio valiai ir sutinka atiduoti savo ranką. Emiras, supykęs, kad turi tuoktis su nepažįstama mergina, prisiekia Reihanos gyvenimą paversti pragaru. Tačiau labiau už sūnų jaunamartės pakęsti negali Hikmeto žmona Džavidana ir jauna gražuolė Džemrė. Kokie išbandymai laukia naujos šeimos?
01:00
TV Pagalba
15 sezonas, 97 serija

01:00 TV Pagalba

Šalis, metai: Lietuva, 2020

Žanras: Kasdienybė, Realybės šou, drama

Sezonas: 15

Serija: 97

TV3 laidos "TV pagalba” komandos nariai, skubantys į pagalbą visoje Lietuvoje, padeda ne tik paprastiems žmonėms, bet dažnai tampa dideliu ramsčiu ir teisėsaugos pareigūnams. "Galėčiau išvardinti daugybę atvejų, kai "TV pagalboje” rodytomis istorijomis susidomėję teismai, kriminalinė policija, vaiko teisių apsaugos ar Mokesčių inspekcijos darbuotojai prašė mūsų pateikti laidose rodytą filmuotą medžiagą jų tyrimui. Ne kartą gelbėtojams skambino laidos herojų bylas tiriantys teisėjai ir teiravosi apie konkrečius faktus, klausė nuomonės”, – sako laidos vedėja Aušra Kilkuvienė.
02:55
Stilingi jausmai
2 sezonas, 14 serija

02:55 Stilingi jausmai

Pavadinimas originalo kalba: Dress To Impress

Žanras: Realybės šou

Sezonas: 2

Serija: 14

Realybės šou, kuriame vienišus žmones sujungia mada. Kiekvienoje serijoje pristatomas stilingas vienišius bei trys skirtingos asmenybės, kurių užduotis – per duotą laiko tarpą išrinkti ir nupirkti drabužių derinį vienišiui. Kurio derinys labiausiai patiks, laimės romantišką pasimatymą su vienišos širdies savininku.
03:55
Sendaikčių išpardavimų paslaptis. Kaukėta žmogžudystė

03:55 Sendaikčių išpardavimų paslaptis. Kaukėta žmogžudystė

Pavadinimas originalo kalba: Garage Sale Mystery: The Mask Murders

Šalis, metai: Kanada, 2018

Žanras: Filmai, detektyvas

Aktoriai: Lori Loughlin, Sarah Strange, Steve Bacic,

Detektyvė mėgėja Džen dalyvauja rakinamų saugyklų aukcione. Saugykloje, kurią įsigijo, moteris randa nužudytos merginos kūną ir daugybę kaukių. Viena iš kaukių atitinka nužudytosios veidą. Džen pasiryžta išsiaiškinti, kas nužudė merginą ir ką reiškia rastos kaukės.
Į viršų