TV PROGRAMA
Sekmadienis, gegužės 28 d.
06:00
Madagaskaro pingvinai
3 sezonas, 303 serija

06:00 Madagaskaro pingvinai

Pavadinimas originalo kalba: Penguins of Madagascar

Šalis, metai: JAV, 2012

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 3

Serija: 303

Aktoriai: Jeff Bennett, Tom McGrath, John DiMaggio, James Patrick Stuart, Andy Richter, Danny Jacobs, Kevin Michael Richardson

Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
06:30
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 259 serija

06:30 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 259

Aktoriai: Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
07:00
Bakuganas. Geogano iškilimas
25 serija

07:00 Bakuganas. Geogano iškilimas

Pavadinimas originalo kalba: Bakugan: Geogan Rising

Šalis, metai: JAV, Japonija, Kanada, 2021

Žanras: Serialai, animacinis

Serija: 25

Aktoriai: Rie Takahashi, Yumi Uchiyama, Jun Fukushima, Chinatsu Akasaki, Aki Kanada

Didis herojus Dragonoidas sugrįžta ir nuostabūs kovotojai Bakuganai ilsisi giliai užmigę po paskutinio karto, kai jiems teko gelbėti pasaulį. Šį kartą gaujos lauks nuotykiai su nauju herojumi Geoganu, kuris ne tik atrodo visai kitaip, nei Bakuganai, bet ir yra neįtikėtinai stiprus kovoje. Ar Geoganas, avykęs į kovos lauką, įrodys savo vertę ir sugebės dominuoti Bakugano mūšio arenoje?
07:30
Bailus voveriukas
112 serija

07:30 Bailus voveriukas

Pavadinimas originalo kalba: Scaredy Squirrel

Šalis, metai: Kanada, 2011

Žanras: Serialai, animacinis

Serija: 112

Pagrindinis serialo herojus – devynmetis voveriukas, kurios galvoje knibždėte knibžda beprotiškiausios mintys. Jo namelis medyje įkurtas milžiniškų miesto dangoraižių fone. Herojus žaibišku greičiu sugeba susikurti naują šukuoseną, per keletą akimirkų įsikūnyti į profesionalų badmintono žaidėją, o jau kitą minutę skrieja dviračiu didmiesčio gatvėmis. Tiesa, voverė turi vieną minusą – bijo visų, kuriuos sutinka savo kelyje. Komiškų situacijų čia tikrai netrūks!
08:00
Kempiniukas Plačiakelnis
12 sezonas, 260 serija

08:00 Kempiniukas Plačiakelnis

Pavadinimas originalo kalba: SpongeBob SquarePants

Šalis, metai: JAV, 2018

Žanras: Serialai, Vaikams, animacinis

Sezonas: 12

Serija: 260

Aktoriai: Tom Kenny, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Rodger Bumpass, Lori Alan

Vienoje šiltoje jūroje, Bikinio atolo dugne, stovi namelis iš... ananaso. Jame gyvena vienas populiariausių animacinių personažų, apdovanotas ”Vaikų pasirinkimo” prizu - kempiniukas Bobas. Jo geriausi draugai - krabas ir jūros žvaigždė. Ši trijulė kaskart patiria vis juokingesnių ir vis keistesnių nuotykių, tad gyvenimas jūros dugne visada kuo įdomiausias...
08:30
Simpsonai
22 sezonas, 7 serija

08:30 Simpsonai

Pavadinimas originalo kalba: The Simpsons

Šalis, metai: JAV, 2010

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 22

Serija: 7

Aktoriai: Norbert Gastell, Anke Engelke, Sandra Schwittau, Sabine Bohlmann

Nepaprastos šeimynos – Houmerio, Mardžės, Barto, Lizos ir Megės nepaprastas gyvenimas Springfilde ir nuotykiai tęsiasi.
09:00
Į sveikatą!
1 sezonas, 36 serija

09:00 Į sveikatą!

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Pramogos, Sveikata

Sezonas: 1

Serija: 36

Laida "Į sveikatą!" sveikesnį gyvenimo būdą pristato naujoje šviesoje. Laidos vedėjai Alanas ir Agnė Dzeranovai įrodys, kaip su judesiu, apgalvota mityba ir emocine higiena galima gyventi harmoningiau su savimi bei aplinkiniais. Žiūrovai išvys ne tik daugybę įdomių pašnekovų, kurie savo pavyzdžiu įkvepia gyventi kitaip, bet ir sužinos, kaip nesudėtingai ir greitai pasigaminti sveikesnius patiekalus. O Alanas su kineziterapeutu parodys naudingų pratimų, kurie nebus našta net ir tiems, kurie visai nesportuoja bei padės pailsėti ir atrasti naujų patirčių.
09:30
Virtuvės istorijos
14 sezonas, 36 serija

09:30 Virtuvės istorijos

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Kulinarija, visai šeimai

Sezonas: 14

Serija: 36

Atviri pokalbiai ir nepamirštami patiekalai laidoje Virtuvės istorijos .
10:00
Gardu Gardu
12 sezonas, 36 serija

10:00 Gardu Gardu

Pavadinimas originalo kalba: Gardu Gardu

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Kulinarija

Sezonas: 12

Serija: 36

Daiva Matukevičienė ir Gediminas Endriukaitis kvies gaminti ir ragauti kokybišką ir gardų maistą. Šiame sezone bus dar daugiau naudingų žinių bei praktinių patarimų, atskleisiančių maisto gaminimo meną, pasakojama apie naujausias maisto tendencijas bei įdomius ir kartais netikėtus skonių derinius.
10:30
Penkių žvaigždučių būstas
11 sezonas, 36 serija

10:30 Penkių žvaigždučių būstas

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Pramogos

Sezonas: 11

Serija: 36

TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
11:00
Kviečiame daktarą!
4 sezonas, 13 serija

11:00 Kviečiame daktarą!

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Sveikata

Sezonas: 4

Serija: 13

Beveik prieš dešimt metų TV3 eteryje pirmą kartą pasirodė LSMU Kauno ligoninės Vidaus ligų klinikos gydytojo, prof. Alvydo Unikausko vedama medicinos laida. Nuo to laiko profesoriaus veidas tapo kokybiško gyvenimo ir geros sveikatos sinonimu. Laidos kūrybinė grupė lieka ištikima savo principams: eteryje - tik moksliškai pagrįsta informacija, kiekvienam žiūrovui - nemokamos aukščiausios kvalifikacijos medikų konsultacijos. Kaip jaustis gerai bet kuriame amžiuje? Prof. A.Unikauskas tai žino ne tik kasdien besigilindamas į naujausias medicinos žinias, bet ir jas taikydamas praktikoje. "Būdamas 40-ties tikrai nesijaučiau taip gerai, kaip dabar. Tai gali padaryti bet kuris iš mūsų. Aš pasidalinsiu visomis savo žiniomis su jumis”, - žada profesorius. Prof. A. Unikauskas įkvėpė tūkstančius lietuvių perimti sveikatos kontrolę į savo rankas. O gera sveikata ir laimė - tos pačios krypties eismas.
11:30
Kotrynos burtai
1 sezonas, 13 serija

11:30 Kotrynos burtai

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: Žinios, Kulinarija

Sezonas: 1

Serija: 13

Maisto tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja, knygų autorė Kotryna Starkienė imsis užduoties ruošti patiekalus iš sezoninių produktų, savo sodyboje Dzūkijoje užaugintų daržovių, surinktų uogų, grybų ar iš vietinių augintojų pirktos mėsos. Kotryna gamins tiek kasdienius, kiekvienam lengvai paruošiamus patiekalus, tiek šventinius, skirtus specialioms progoms, nepamiršdama desertų. Laidoje bus ir buitinių patarimų – kaip paprasčiausiai išvalyti skalbimo mašiną, kaip padaryti, kad medinės pjaustymo lentelės vėl atrodytų, kaip naujos, kaip išlyginti staltiesę, kai neturite lygintuvo.
12:00
Lokių šeima ir aš
3 serija

12:00 Lokių šeima ir aš

Pavadinimas originalo kalba: Bear Family and Me, The

Serija: 3

Laidų vedėjas Gordonas Biukanenas ( Gordon Buchanan ) leidžiasi į metus truksiantį nuotykį. Biologinio eksperimento metu jis įsikuria šalia Šiaurės Amerikos rudųjų lokių buveinės, kad kuo atidžiau ištirtų jų socialinį gyvenimą. Pavasarį Gordonas atvyksta į Minesotos miškus, kur iš guolių keliasi rudieji lokiai. Čia jis susipažįsta su jauna, tik ką jauniklį atsivedusia meška Lily ir jos mažyliu Hope. Deja, įpusėjus vasarai paaiškėja, kad motina paliko jauniklį ir dabar jis badauja ir vargsta. Gordonas stengiasi padaryti viską, kad Hope išgyventų. Rudenėjant sužinome, kad Hope išgyveno sudėtingą laikotarpį be motinos, bet dabar bet kurią akimirką gali žūti nuo medžiotojų kulkų. Kokia linkme pasisuks lokio gyvenimas? Ar Gordonas su filmavimo komanda ir šį kartą taps lokio angelais sargais?
13:10
Mekongo paslaptys
1 sezonas, 3 serija

13:10 Mekongo paslaptys

Pavadinimas originalo kalba: Mysteries Of the Mekong

Šalis, metai: JAV, 2017

Žanras: Kelionės, Gamta, dokumentika

Sezonas: 1

Serija: 3

Aktoriai: Leila Monks

Junano provincija Pietų Kinijoje žymi pirmąją ilgos, 2700 mylių kelionės Mekongo upe atkarpą. Maitinama daugybės intakų ir ledynų tirpsmo vandens, upės vaga raižo žemę galinga vandens jėga. Mekongo upė kerta ilgaamžius atogrąžų miškus, kuriuose peri pasakiško grožio paukščiai ir veisiasi nykstančių rūšių gyvūnai. Upei tekant per Tailandą, paliečiant Birmos ir Laoso sienas, ji patenka į kalnuotą tankių miškų regioną: Auksinį trikampį. Jame auga 10 000 egzotiškų augalų rūšių. Čia taip pat gausu nematytų, tik laukinėje gamtoje sutinkamų gyvūnų rūšių,- nuo langūrų iki Azijos dramblių ir didingų gervių. Pietų Kinijos jūroje Mekongo delta baigiasi devyniais kanalais.
14:15
Mažylio atostogos

14:15 Mažylio atostogos

Pavadinimas originalo kalba: Baby’s Day Out

Šalis, metai: JAV, 1994

Žanras: Filmai, nuotykių, komedija, visai šeimai

Aktoriai: Joe Mantegna, Lara Flynn Boyle, Cynthia Nixon, Fred Dalton Thompson, John Neville, Matthew Glave, Adam Robert Worton, Jacob Joseph Worton, Brigid Duffy, Guy Hadley, Eddie Bracken, Kenneth L. Jordahl, Raymond Henders., Joe Mantegna, Lara Flynn Boyle, Joe Pantoliano, Brian Haley,

Dvi žavios moterys smagioje komedijoje apie sumanų mažylį ir tris nenaudėlius. Trys banditai, apsimetę žymaus laikraščio fotografais, įgyvendina savo tobulą planą. Jie pagrobia mažylį. O šis, kaip paaiškėja, daug protingesnis už juos visus tris...
16:15
Eragonas

16:15 Eragonas

Pavadinimas originalo kalba: Eragon

Šalis, metai: JAV, Vengrija, 2006

Žanras: Filmai, veiksmo, nuotykių, visai šeimai

Aktoriai: Ed Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, Robert Carlyle, John Malkovich, Garrett Hedlund, Alun Armstrong, Christopher Egan, Gary Lewis, Djimon Hounsou, Rachel Weisz, Richard Rifkin, Steve Speirs, Joss Stone, Michael Mehlmann,

Jaunasis Eragonas iš medžioklės kalnuose parsineša keistą akmenį. Vaikinas tikisi išmainyti radinį į maistą, kurio taip trūksta jo dėdės šeimai. Tačiau iš akmens išsiritus drakonui, Eragono ir jo artimųjų gyvybei kyla pavojus...
18:30
TV3 žinios
147 serija

18:30 TV3 žinios

Žanras: Žinios

Serija: 147

TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
19:20
TV3 sportas

19:20 TV3 sportas

Žanras: Žinios, Sportas

19:27
TV3 orai
147 serija

19:27 TV3 orai

Žanras: Žinios

Serija: 147

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
19:30
galvOK
5 sezonas, 36 serija

19:30 galvOK

Šalis, metai: Lietuva, 2023

Žanras: TV žaidimas

Sezonas: 5

Serija: 36

Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
21:30
Harieta

21:30 Harieta

Pavadinimas originalo kalba: Harriet

Šalis, metai: Kinija, JAV, 2019

Žanras: Filmai, veiksmo, biografinis, drama

Aktoriai: Cynthia Erivo, Janelle Monáe, Leslie Odom Jr.,

Dviem Oskarams nominuota biografinė drama apie Harietos Tubman pabėgimą iš vergijos. 1849 m. Merilende gyvenanti Araminta Ros turi vergauti niekšingam ponui. Mirus jam, mergina patenka į dar siaubingesnę padėtį, nes valdytoju tapęs pono sūnus ketina ją parduoti. Vizijose Araminta pamato save bėgančią nuo engėjų. Ji tai priima kaip Dievo siųstą ženklą ir nieko nelaukdama leidžiasi į pavojingą ir visas jėgas atimančią kelionę. Apimta siaubo, persekiojama raitų plantacijos darbininkų ji užspeičiama ant tilto. Mergina be jokių dvejonių metasi į sraunią upę užuot grįžusi į vergų tironiją. Stebuklo dėka Aramita išgyvena ir galiausiai pasiekia valstiją, kurioje vergija panaikinta. Dabar ji padarys viską, kad čia atsivestų ir savo šeimą. Harietos vardu pasivadinusi mergina tampa viena didžiausių Amerikos herojų, kurios drąsa, išradingumas ir atkaklumas išlaisvino šimtus vergų ir pakeitė istorijos eigą.
00:00
Įsikūnijęs blogis

00:00 Įsikūnijęs blogis

Pavadinimas originalo kalba: Incarnate

Šalis, metai: JAV, 2016

Žanras: Filmai, siaubo, trileris

Aktoriai: Aaron Eckhart, Carice van Houten, Catalina Sandino Moreno, David Mazouz, Keir O\'Donnell, Matt Nable, Emily Jackson, Paul Vincent O\'Connor, Natalija Nogulich, John Pirruccello, Petra Sprecher, Breanne Hill, Emjay Anthony, Vanya Asher, Karolina Wydra,

Nors gydytojas Emberis ir ne egzorcistas, jam teks iš vienuolikmečio kūno išvaryti blogį. Berniuką užvaldė turbūt pats baisiausias demonas iš visų žinomų žmonijai.
01:45
DABAR
Kietas riešutėlis. Kerštas su kaupu

01:45 Kietas riešutėlis. Kerštas su kaupu

Pavadinimas originalo kalba: Die Hard: With a Vengeance

Šalis, metai: JAV, 1995

Žanras: Filmai, veiksmo, nuotykių, trileris

Aktoriai: Bruce Willis, Jeremy Irons, Samuel L. Jackson, Graham Greene, Colleen Camp, Larry Bryggman, Anthony Peck, Nicholas Wyman, Sam Phillips, Kevin Chamberlin, Sharon Washington, Stephen Pearlman, Michael Alexander Jackson, Aldis Hodge, Mischa Hausserman,

Džonui Makleinui (akt. Bruce Willis) ėmė klaikiai nesisekti: jo santuoka kabo ant plauko, jis nušalintas nuo pareigų policijoje, o vokiečių teroristo Hanso Grubelio, kurį Džonas prieš kelerius metus nustūmė nuo dangoraižio, brolis Saimonas grasina susprogdinti mokyklą, jei Makleinas atsisakys dalyvauti pavojingame katės ir pelės žaidime.
04:25
Kraujas ir lobiai
2 sezonas, 3 serija

04:25 Kraujas ir lobiai

Pavadinimas originalo kalba: Blood & Treasure

Šalis, metai: JAV, 2022

Žanras: Serialai, nuotykių, veiksmo

Sezonas: 2

Serija: 3

Aktoriai: Matt Barr, Sofia Pernas, Mark Gagliardi, James Callis, Michael James Shaw, Ron Yuan, Byron Mann, Zach McGowan, Victoria Diamond, Amber Goldfarb, Connor Chew, Nobuya Shimamoto, Pongpat Pathumsuwan, Marc-André Boulanger, Alex Kudrytsky, Dimitri Pavlakos

Senienų ekspertas Denis ir meno vagilė Leksė suvienija jėgas, kad sugautų teroristą, finansuojantį savo išpuolius pinigais, gautais už vogtus artefaktus. Visame pasaulyje ieškodami savo taikinio jie privalo įsikūnyti į skirtingus personažus. Bet būti žingsniu priekyje nėra taip paprasta. Vienu metu nusikaltėlio pėdsakai atveda juos į Austrijos pilį, kurioje vokiečiai Antrojo pasaulinio karo metu galėjo paslėpti Kleopatros sarkofagą. Vėliau jie seka užuominomis į Ispanijos kalnus, kuriuose įstrigusiame vagone galėtų būti tas taip ieškomas sarkofagas. Net FTB sutinka jiems padėti, nes tikslas – išsaugoti žmonių gyvybes, kurios visai nerūpi taip ieškomam teroristui. Ar Deniui ir Leksei pavyks laiku išaiškinti sekančią istorinę vertybę, kurios bet kokia kaina gviešis teroristas?
05:20
Goldbergai
7 sezonas, 12 serija

05:20 Goldbergai

Pavadinimas originalo kalba: The Goldbergs

Šalis, metai: JAV, 2019

Žanras: Serialai, komedija

Sezonas: 7

Serija: 12

Aktoriai: Wendi McLendon-Covey, Sean Giambrone, Troy Gentile, Hayley Orrantia, Sam Lerner, George Segal, Jeff Garlin, Anthony Michael Hall, Ken Lerner, Mindy Sterling, Steve Guttenberg, Kenny Ridwan, Nate Hartley, Sean Marquette, Alex Jennings, Zach Callison, Theodore Barnes, Sadie Stanley, Patton Oswalt

Ginkluotas savo tėvų kamera, vienuolikmetis Adamas Goldbergas pradeda filmų kūrimo karjerą dokumentuodamas savo šeimos gyvenimą. Seriale susipažinsime su devintojo dešimtmečio priemiestyje gyvenančias Goldbergais. Namų siela – valdingoji Beverlė, kuri kontroliuoja visus vaikų žingsnius, geriausiai žino, kokia apranga tinkama ir kaip sutaikyti besivaidijančius šeimynykščius. Ji net nenutuokia, kas yra privatumas, todėl gali bet kurią akimirką įsiveržti į vonios kambary ar miegamąjį. Šeimos galva Murėjus Goldbergas turi tvirtą nuomonę visas klausimais, tad dažnai užsiplieskia lyg degtukas, jei reikalai pakrypsta ne jo naudai. Pagrindinės jo pareigos namuose – žiūrėti televizorių. Ir tuo metu bet koks sutrukdymas gali reikšti tik vieną – didelį konfliktą. Žinoma, mylimai dukrelei jis negali atsispirti. O septyniolikmetė Erika tikrai puikiai išnaudoja šią tėvo silpnybę. Maištinga paauglė stebuklingai manipuliuoja ne tik tėveliu, bet ir visais kitais šeimos nariais. Tą patvirtinti gali šešiolikmetis Adamo ir Erikos brolis Baris. Jaunuolis trokšta išmokti vairuoti, tačiau gimtadienio proga iš namiškių gauna ne automobilio raktelius, o medalioną su mamytės nuotrauka. Tai velniškai glumina! Nuo ryto iki vakaro besitęsiantys nuotykiai, juokingos situacijos, iš koto verčiantys poelgiai – visa tai jums pažada charizmatiškieji Goldbergai.
06:00
Madagaskaro pingvinai
3 sezonas, 304 serija

06:00 Madagaskaro pingvinai

Pavadinimas originalo kalba: Penguins of Madagascar

Šalis, metai: JAV, 2012

Žanras: Serialai, animacinis

Sezonas: 3

Serija: 304

Aktoriai: Jeff Bennett, Tom McGrath, John DiMaggio, James Patrick Stuart, Andy Richter, Danny Jacobs, Kevin Michael Richardson

Daugelio pamėgtų filmų apie linksmuosius pingvinus herojų laukia nauji nuotykiai. Jie vykdo įvairias užduotis, kad apsaugotų savo namus Niujorko Centrinio parko zoologijos sode.
Į viršų