TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje

TV3 savo žiūrovams siūlo drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes. Daugiau nei 140 žmonių komanda Lietuvoje kasdien dirba dėl Jūsų – ištikimiausių TV3 žiūrovų bei naujienų ir pramogų portalo tv3.lt skaitytojų.

TV3 televizija priklauso JAV privataus kapitalo bendrovei Providence Equity Partners (PEP), kurios įsteigta bendrovė All Media Baltics valdo žiniasklaidos verslus trijose Baltijos šalyse. Lietuvoje tai – All Media Lithuania grupė – televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, naujienų ir pramogų portalas www.tv3.lt bei šokių muzikos hitų radijo stotis „Power Hit Radio“.

Korporatyvinė socialinė atsakomybė

Suvokiame televizijos poveikį visuomenei, todėl į šį verslą žiūrime atsakingai – laikomės visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programų turinį, rėmėjų medžiagą ir darbuotojų elgesį. Socialinė atsakomybė yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė darbuotojams ir atsakomybė visuomenei.

***
TV3 televizija augina tradicijas

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamai socialinei iniciatyvai „Išsipildymo akcija“ šiemet sukanka 15 metų. Per akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 7 milijonus eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams buvo perkami vaistai, atliekamos operacijos, perkama medicininė įranga, gerinama buitis ir teikiama papildoma reabilitacija. Plačiau apie akciją: www.issipildymoakcija.lt.

TV3 kasmet lapkričio 6 dieną tradiciškai kviečia prisijungti prie didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ įkvėptos ir įmonių bei mokslo įstaigų pamėgtos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Kasmet televiziją pasiekia šimtai nuotraukų iš įvairiose įmonėse ir mokslo įstaigose surengtos „Pyragų dienos“. Lapkričio 6-ąją visi kepa pyragus, jų gabalėlius už sutartą kainą pardavinėjo kolegoms. Visos surinktos lėšos aukojamos „Išsipildymo akcijai“.

TV3 kasmet organizuoja paprastų, Lietuvai nusipelniusių žmonių apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Juos inicijuoja TV3 Žinių tarnyba. Per apdovanojimų dešimtmetį apdovanotas beveik šimtas šalį savo kilniais darbais garsinančių didvyrių.

Gegužę, šeimos mėnesį, TV3 rengia draugiškumo iniciatyvą „Gera kartu!“, kviesdama prisidėti visus, kurie nori Lietuvos šeimoms dovanoti gražiausias emocijas ir šypsenas. Tai puiki proga dalintis ne tik paprastomis dovanomis, kaip žaislai ar rūbeliai, bet ir pramogomis bei gera nuotaika. Kaip tai padaryti? Prisijunkite prie draugiškumo žemėlapio: www.gerakartu.lt.

TV3 eteryje daugėja laidų ir projektų, pritaikytų klausos negalią turintiems žiūrovams. Kiekvienas didysis penktadienio filmas ir dalis televizijos internete TVPlay laidų – su lietuviškais titrais.

TV3 televizija vykdo ir daugiau socialinių projektų. Drauge su UNICEF kasmet rengia šou „Už kiekvieną vaiką“, kuriame kviečia aukoti skurdžiausiai gyvenančių šalių vaikams. Palaiko vieną didžiausių aplinkosaugos projektų „Žemės valanda“, kai valandai kviečiama išjungti šviesas ir leisti mūsų Žemei atsikvėpti. Būdama tarptautinės nepelno siekiančios organizacijos „Reach for Change“ partnere, TV3 vykdo projektą „Talentas keisti“. Projektas ieško entuziastingų žmonių, turinčių drąsių ir inovatyvių idėjų, kaip kurti geresnį pasaulį vaikams. Plačiau apie iniciatyvą: www.talentaskeisti.lt.

Kasmet liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV3 televizija suvienija visame pasaulyje gyvenančias lietuvių bendruomenes ir Lietuvos himną kviečia giedoti drauge.

Rekvizitai:

UAB All Media Lithuania
A/s: LT677300010118908240
Bankas AB "SWEDBANK"
B/k: 73000
PVM k. LT213930219
Įm. k. 121393020

Generalinė direktorė: Laura Blaževičiūtė

Adresas:

P. Lukšio g. 23, LT-09132 Vilnius
Tel. (8 5) 203 01 02
Faks. (8 5) 203 01 03

Komentarai ir pageidavimai dėl eterio:
[email protected]

Komentarai ir pageidavimai dėl internetinės svetainės:
[email protected]

Užklausos dėl darbo ir praktikos:
[email protected]

 
Į viršų