Balsuok už mylimiausią dalyvį!
 
Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai sprendžia, kas paliks realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“! Mažiausiai palaikymo balsų sulaukęs dalyvis turės palikti projektą.

Balsavimas vyksta kiekvieną savaitę nuo penktadienio 9.00 val. iki trečiadienio 12.00 val. (dienos). Už vieną dalyvį galite atiduoti vieną balsą per dieną.

DALYVIAI

Konkursas vyks iki 2023-07-31

Akį traukia ne tik puiki...

Akį traukia ne tik puiki Mato išvaizda ir daugiau nei 34 tatuiruotėmis užpildytas kūnas. Toks pats įdomus ir jo gyvenimas – nuo darbo, neretai peraugančio į įsimintinus vakarėlius, pavydėtino atsidavimo sportui, meilės maistui ar net… vardo. Atsitiktinai tapęs projekto dalyviu, Matas šypsosi – įdomu, ką pasakys jo buvusi draugė, kadangi ji buvo didžiausia „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ fanė!

 

Plačiau skaitykite ČIA 

Balsuoti
Caroline gimė, augo ir...

Caroline gimė, augo ir mokėsi Airijoje, tačiau išvydę šią merginą, niekuomet to nepasakytumėte – ji idealiai kalba lietuviškai ir būtent šiai šaliai jaučia didžiausią meilę. Todėl sulaukusi tinkamo meto, Karolina iškart susipakavo daiktus ir nusprendė savo gyvenimą tęsti ten, kur jaučiasi geriausiai – Lietuvoje. Juk sau buvo pasakiusi net ir tai, kad niekuomet nepamils airio – jos vaikinas gali būti tik lietuvis!

 

Plačiau skaitykite ČIA 

Balsuoti
Jau 9 metus svetur...

Jau 9 metus svetur gyvenantis Livijus gyvenime nebijo jokių drąsių sprendimų, o tai, kas kitam keltų baimę, jam – tik papildomą motyvaciją. Tačiau šiandien jis turi tik vieną svajonę – ir vėl gyventi Lietuvoje. O tą padaryti greičiau galėtų paskatinti meilė, atrasta Pietų Ispanijoje... Juk dėl šio realybės šou Livijus jau ryžosi pirmiesiems drastiškiems pokyčiams ir metė savo gerai apmokamą darbą!


Plačiau skaitykite
ČIA 

 

Balsuoti
Prieš daugiau nei...

Prieš daugiau nei pusmetį Austėjos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, o šie metai bus pirmieji, kai ji švęs jau ne vieną, o du gimtadienius. Kraupi avarija merginą ne tik pavertė kitu žmogumi, bet ir paskatino daryti tai, kam anksčiau ji niekuomet nebūtų pasiryžusi. Būtent taip Austėja tapo ir šių metų projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyve. Kaip sako pati mergina, metai po avarijos – jos žydėjimo metai.


Plačiau skaitykite
ČIA 

 

Balsuoti
Paulius –...

Paulius – tikriausiai meniškiausios sielos šių metų realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis. Tačiau neapsigaukite pirmu įspūdžiu, nes didžiausia jo svajonė – vaidinti siaubo filme, o pomėgis – stoti už didžėjaus pulto! Vaikinas savo draugams yra grojęs net trankiausiais vakarėliais garsėjančioje Vokietijoje… Ar tokį vakarėlį jis užkurs ir Pietų Ispanijoje?

 

Plačiau skaitykite ČIA 

Balsuoti
Vos pažvelgus į...

Vos pažvelgus į įspūdingos išvaizdos Moną, ją pamiršti tampa sunku. Tiesa, ji neslepia, kad tam tikras savo kūno dalis yra pasitobulinusi, o tam išleidusi – net daugiau nei 20 tūkstančių! Tokia pat intriguojanti ir jos istorija – nuo vaikystės Rokiškyje iki profesionalios krepšininkės karjeros Italijoje ar gyvenimo niekuomet nemiegančiame Niujorke. Ką jau kalbėti apie tai, kad jauna mergina jau buvo ir susižadėjusi…

Plačiau skaitykite ČIA 

Balsuoti
Laisvos sielos, bet...

Laisvos sielos, bet turintis gražių tikslų Eivydas šiandien džiaugiasi visais gyvenimo teikiamais privalumais – mėgaujasi nesibaigiančiais vakarėliais ir viengungišku gyvenimo būdu. Tiesa, vėliau savo gyvenimą jis žada paskirti ne tik siekdamas padėti kitiems, bet ir kurdamas šeimą, kurios paveikslą galvoje piešia jau dabar. O kol dar yra laiko, jis pasiryžęs išgyventi tai, su kuo dar niekuomet nėra susidūręs ir mėgautis tokiu merginų dėmesiu, kuris nereikalautų papildomų pastangų.

Plačiau skaitykite ČIA

Balsuoti
Nesustabdoma Jovita...

Nesustabdoma Jovita – būtent taip būtų galima apibūdinti dar vieną žavią, ir be galo veiklią realybės šou dalyvę. Atrodo, kad merginos pilna visur – jos negąsdina joks darbas, o savo nesibaigiančius nuotykius ir istorijas ji nė nesustodama galėtų pasakoti valandų valandas. O jie tikrai verti pasakojimo – štai ir pirmąkart naktiniame klube ji apsilankė ne su draugais, bet… su mama! Merginai tikrai netrūksta spontaniškumo, o karščiausias vasaros nuotykis, kaip tikisi Jovita, jai padės įveikti ir tam tikrus kompleksus.

Plačiau skaitykite ČIA

Balsuoti
Reperio Sauliaus kameros...

Reperio Sauliaus kameros negąsdina – dėl jo jos galėtų būti net ir duše! O ir dėmesys jam tikrai patinka, mat didžiausia jo svajonė – surinkti pilną areną savo gerbėjų. Ir nors neslepia, kad yra jautrios sielos, Saulius jau moka susidoroti ir su kritika. „Geriau jau blogas komentaras nei jokio, nes tada esi nematomas“, – sako jis ir ruošiasi vienam didžiausių savo gyvenimo nuotykių Pietų Ispanijoje.

 

Plačiau skaitykite ČIA 

Balsuoti
Sudalyvauti realybės...

Sudalyvauti realybės šou Ieva svajojo jau seniai, o pagaliau šiam norui išsipildžius, ji ėmė puoselėti ir dar vieną troškimą – čia patirti tikrą meilę. Ir nors atrodytų, kad promo modeliu Londone dirbančiai merginai tai neturėtų būti problema, kandidatus į savo antrąją pusę Ieva vertina griežtai – ne visas dėmesys jai yra malonus, kaip ir ne visi vaikinai verti jos širdies! Ne veltui Ieva vieniša jau 5 metus ir dar tiek pat tikina besilaikanti celibato. Ar realybės šou Pietų Ispanijoje padės Ievai atrasti „tą vienintelį“?


Plačiau skaitykite
ČIA 

Balsuoti

Visos transliacijos


Tiesiogiai: pokalbis su „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėju Vytautu Mikaičiu
Transliacijos
Laidos
Momentai
06-05, 15:00 - 15:30
ARCHYVAS
Tiesiogiai: pokalbis su „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėju Vytautu Mikaičiu
06-05, 20:30 - 21:30
ARCHYVAS
(ne)Viskas įskaičiuota
06-06, 20:30 - 21:30
TIESIOGIAI
(ne)Viskas įskaičiuota
06-07, 20:30 - 21:30
(ne)Viskas įskaičiuota
06-08, 20:30 - 21:30
(ne)Viskas įskaičiuota
Video Video
Serija 2
Video Video
Serija 1
Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus. 

Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų.  Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus. 

Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų. 
Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus.  Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų. 
Video Video
Realybės šou dalyviams po pirmosios užduoties pasidarė bloga: „Visą laiką pykino“
Video Video
Realybės šou dalyvė Ieva papasakojo, kaip buvo apgauta giminaitės: dalyviai negalėjo patikėti
Video Video
Monos noras miegoti su Livijumi ir vyro atsakas
Video Video
Vilą išvydę realybės šou dalyviai neteko amo: „Čia kaip bomžynas“
Video Video
Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pirmosios intrigos: kas nemėgsta Ievos?
Video Video
Naujas realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas – nuo birželio 5 d. I-IV 20:30 per TV3 ir 24/7 per Go3!

FB Fanų puslapis


LIVE su dalyviais


NAUJIENOS


Į viršų