EVELINA IR ELŽBIETA

Mergaitės, kurioms reikalinga pagalba, auga šeimoje, kuri yra pavyzdys, kad gerumas visuomet atsiperka. Deja, kai ko tėveliai aprėpti jau nebegali. Mama kenčia nuo raumenų distrofijos, o jų dukrai Elžbietai prieš kelis metus persodintos kepenys – donoru tapo tėtis. Taip pat šeima neseniai tapo tėveliais ir Evelinai.

Vos gimusiai Elžbietai diagnozuota tulžies latakų atrezija, o kai jai suėjo 5-eri, Elžbietai persodintos kepenys. Mergaitė iki šiol geria daugybę vaistų, iš kurių ne visi kompensuojami, o ateityje jai numatoma ir pilvo sienos raumenų susiuvimo operacija. Tačiau didžiausia šeimos svajonė – apsilankyti itin gerai vertinamoje delfinų terapijoje.

Neseniai šeima įsivaikino Eveliną, kenčiančią nuo vaisiaus alkoholinis sindromo. Pastarasis nulėmė ir kitas sveikatos bėdas: aktyvaus dėmesio sutrikimą, lengvą protinį atsilikimą, mikrocefaliją, prieširdžių pertvaros defektą, toliaregystę, astigmatizmą. Kad Evelina pasivytų bendraamžius, jai reikalinga neurosensorinė stimuliacija bei delfinų terapija, į kurią galėtų eiti su sesute. 

Evelina ir Elžbieta – „Išsipildymo akcijos 2022“ geradarių pagalbos laukiantys vaikai.

 

Visą straipsnį apie Eveliną ir Elžbietą skaitykite čia 


Į viršų